1

2005 година

 

  1. Вихрен/Сандански/                                                                   Най-добър вратар: Георги Георгиев /Вихрен/

2 .Нотингам Форест                                                                      Най.-добър защитник: Слави Чакъров/Вихрен/

3.Пирин/Разлог/                                                                           Най-добър полузащитник: Кристиян Сланчев /Пирин Разлог/

4 .Беласица/Петрич/                                                                      Голмайстор: Дани Анисяо /Нотингам Форест/

  1. ЦСКА Баганашвил
  2. Янтра 2013/Габрово/

7 .Орлета /Пазарджик/

 

2

2006 година

 

1 .Стяуа/Букурещ/                                                                        Най-добър вратар: Кацлариу Алберто/Стяуа/

  1. Нотингам Форест                                                                     Най-добър защитник: Динка Матей/Стяуа/

3.Янтра 2013/Габрово/                                                                 Най-добър полузащитник:Никола Ботев/Янтра 2013/

  1. Векта/Пловдив/                                                                       Голмайстор: Шей Морисън/Нотингам Форест/
  2. Орлета/Пазарджик/
  3. Вихрен/Сандански/
  4. ФК Уембли- 1
  5. ФК Уембли -2
  6. ФК Банско

 

3

2007 година

 

  1. Бригада/Димитровград/                                                         Най-добър вратар: Мартин Пашалиев/Бригада/

2.Дунав/Русе/                                                                            Най-добър защитник: Никола Лиешкович/Енфийлд/

  1. Енфийлд/Черна Гора/                                                            Най-добър полузащитник: Радослав Николов/Бригада/
  2. Добруджа /Добрич/                                                               Голмайстор: Ангел Ганев/Дунав/
  3. Нотингам Форест
  4. Монтана
  5. Орлета/Пазарджик/

8..Янтра 2013/Габрово/

  1. Пирин/Разлог/

 

 

2008 година

 

1.Колония/ Сърбия/                                                                Най-добър вратар: Неманя Марянович /Колония/

2.Янтра 2013/Габрово/                                                            Най-добър защитник: Симеон Турлаов /Янтра 2013/

3.Нотингам Форест                                                                 Най-добър полузащитник:Цветомир Митев/Янтра 2013/

4.Добруджа /Добрич/                                                              Голмайстор: Филип Дончич/Колония/

5.Орлета /Пазрджик/

6.Бригада/Пазарджик/

 

Наградите връчиха ръководителите на Евима футбол Евгени Маринов и Хабил Адем, управителя на хотел“Белведере холидей клуб“ в Банско Димитър Илиев и мениджъра на сладоледите „ALGIDA“ Георги Георгиев.