Цонка Господинова със състезателите Селвия Георгиева и Мануел Петров

СКЛА „ ЕВЪР“ със 17 МЕДАЛА ( 29 С ЩАФЕТИТЕ ), 2 ПОКРИТИ НОРМАТИВА ЗА ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНАТИ – ДО 20 ГОД. И ДО 23 ГОД. И 2 НОРМАТИВА ЗА БАЛКАНСКИЯ ШАМПИОНАТ В ЗАЛА
В Добрич се проведоха националните шампионати по лека атлетика в зала .
Състезателите на СКЛА „ ЕВЪР „ се представиха отлично .
Най – значими са резултатите на Силвия Георгиева и Мануел Петров.
Силвия постигна много високи резултати на 1500 м. – 4.23.15 и на 3000 м. – 9.48.65. и покри нормативите за участие на Европейските шампионати до 20 год. и до 23 год., през летния сезон, както и за Балканския шампионат в зала, въпреки сребърните медали в тези дисциплини. С тези резултати в момента тя е на 5 място в Световната и Европейската ранглисти на 1500 м. и на 15 място на 3000 м.  Тя  завоюва 3 медала : 1 златен на щафета 4 х 400 м / сребърен на 1500 м. и сребърен на 3000 м.
Другият ни представител на Балканския шампионат в зала ще бъде шампионът на 800 м. до 20 год. –   Мануел Петров Той също е с 3 медала : 1 място на 800 м. / 2 място на 1500 м. / 2 място на щафета 4 х 400 м. Мануел имаше възможност да се пребори за златния медал и на 1500 м. , но допусна тактическа грешка.
Ето и медалистите на СКЛА „ ЕВЪР“ :
НШ ДО 16 ГОДИНИ :
Станимир Стойнов- 2 място -400м./3 място – 800 м./ 3 място – щафета4 х1 обиколка.
Еркан Низам – 2 място – 1500 м. / 3 място – 4 х 1 об. / 4 място – 800 м.

Симона Вълкова – 2 място – 400 м.
Николай Петров – 3 място – 4 х 1 об.
Стивън Лозанов – 3 място – 4 х 1 об.
НШ ДО 18 ГОДИНИ :
Екатерина Фирсина – 2 място – 60 м. / 3 място – 4 х 1 об./ 5 място – 60 преп.
Елиса Ибрямова – 3 място – троен скок / 3 място – 4 х 1 об.
Симона Вълкова – 3 място – 4 х 1 об.
Диана Димитрова – 3 място – 4 х 1 об.
НШ ДО 20 ГОДИНИ :
Мануел Петров – 1 място – 800 м. / 2 място – 1500 м / 2 място – 4 х 400 м.
Силвия Георгиева  – 1 място – 4 х 400 м. / 2 място – 1500 м ./ 2 място – 3000 м.
Нателла Беридзе – 1 място – 4 х 400 м. / 4 място – 60 м.
Екатерина Фирсина – 1 място – 4 х 400 м.
Десислава Янева – 1 място – 4 х 400 м.
Виктор Димитров – 2 място – 4 х 400 м. / 3 място – 800 м.
Недислав Колев – 2 място – 4 х 400 м.
Любомир Пейчев – 2 място – 4 х 400 м.
НШ МЪЖЕ И ЖЕНИ :
Йорданка Иванова – 3 място – 60 м. / 3 място – 4 х 400 м.
Костантина Борисова – 3 място – 4 х 400 м.
Снежана Грудева – 3 място – 4 х 400 м.
Лора Колева – 3 място – 4 х 400 м.

Треньори на отбора – Цонка Господинова и Крум Крумов.