СПОРТНО  УЧИЛИЩЕ  „ГЕОРГИ  БЕНКОВСКИ“ гр. ВАРНА
НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ
  МЕСЕЦ  МАРТ  2017 година
Вид спорт Име, фамилия на ученика Клас Клубна принадлежност Учител по спортна подготовка Класи ране  /място/ Дисциплина, категория Вид първенство, отборно-индивидуално, възрастова група Състезание
място на провеждане време на провеждане
бокс Павел Георгиев Тодоров 7 б БК “Черно море“ Георги Бояджиев II кат до 76 кг ДЛШ ученици Русе 22-26.03.2017
бокс Веселин Иванов Георгиев 6 б БК “Черно море“ Георги Бояджиев II кат до 40 кг ДЛШ ученици Русе 22-26.03.2017
борба кл ст Йордан Ивелинов Митев 6 а СК „Локомотив 93“ Светлоз Стоянов I кат до 66 кг ДЛП деца Сливен 16-17.03.2017
борба кл ст Филип Христов Иванов 6 а СК „Локомотив 93“ Христо Филчев III кат до 35 кг ДЛП деца Сливен 16-17.03.2017
борба кл ст Славен Маринов Маринов 6 а СК „Локомотив 93“ Христо Филчев II кат до 59 кг ДЛП деца Сливен 16-17.03.2017
вд тежести Христо Димитров Христов 9 в СКВТ „Титан“ Живко Николов I кат +94 кг двубой ДЛОП 1 кр кадети 17г Варна 1-3.03.2017
I кат +94 кг изхвърл ДЛОП 1 кр кадети 17г Варна 1-3.03.2017
I кат +94 кг изтласкв ДЛОП 1 кр кадети 17г Варна 1-3.03.2017
III отборно ДЛОП 1 кр кадети 17г Варна 1-3.03.2017
вд тежести Радослав Христов Демиров 8 в СКВТ „Титан“ Живко Николов I кат 85 кг двубой ДЛОП 1 кр кадети 15г Варна 1-3.03.2017
I кат 85 кг изхвърл ДЛОП 1 кр кадети 15г Варна 1-3.03.2017
I кат 85 кг изтласкв ДЛОП 1 кр кадети 15г Варна 1-3.03.2017
вд тежести Стефчо Димитров Христов 8 в СКВТ „Титан“ Живко Николов I кат 94 кг двубой ДЛОП 1 кр кадети 15г Варна 1-3.03.2017
I кат 94 кг изхвърл ДЛОП 1 кр кадети 15г Варна 1-3.03.2017
I кат 94 кг изтласкв ДЛОП 1 кр кадети 15г Варна 1-3.03.2017
вд тежести Христос Николаос Малердос 12 б СКВТ „Титан“ Живко Николов III кат 94 кг двубой ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
III кат 94 кг изхвърл ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
III кат 94 кг изтласкв ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
вд тежести Денислав Хараланов Хараланов 12 б СКВТ „Титан“ Живко Николов II  кат +105 кг изхв ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
III  кат +105 кг двуб ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
III  кат +105 кг изтл ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
вд тежести Петър Петев Тодоров 12 б КВТ “Черно море“ Пламен Генчев I кат 61 кг двубой ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
I кат 61 кг изхвърл ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
I кат 61 кг изтласкв ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
II отборно ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
вд тежести Росен Янчев Яков 10 а КВТ “Черно море“ Пламен Генчев II кат 77 кг двубой ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
II кат 77 кг изхвърл ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
II кат 77 кг изтласкв ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
II отборно ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
вд тежести Недялко Димитров Станчев 9 в КВТ “Черно море“ Пламен Генчев II  кат 85 кг изхв ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
III кат 85 кг двуб ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
III кат 85 кг изтл ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
II отборно ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
вд тежести Георги Николов Иванов 11 в КВТ “Черно море“ Пламен Генчев II кат 94 кг двубой ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
II кат 94 кг изхвърл ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
II кат 94 кг изтласкв ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
II отборно ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
вд тежести Христо Георгиев Христов 10 а КВТ “Черно море“ Пламен Генчев II кат +105 кг двуб ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
II кат +105 кг изтл ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
III кат +105 кг изхв ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
II отборно ДЛОП юноши Варна 1-3.03.2017
кик бокс Християн Иванов Кънчев 12 б СКБИ“Боил“ Кр Кирилов III кат до 54 кг. СП муай тай мъже Банкок     Тайланд 9-20.3.2017
мод петоб Марлена Даниел Явайд 10 а СК“Одесос 2008“ Цв Миланова III индивидуално ДП 1кр четирибой 18г. с.Кранево 3/19/2017
  III отборно ДП 1кр четирибой 18г. с.Кранево 3/19/2017
мод петоб Християн Мариянов Стоянов 7 б СК“Одесос 2008“ Цв Миланова III отборно ДП 1 кр. двубой 14 г. с.Кранево 3/18/2017
мод петоб Кристофор Костадин Николов 7 б СК“Одесос 2008“ Цв Миланова III отборно ДП 1 кр. двубой 14 г. с.Кранево 3/18/2017
мод петоб Антонио Пламенов Петров 8 а СК“Одесос 2008“ Цв Миланова III отборно ДП 1 кр. двубой 14 г. с.Кранево 3/18/2017
мод петоб Юлия Деянова Дончева 10 а СК“Одесос 2008“ Цв Миланова III отборно ДП 1кр четирибой 18г. с.Кранево 3/19/2017
мод петоб Ина Даниел Явайд 11 а СК“Одесос 2008“ Цв Миланова III отборно ДП 1кр четирибой 18г. с.Кранево 3/19/2017
плуване Виктор Калоянов Николов 12 а ПСК“Черно море“ Никола Петров III 50 м св стил ДОП мъже 50м София 17-19.03.2017
II 100 м св стил ДОП мъже 50м София 17-19.03.2017
III 50 м бътерфлай ДОП мъже 50м София 17-19.03.2017
I 4х100 св стил ДОП мъже 50м София 17-19.03.2017
I 4х100 съчет ДОП мъже 50м София 17-19.03.2017
плуване Тихомир Стоянов Тодоров 10 а ПСК“Черно море“ Никола Петров I 200 м бътерфлай ДОП мъже 50м София 17-19.03.2017
I 200 м св стил ДОП мъже 50м София 17-19.03.2017
I 4х100 св стил ДОП мъже 50м София 17-19.03.2017
I 4х100 съчет ДОП мъже 50м София 17-19.03.2017
плуване Бояна Петкова Кирчева 12 а ПСК“Черно море“ Никола Петров I 200 м св стил ДОП жени 50м София 17-19.03.2017
I 400 м св стил ДОП жени 50м София 17-19.03.2017
II 100 м св стил ДОП жени 50м София 17-19.03.2017
I 4х100 св стил ДОП жени 50м София 17-19.03.2017
  I 4х100 съчет ДОП жени 50м София 17-19.03.2017
плуване Арсений Михайлович Бекетов 12 а КПС „Астери“ Гергана Василева III 1500 св стил ДОП мъже 50м София 17-19.03.2017
Квота за участие в ЕП в открити води м.08.Марсилия
II 200 м бътерфлай ДОП мъже 50м София 17-19.03.2017
III 400м съчетано ДОП мъже 50м София 17-19.03.2017
плуване Василики Евангелос Кадоглу 8 а КПС „Астери“ Гергана Василева I 800 м св стил ДОП жени 50м София 17-19.03.2017
III 400 м св стил ДОП жени 50м София 17-19.03.2017
III 4х100 съчет ДОП жени 50м София 17-19.03.2017
плуване Маноела Манолова Николова 7 а КПС „Астери“ Гергана Василева II 800 м св стил ДОП жени 50м София 17-19.03.2017
плуване Георги Георгиев Цурев 9 б КПС „Астери“ Гергана Василева II 200м гръб ДОП мъже 50м София 17-19.03.2017
плуване Филотея Петрова Димитрова 10 а СКПС „Албатрос 2001“ Жанет Щерева I 200 м бътерфлай ДОП жени 50м София 17-19.03.2017
II 100 м бътерфлай ДОП жени 50м София 17-19.03.2017
плуване Маргарита Дмитриевна Трацевская 7 а ПСК“Черно море“ Никола Петров III 4х200 св стил ДОП жени 50м София 17-19.03.2017
сп. гим-ка Радослав Руменов Рачев 9 ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Калина Павлова I многобой ДЛОП „Купи Р.Б-я“ю ст Пловдив 17.18.03.2017г.
I успоредка ДЛОП „Купи Р.Б-я“ю ст в Пловдив 17.18.03.2017г.
II висилка ДЛОП „Купи Р.Б-я“ю ст в Пловдив 17.18.03.2017г.
III халки ДЛОП „Купи Р.Б-я“ю ст в Пловдив 17.18.03.2017г.
I отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ю ст в Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка Живко Владимиров Стоянов 8 ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Тодор Тодоров III висилка ДЛОП „Купи Р.Б-я“ю ст в Пловдив 17.18.03.2017г.
I отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ю ст в Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка Радослав Николаев Вълков 8 ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Тодор Тодоров I отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ю ст в Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка Павел Валентинов Йордано 8 ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Тодор Тодоров I отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ю ст в Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка Димитър Бориславов Колев 8 ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Тодор Тодоров I отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ю ст в Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка Людмил Красимиров Христов 9 ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Калина Павлова I отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ю ст в Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка Стефан Росенов Стоянов 9 ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Калина Павлова III висилка ДЛОП „Купи Р.Б-я“ млад Пловдив 17.18.03.2017г.
III отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ млад Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка  Илко Деянов Стоянов 10 ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Калина Павлова III отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ млад Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка  Габриел Валентинов Илиев 11 ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Калина Павлова III отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ млад Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка Денислав Данаилов Дамянов 12 ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Калина Павлова III прескок ДЛОП „Купи Р.Б-я“ мъже Пловдив 17.18.03.2017г.
I отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ мъже Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка Станислав Петев Василев 12 ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Калина Павлова I отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ мъже Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка Руси Славчев Костадинов 12 ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Калина Павлова I отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ мъже Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка Тони Миленов Ялъмов 12 ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Калина Павлова I отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ мъже Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка Нели Йорданова Тодорова 7 а ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Росица Найденова III многобой ДЛОП „Купи Р.Б-я“ дев ст в Пловдив 17.18.03.2017г.
II земна гимн. ДЛОП „Купи Р.Б-я“ дев ст в Пловдив 17.18.03.2017г.
III успоредка ДЛОП „Купи Р.Б-я“ дев ст в Пловдив 17.18.03.2017г.
I отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ дев ст в Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка Ива Ивайлова Баракова 9 а ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Росица Найденова II греда ДЛОП „Купи Р.Б-я“ кадетки Пловдив 17.18.03.2017г.
III прескок ДЛОП „Купи Р.Б-я“ кадетки Пловдив 17.18.03.2017г.
III земна гимн. ДЛОП „Купи Р.Б-я“ кадетки Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка Деница Венелинова Иванова 10 а ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Росица Найденова II отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ жени Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка Габриела Пламенова Петрова 11 б ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Росица Найденова II отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ жени Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка Симона Димчева Атанасова 8 а ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Росица Найденова I отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ дев ст в Пловдив 17.18.03.2017г.
сп. гим-ка Мирослава Станислав Димитр 7 а ГСК  „ИКГ – Ч юнак“ Росица Найденова I отборно ДЛОП „Купи Р.Б-я“ дев ст в Пловдив 17.18.03.2017г.
сп стрелба Рени Стоянова Атанасова 8 а СК „Стрелба“ Нина Дякова I отборно ДП п/о пист. момичета Варна 17-22.02.2017
II 6 х 10 момич. Т-р Варна “Не на дрогата“- Варна 7-9.02.2017
сп стрелба Адриана Петрова Петрова 8 а СК „Стрелба“ Нина Дякова I отборно ДП п/о пист. момичета Варна 17-22.02.2017
III 5 х 10 момич. Т-р Варна “Не на дрогата“- Варна 7-9.02.2017
сп стрелба Екатерина Михайлова Михайлова 8 а СК „Стрелба“ Дарина Йорданова II пушка Т-р Варна “Не на дрогата“- Варна 7-9.02.2017
сп стрелба Димитър Минчев Недялков 10 а СК „Стрелба“ Дарина Йорданова III пушка Т-р Варна “Не на дрогата“- Варна 7-9.02.2017
худ. гим-ka. Анна София Келман 7 а КХГ“Чар – ДКС“ Дарина Кирякова II обръч МТ „Каламата“ ст възр Каламата 24-26.02.2017
III лента МТ „Каламата“ ст възр Каламата 24-26.02.2017
худ. гим-ka. Памела Петрова Петрова 9 в КХГ“Чар – ДКС“ Дарина Кирякова I многобой МТ „Руми Албена“жени Варна 3/18/2017
худ. гим-ka. Мария Руменова Стилиянова 12 а КХГ“Чар – ДКС“ Дарина Кирякова II многобой МТ „Руми Албена“жени Варна 3/18/2017
худ. гим-ka. Елизабет Николаева Йовчева 7 а КХГ“Чар – ДКС“ Филипа Филипова I многобой МТ „Руми Албена“дев ст в. Варна 3/18/2017
I многобой ДП „Ж. Шишманова“ ст.в. Бургас 23-25.03.2017
I обръч ДП „Ж. Шишманова“ ст.в. Бургас 23-25.03.2017
I топка ДП „Ж. Шишманова“ ст.в. Бургас 23-25.03.2017
худ. гим-ka. Анна София Келман 7 а КХГ“Чар – ДКС“ Дарина Кирякова I многобой МТ „Руми Албена“дев ст в. Варна 3/18/2017
III многобой ДП „Ж. Шишманова“ ст.в. Бургас 23-25.03.2017
II бухалки ДП „Ж. Шишманова“ ст.в. Бургас 23-25.03.2017
III топка ДП „Ж. Шишманова“ ст.в. Бургас 23-25.03.2017