Международната регата „БРИЗ“ раздаде 62 медала в 8 класа!ВИДЕО! Кристиян Димитров: Варна столица на спорта 2019….

 

Международната регата „Бриз“ раздаде 62 медала в 8 класа! 20 комплекта за първо, второ и трето място и

две купи за най-голям и най-малък участник.
„Има предложение до общинския съвет Варна да е столица на спорта през 2019 г“, каза Кристиян Димитров – директор на дирекция „Спорт“ към общината. Всичко във видеото по-долу!
Клас Оптимист, общо класиране:
1st b BUL 240 OMK Nesebar 2000 Daniel Yordanov
2nd bj BUL 333 OMSK Cyclon Todor Tuzlukov
3rd b UKR 1010 Sergeevka Odeessa Oskar Madonich
Клас Оптимист, юноши старша възраст:
1 b BUL 240 OMK Nesebar 2000 Daniel Yordanov
2 b UKR 1010 Sergeevka Odeessa Oskar Madonich
3 b BUL 7171 YC Kap. G. Georgiev – Port Varna Radoslav Gavrailov
Клас Оптимист, юноши младша възраст:
1 bj BUL 333 OMSK Cyclon Todor Tuzlukov
2 bj BUL 700 YC Kap. G. Georgiev – Port Varna Petar Kosturkov
3 bj BUL 2773 YC Kap. G. Georgiev – Port Varna Victor Kateliev
Клас Оптимист, девойки старша възраст
1 g UKR 14 Sergeevka Odeessa Daria Tiutiunic
2 g BUL 622 SNC OYC Sozopol Ralica Kichikova
3 g BUL 1111 CSYC Academic Marsela Miteva
Клас Оптимист, девойки младша
1 gj BUL 718 YC Kap. G. Georgiev – Port Varna Andrea Kirova
2 gj BUL 877 YC Chernomorets Burgas Dayana Pashova
3 gj BUL 353 OMSK Cyclon Gergana Dimitrova
––––––––––––––––-
Клас Лазер Стандарт, общо класиране
1st b BUL 181111 OMK Nesebar 2000 Ivan Dimov
2nd m BUL 210903 SC Cherno More Briz Daniel Nikolov
3rd m BUL 188416 OMK Nesebar 2000 Radostin Damyanov
Лазер Стандарт, младежи
1 b BUL 181111 OMK Nesebar 2000 Ivan Dimov
2 b BUL 180278 YC Chernomorets Burgas Plamen Yanakiev
3 b BUL 4 MSK Sereco Tsarevo Stoyan Yanev
Лазер Стандарт, мъже
1 m BUL 210903 SC Cherno More Briz Daniel Nikolov
2 m BUL 188416 OMK Nesebar 2000 Radostin Damyanov
3 m BUL 136628 OMK Nesebar 2000 Zlatko Atanasov
––––––––––––––––––––––––
Лазер Радиал, общо
1st b BUL 194857 YC Port Burgas Lyuben Tenekedzhiev
2nd l BUL 207736 OMSKCyclon Stefani Muzakova
3rd g BUL 210903 SC Cherno More Briz Mariela Nikolova
<iframe width=“500″ height=“300″ src=“https://www.youtube.com/embed/xhQAatWI1qk“ frameborder=“0″ allowfullscreen></iframe>
Лазер Радиал, мъже
1 b BUL 194857 YC Port Burgas Lyuben Tenekedzhiev
2 b BUL 666 OMK Nesebar 2000 Georgi Maksimov
3 m BUL 188227 YC Chernomorets Burgas Zhulien Vladov
Лазер Радиал, жени
1 l BUL 207736 OMSKCyclon Stefani Muzakova
2 g BUL 210903 SC Cherno More Briz Mariela Nikolova
3 gj BUL 2 YC Kap. G. Georgiev – Port Varna Dimana Stoycheva
–––––––––––––––––––––––––––
Лазер, 4,7, общо класиране
1st b BUL 210353 YC Kap. G. Georgiev – Port Varna Ivo Filchev
2nd b BUL 186414 OMK Nesebar 2000 Veselin Yovchev
3rd g BUL 188227 YC Chernomorets Burgas Marina Dimitrova
Лазер 4,7, юноши
1 b BUL 210353 YC Kap. G. Georgiev – Port Varna Ivo Filchev
2 b BUL 186414 OMK Nesebar 2000 Veselin Yovchev
3 b BUL 192479 YC Port Burgas Dimitar Shangov
Лазер 4,7, девойки
1 g BUL 188227 YC Chernomorets Burgas Marina Dimitrova
2 g BUL 190713 YC Kap. G. Georgiev – Port Varna Joana Todorova
3 g BUL 184777 SC Cherno More Briz Kalina Marinova
––––––––––––––––––––––––––––-
клас 420
1st BUL 55934 YC Kap. G. Georgiev – Port Varna Viliana Dimitrova Todor Slavov
2nd BUL 51306 YC Kap. G. Georgiev – Port Varna Hristo Mladenov Yavor Nankov
3rd BUL 49239 YC Chernomorets Burgas Denica Ruseva Demetra Doycheva
–––––––––––––––––––––––––-
клас 470
1st BUL 32 SC Cherno More Briz Aleksandar Lazarov Tihomir Totev
2nd BUL 244 OMK Nesebar 2000 Nikoleta Petkova Ivaylo Angelov
3rd 211 YC Chernomorets Burgas Stamo Tenev Ivan Ivanov
––––––––––––––––––––––––––
клас Фин, общо класиране
1st m BUL 24 YC Port Burgas Mihail Kopanov
2nd b BUL 83 OMK Nesebar 2000 Georgi Menchev
3rd b BUL 243 OMK Nesebar 2000 Hristo Zheglev
клас Фин, мъже
1 m BUL 24 YC Port Burgas Mihail Kopanov
2 m USA 666 SC Cherno More Briz Boyan Kostov
3 m BUL 87 YSC Nesebar 2009 Stoil Stoilov
клас Фин, младежи
1 b BUL 83 OMK Nesebar 2000 Georgi Menchev
2 b BUL 243 OMK Nesebar 2000 Hristo Zheglev
3 b BUL 44 YC Chernomorec Burgas Nikola Kobarelov
–––––––––––––––
Клас Кадет
1st BUL 48 SC Cherno More Briz Kristiyan Strahilov Nikolay Petkov
2nd BUL 62 MK Balchik Yasen Velikov Dimitar Georgiev
3rd 21 YC Chernomorets Burgas Stanislav Avramov Radoslav Petkov
Медалистите във видео: