Резултат с изображение за Регата "Великден

Повече от 100 състезатели от 12 клуба по ветроходство участваха в регата „Великден“, която се проведе в акваторията на Несебър.

Крайно класиране клас „Оптимист“ общо:
1. Клемент Саръстов – Порт Бургас;
2. Радослав Гавраилов – Порт Варна;
3. Даниел Йорданов – ОМК „Несебър 2000“;
4. Диана Маркова – ОМК „Несебър 2000“;
5. Мартин Геров – ОМК „Несебър 2000“.

Клас „Оптимист“, девойки старша:
1. Диана Маркова – ОМК „Несебър 2000“;
2. Станислава Тодорова – Порт Бургас;
3. Ралица Кичикева – ОЯК „Созопол“.

Клас „Оптимист“, юноши старша:
1. Клемент Саръстов – Порт Бургас;
2. Радослав Гавраилов – Порт Варна;
3. Даниел Йорданов – ОМК „Несебър 2000“.

Клас „Оптимист“, юноши младша:
1. Тодор Тузлуков – Циклон Поморие;
2. Виктор Кателиев – Порт Варна;
3. Владимир Пинков – ОМК „Несебър 2000“.

Клас 420- общо класиране:
1. Вилияна Димитрова, Тодор Славов – Порт Варна;
2. Христо Младенов, Явор Нанков – Порт Варна;
3. Владислав Маринов, Мартин Георгиев – ОМК „Несебър 2000“.

Клас 470 – общо класиране:
1. Николета Петкова, Ивайло Ангелов – ОМК „Несебър 2000“;
2. Стамо Тенев, Иван Иванов – „Черноморец“ Бургас;
3. Борислав Николов, Николай Деркозлиев – Черноморец“ Бургас.

Клас „Фин“ – общо класиране:
1. Анастас Петров- ОМК „Несебър 2000“;
2. Георги Менчев – ОМК „Несебър 2000“;
3. Христо Жеглев – ОМК „Несебър 2000“.

Клас „Фин“ – мъже:
1. Анастас Петров – ОМК „Несебър 2000“;
2. Боян Костов – „Черно море-Бриз“ Варна;
3. Атанас Кобарелов – „Черноморец“ Бургас.

Клас „Фин“ – младежи:
1. Георги Менчев – ОМК „Несебър 2000“;
2. Христо Жеглев – ОМК „Несебър 2000“;
3. Светлин Попов – „Черно море- Бриз“ Варна.

Лазер Радиал – общо класиране:
1. Любен Тенекеджиев – Порт Бургас;
2. Стефани Музакова – „Циклон“ Поморие;
3. Георги Максимов – ОМК „Несебър 2000“.

Лазер Радиал – младежи:
1. Любен Тенекеджиев – Порт Бургас;
2. Георги Максимов – ОМК „Несебър 2000“;
3. Симеон Цолов – ОМК „Несебър 2000“.

Лазер Радиал – девойки:
1. Стефани Музакова – „Циклон“ Поморие;
2. Мариела Николова – „Черно море- Бриз“ Варна;
3. Димана Стойчева – Порт Варна.

Лазер 4.7 – общо класиране и младежи:
1. Димитър Вангелов – ОМК „Несебър 2000“;
2. Иво Филчев – Порт Варна;
3. Димитър Шангов – Порт Бургас.

Лазер 4.7 – девойки:
1. Йоана Тодорова- Порт Варна;
2. Марина Димитрова- „Черноморец“ Бургас;
3. Калина Маринова- „Черно море- Бриз“ Варна.

Лазер Стандарт – общо класиране:
1. Иван Димов – ОМК „Несебър 2000“;
2. Даниел Николов – „Черно море- Бриз“ Варна;
3. Иво Тодоров – ОМК „Несебър 2000“;

Лазер Стандарт – младежи:
1. Иван Димов – ОМК „Несебър 2000“;
2. Иво Тодоров – ОМК „Несебър 2000“;
3. Пламен Янакиев – „Черноморец“ Бургас.

Лазер Стандарт – мъже:
1. Даниел Николов – „Черно море – Бриз“ Варна;
2. Радостин Дамянов – ОМК „Несебър 2000“;
3. Красимир Наумов – Порт Бургас.