2004
5-8 PLACE VASLUI /ROM/ – ROZOVA DOLINA KAZANLAK /BUL/ 0:2
5-8 PLACE MEGASPORT TASHKENT /UZB/ – LAVCHETA SOFIA /BUL/ 0:3 /служ./
SEMIFINAL 1: ACADEMY PANDEV /MAC/ – BEROE STARA ZAGORA /BUL/ 0:3
SEMINFINAL 2: CSKA SOFIA /BUL/ – PIRIN 2001 /BUL/ 7:0
7-8 PLACE VASLUI /ROM/ – MEGASPORT TASHKENT /UZB/ 0:3
5-6 PLACE LAVCHETA SOFIA /BUL/ – ROZOVA DOLINA KAZANLAK /BUL/ 0:1

2005
MACCABI PETAH TIKVA /ISR/ – DOBRUDZHA DOBRICH /BUL/ 9:1
AKADEMIK SVISHTOV /BUL/ – MECHETATA PETRICH /BUL/ 0:4
DIT SPORT SOFIA /BUL/ – BOTEV PLOVDIV /BUL/ 1:0
BOTEV PLOVDIV /BUL/ – PIRIN 2001 /BUL/ 1:1
PIRIN RAZLOG /BUL/ – LEVSKI SOFIA /BUL/ 0:7
MACCABI PETHA TIKVA /ISR/ – ACADEMY PANDEV /MAC/ 0:1
BEROE STARA ZAGORA /BUL/ – DIT SPORT SOFIA /BUL/ 3:0
SEMIFINAL 1 BEROE STARA ZAGORA /BUL/ – MACCABI PETAH TIKVA /ISR/ 7:5
SEMIFINAL 2 ACADEMY PANDEV /MAC/ – DIT SPORT SOFIA /BUL/ 0:1

2006
LOKOMOTIV PLOVDIV /BUL/ – BEROE STARA ZAGORA /BUL/ 0:0
GOLDEN BOYS IRANIAN /IRAN/ – BOTEV PLOVDIV /BUL/ 0:0
CHERNO MORE VARNA /BUL/ – BOLYARCHETA VT /BUL/ 5:0
LEVSKI SOFIA /BUL/ – SLAVIA SOFIA /BUL/ 4:0
YANTRA 2013 /BUL/ – BEROE STARA ZAGORA /BUL/ 0:1
BOTEV PLOVDIV /BUL/ – DIT SPORT SOFIA /BUL/ 1:1 /3:2 pen./
LOST QARTERFINAL 1 YANTRA 2013 /BUL/ – LOST QARTERFINAL 2 BOLYARCHETA VT /BUL/ 3:1
LOST QARTERFINAL 3 SLAVIA SOFIA /BUL/ – LOST QARTERFINAL 4 DIT SOFIA /BUL/ 0:2
SEMIFINAL 1 CHERNO MORE VARNA /BUL/ – BEROE STARA ZAGORA /BUL/ 5:4
SEMIFINAL 2 LEVSKI SOFIA /BUL/ – BOTEV PLOVDIV /BUL/ 4:0
7-8 PLACE BOLYARCHETA VT /BUL/ – SLAVIA SOFIA /BUL/ 0:6
5-6 PLACE YANTRA 2013 GABROVO /BUL/ – DIT SPORT SOFIA /BUL/

2007
ISTANBUL JENERIK /TUR/ – VASLUI /ROM/ 0:0
SLAVIA SOFIA /BUL/ – GALATASARAY SK /TUR/ 1:2
DIT SPORT SOFIA /BUL/ – BOLYARCHETA VT /BUL/ 2:1
REAL NIS /SER/ – LAVCHETA SOFIA /BUL/ 1:0
BANSKO /BUL/ – MALKI SHAMPIONI SIMITLI /BUL/ 2:0
QUARTERFINAL BEROE STARA ZAGORA /BUL/ – ISTANBUL JENERIK /TUR/ 0:1
QARTERFINAL ZVEZDICHKA BURGAS II /BUL/ – SLAVIA SOFIA /BUL/ 0:1
QARTERFINAL GALATASARAY SK /TUR/ – REAL NIS /SER/ 4:6
QARTERFINAL LEVSKI SOFIA /BUL/ – YANTRA 2013 GABROVO /BUL/ 4:0
SEMIFINAL 1 ISTANBUL JENERIK /TUR/ – SLAVIA SOFIA /BUL/ 3:1
SEMIFINAL 2 REAL NIS /SER/ – LEVSKI SOFIA /BUL/ 2:3

2008
ZVEZDICHKA BURGAS II /BUL/ – BEROE STARA ZAGORA /BUL/ 0:0
VEKTA PLOVDIV /BUL/ – KOPERNIKUS NIS /SER/ 0:4
DUSH 2 TASHKENT /UZB/ – DOBRUDZHA DOBRICH /BUL/ 1:6
PIRIN 2001 /BUL/ – BOTEV PLOVDIV /BUL/ 0:3
DUSH 1 TASHKENT /UZB/ – DIT SPORT SOFIA /BUL/ 0:6
ZVEZDICHKA BURGAS /BUL/ – LEVSKI SOFIA /BUL/ 0:10
VASLUI /ROM/ – BOLYARCHETA VT /BUL/ 1:0
LOKOMOTIV GO /BUL/ – VEKTA PLOVDIV /BUL/ 0:3
ETAR VELIKO TARNOVO /BUL/ – LEGIA WARSHAWA /POL/ 0:3
DOBRUDZHA DOBRICH /BUL/ – LEVSKI SOFIA II /BUL/ 4:1
SEMIFINAL 1 BOTEV PLOVDIV /BUL/ – LEVSKI SOFIA /BUL/ 1:6
SEMIFINAL 2 LEGIA WARSZAWA /POL/ – VASLUI /ROM/ 6:7

2009
LEVSKI SOFIA /BUL/ – YANTRA 2013 GABROVO /BUL/ 3:0
BANSKO /BUL/ – VASLUI /ROM/ 0:5
BEROE STARA ZAGORA /BUL/ – CHERNO MORE VARNA II /BUL/ 2:1
QUARTERFINAL REAL NIS /SER/ – CHERNO MORE VARNA I /BUL/ 1:3
QUARTERFINAL ZVEZDICHKA BURGAS /BUL/ – LEVSKI SOFIA /BUL/ 4:2
QUARTERFINAL DUNAV RUSE /BUL/ – BOLYARCHETA VT /BUL/ 6:4
QARTERFINAL BOTEV PLOVDIV /BUL/ – VASLUI /ROM/ 7:6
LOST QARTERFINAL 1 REAL NIS /SER/ – LOST QARTERFINAL 2 VASLUI /ROM/ 0:3
LOST QARTERFINAL 3 LEVSKI SOFIA /BUL/ – LOST QARTERFINAL 4 BOLYARCHETA VT /BUL/ 0:5
SEMIFINAL 1 CHERNO MORE VARNA /BUL/ – BOTEV PLOVDIV /BUL/ 2:5
SEMIFINAL 2 ZVEZDICHKA BURGAS /BUL/ – DUNAV RUSE /BUL/ 6:7
7-8 PLACE REAL NIS /SER/ – LEVSKI SOFIA /BUL/ 0:3
5-6 PLACE VASLUI /ROM/ – BOLYARCHETA VT /BUL/ 4:8

2010
LEVSKI SOFIA /BUL/ – MALKI SHAMPIONI SIMITLI /BUL/ 5:2
DFK VIDIN /BUL/ – PIRIN RAZLOG /BUL/ 3:1
BOLYARCHETA VT /BUL/ – VASLUI /ROM/ 1:3
MALKI SHAMPIONI SIMITLI /BUL/ – DFK VIDIN /BUL/ 2:5