Снимка на Evima Sport.

EVIMA CUP BANSKO 2017

 

2010

 

PARTICIPATION

6 място – PIRIN RAZLOG /BUL/

5 място – LEVSKI SOFIA /BUL/

4 място – MALKI SHAMPIONI SIMITLI /BUL/

 

 

III PLACE – BOLYARCHETA VELIKO TARNOVO /BUL/

II PLACE – DFK VIDIN /BUL/

I PLACE – VASLUI /ROM/

 

BEST GOALKEEPER – ALEXA EDUARD  VASLUI /ROM/

BEST DEFENDER – ZAHARI KIRILOV DFK VIDIN /BUL/

BEST MIDFIEDER –  PRICOR FLORINEL VASLUI /ROM/

TOP SKORER – EVELIN   STANEV BOLYARCHETA VT /BUL/

 

 

 

 

 

 

 

EVIMA CUP BANSKO 2017

 

2009

PARTICIPATION

9-17 място – BANSKO /BUL/

9-17 място – MALKI SHAMPIONI SIMITLI /BUL/

9-17 място – CHARDAFON GABROVO /BUL/

9-17 място – SLAVIA SOFIA /BUL/

9-17 място – BOLYARCHETA VT II /BUL/

9-17 място – CHERNO MORE VARNA II /BUL/

9-17 място – ORLETA PAZARDZHIK /BUL/

9-17 място – BEROE STARA ZAGORA /BUL/

9-17 място – YANTRA 2013 GABROVO /BUL/

8 място – REAL NIS  /SER/

7 място – LEVSKI SOFIA /BUL/

6 място – VASLUI /ROM/

5 място – BOLYARCHETA VELIKO TARNOVO /BUL/

4 място – CHERNO MORE VARNA /BUL/

 

III PLACE – ZVEZDICHKA BURGAS /BUL/

II PLACE – DUNAV RUSE /BUL/

I PLACE – BOTEV PLOVDIV /BUL/

 

BEST GOALKEEPER – DIMITAR KRATUNOV BOTEV PLOVDIV /BUL/

BEST DEFENDER – ANGEL KOSTADINOV DUNAV RUSE /BUL/

BEST MIDFIEDER – VASIL IVANOV BOTEV PLOVDIV /BUL/

TOP SKORER – IVAN FILIPOV ZVEZDICHKA BURGAS /BUL/

EVIMA CUP BANSKO 2017

2008

PARTICIPATION

5-20 място – BANSKO /BUL/

5-20 място – VEKTA PLOVDIV /BUL/

5-20 място – ETAR VELIKO TARNOVO /BUL

5-20 място – DUSH 1 TASHKENT /UZB/

5-20 място – DUSH 2 TASHKENT /UZB/

5-20 място – LOKOMOTIV GO /BUL/

5-20 място – PIRIN 2001 /BUL/

5-20 място – DOBRUDZHA DOBRICH /BUL/

5-20 място – ZVEZDICHKA BURGAS /BUL/

5-20 място – ZVEZDICHKA BURGAS II /BUL/

5-20 място – DUNAV RUSE /BUL/

5-20 място – DIT SPORT SOFIA /BUL/

5-20 място – BOLYARCHETA VT /BUL/

5-20 място – LEVSKI SOFIA II /BUL/

5-20 място – BEROE STARA ZAGORA/BUL/

5-20 място – KOPERNIKUS NIS /SER/

4 място – BOTEV PLOVDIV /BUL/

 

III PLACE – LEGIA WARSHAWA /POL/

II PLACE – VASLUI /ROM/

I PLACE – LEVSKI SOFIA /BUL/

 

BEST GOALKEEPER – OGNEN TURNIC KOPERNIKUS NIS /SER/

BEST DEFENDER –  TONI GEORGIEV LEVSKI SOFIA /BUL/

BEST MIDFIEDER – SPINU IANIS VASLUI /ROM/

TOP SKORER – MARTI BOYCHEV LEVSKI SOFIA /BUL/

EVIMA CUP BANSKO 2017

2007

PARTICIPATION

9-18 място – BANSKO /BUL/

9-18 място – ROZOVA DOLINA KAZANLAK /BUL/

9-18 място – VASLUI /ROM/

9-18 място – LAVCHETA SOFIA /BUL/

9-18 място – DOBRUDZHA DOBRICH /BUL/

9-18 място – BOLYARCHETA VT /BUL/

9-18 място – DIT SPORT SOFIA /BUL/

9-18 място – REAL NIS 2 /SER/

9-18 място – MALKI SHAMPIONI SIMITLI /BUL/

9-18 място – ZVEZDICHKA BURGAS I /BUL/

5-8 място – ZVEZDICHKA BURGAS II /BUL/

7-8 място – GALATASARAY SC /TUR/

6-8 място – YANTRA 2013 GABROVO /BUL/

5-8 място – BEROE STARA ZAGORA/BUL/

4 място – REAL NIS /SER/

 

III PLACE – SLAVIA SOFIA /BUL/

II PLACE – ISTANBUL JENERIK /TUR/

I PLACE – LEVSKI SOFIA /BUL/

BEST GOALKEEPER – ALEKSANDAR MARKOV LEVSKI SOFIA /BUL/

BEST DEFENDER – KALIN LYUBOMIROV SLAVIA SOFIA /BUL/

BEST MIDFIEDER – KEREM KARCHAN  ISTANBUL JENERIK /TUR/

TOP SKORER – STIVAN STOYANCHOV LEVSKI SOFIA /BUL/

EVIMA CUP BANSKO 2017

 

2006

PARTICIPATION

9-17 място – BANSKO /BUL/

9-17 място – VEKTA PLOVDIV /BUL/

9-17 място – LOKOMOTIV PLOVDIV /BUL/

9-17 място – SEPTEMVRI SIMITLI /BUL/

9-17 място – DUNAV RUSE /BUL/

9-17 място – GOLDEN BOYS IRANIAN /IRAN/

9-17 място – SDUSSHOR 2 TASHKENT /UZB/

9-17 място – VASLUI /ROM/

9-17 място – GALATASARAY /TUR/

8 място – BOLYARCHETA VT /BUL/

7 място – SLAVIA SOFIA /BUL/

6 място – YANTRA 2013 GABROVO /BUL/

5 място – DIT SPORT SOFIA /BUL/

4 място – BEROE STARA ZAGORA /BUL/

 

III PLACE – BOTEV PLOVDIV /BUL/

II PLACE – LEVSKI SOFIA /BUL/

I PLACE – CHERNO MORE VARNA /BUL/

 

BEST GOALKEEPER – VALENDIN DIMITROV CHERNO MORE VARNA /BUL/

BEST DEFENDER – DIMITAR PLACHKOV BOTEV PLOVDIV /BUL/

BEST MIDFIEDER – ADRIAN RAYCHEV  LEVSKI SOFIA /BUL/

TOP SKORER – KRISTIYAN IVANOV CHERNO MORE VARNA /BUL/

EVIMA CUP BANSKO 2017

 

 

2005

 

 

PARTICIPATION

5-11 място – PIRIN RAZLOG /BUL/

5-11 място – PIRIN 2001 /BUL/

5-11 място – MECHETATA PETRICH /BUL/

5-11 място – DOBRUDZHA DOBRICH /BUL/

5-11 място – BOTEV PLOVDIV /BUL/

5-11 място – LEVSKI SOFIA /BUL/

5-11 място – AKADEMIK SVISHTOV /BUL/

4 място – MACABI PETAHTIKVA /ISR/

 

III PLACE – ACADEMY PANDEV /MAC/

II PLACE – BEROE STARA ZAGORA /BUL/

I PLACE – DIT SPORT SOFIA /BUL/

 

BEST GOALKEEPER – LYUBCHE DZHEKOV ACADEMY PANDEV /MAC/

BEST DEFENDER – DENISLAV PETKOV BEROE STARA ZAGORA /BUL/

BEST MIDFIEDER – ANTONIO POPOV DIT SPORT SOFIA /BUL/

TOP SKORER – VASIL VASIELV BEROE STARA ZAGORA /BUL/

 

 

 

 

EVIMA CUP BANSKO 2017

 

 

2004

 

 

PARTICIPATION

8 място – MEGASPORT TASHKENT /UZB/

7 място – VASLUI /ROM/

6 място – LAVCHETA SOFIA /BUL/

5 място – ROZOVA DOLINA KAZANLAK /BUL/

4 място – PIRIN 2001 /BUL/

 

 

 

 

III PLACE – ACADEMY PANDEV /MAC/

II PLACE – BEROE STARA ZAGORA /BUL/

I PLACE – CSKA SOFIA /BUL/

 

BEST GOALKEEPER – IVAN MARINOV CSKA SOFIA /BUL/

BEST DEFENDER – ASAN RAFIDOV ACADEMY PANDEV /MAC/

BEST MIDFIEDER – STANISLAV PETKOV BEROE STARA ZAGORA /BUL/

TOP SKORER – YOAN BORNOSUZOV CSKA SOFIA /BUL/