Община Варна

АКТУАЛНО

04/08/2016 - Открийте „Народен спорт“ и във Facebook Посещавайте страни ... +++ 29/05/2016 - Още спортни новини във Фейсбук страницата – narodensport.eu Четете новините ни ... +++ 17/01/2016 - Четете сайта „Спортист на Варна“ …… На сайта „Спорти ... +++ 18/07/2013 - КАК ДА УЧАСТВАМЕ В АНКЕТАТА „СПОРТИСТ НА ВАРНА“ ? Желаещите да участ ... +++

Archives for октомври 17th, 2017

17 окт.

Трети кръг, НВЛ-мъже

image-228506
image-228506
3 Кръг 17-10-2017 17:30 Левски Добруджа 07 3:2 18:25 25:21 25:19 24:26 15:9 17-10-2017 18:00 Арда Монтана 0:3 19:25 19:25 14:25 17-10-2017 18:00 Марек Юнион-Ивкони Тетевен Волей 3:0 25:20 25:23 25:21 17-10-2017 18:30 ЦСКА Хебър Пазарджик 3:0 25:20 25:23 28:26 17-10-2017 18:30 Нефтохимик 2010 Пирин 3:0 25:20 25:19 25:21 17-10-2017 18:30 Миньор Черно море 0:3 19:25 19:25 14:25
17 окт.

Представяне на АСК „Флат-Аут“ на писта „Бургас“

image-228499
image-228499
Варненският автомобилен спортен клуб „ФЛАТ-АУТ” – Варна (Flat-Out Motorsports club) бележи пореден успех в предпоследната надпревара от Шампионата по затворен маршрут и писта в Бургас. Варненските ...
17 окт.

Волейболна лига, предстоящи срещи

image-228447
image-228447
Национална волейболна лига Суперлига | Редовен сезон -мъже 3 Кръг 17-10-2017 17:30 Левски Добруджа 07 Универсиада София, България 17-10-2017 18:00 Арда Монтана Арпезос Кърджали, България 17-10-2017 18:00 Марек Юнион-Ивкони Тетевен Волей Спортна Дупница, България 17-10-2017 18:30 ЦСКА Хебър Пазарджик Васил Симов София, България 17-10-2017 18:30 Нефтохимик 2010 Пирин Младост Бургас, България 17-10-2017 18:30 Миньор Черно море Борис Гюдеров Перник, България   Национална волейболна лига ...
17 окт.

НБЛ, предстоящи срещи-мъже и жени

image-228445
image-228445
3 Кръг-мъже 20-10-2017 Спартак Плевен Левски 2014 Балканстрой Плевен 18.30 21-10-2017 Черно море Тича Балкан Христо Борисов Варна 18.00 21-10-2017 Академик Бултекс 99 Рилски спортист Сила Пловдив 18.00 21-10-2017 Берое Ямбол Общинска Стара Загора 18.00   A група (мъже) | Редовен сезон, Изток 2 Кръг 22-10-2017 Чавдар Троян Делфин Чавдар Троян 17.00 22-10-2017 Берое -2 Шумен Общинска Стара Загора 17.00 22-10-2017 ИУ Черноморец Икономически университет Варна 17.00   A група (мъже) | ...