Футболни величия от близкото минало триумфираха в градската купа по мини футбол
MFC Gatsby е новият регионален първенец на Варна в турнира MISHO SPORT CUP, а в състава му личат имената на екснационала Милен Петков, доскорошният шампион с Литекс – Марин Петров, носителят на купата на България с Берое – Николай Станков, както и националният състезател по футзал – Костадин Иванов (Марата) и екс националният селекционер по футзал Димитър Пантев. Tимът надделя с 2:0 над Fullmax в оспорван финал. След първо полувреме без попадения, Марин Петров откри резултата с точен удар в 27-мата минута. Усилията на Fullmax за равенство до края на срещата не бяха ползотворни, а в 46-тата минута Николай Станков оформи крайното 2:0, с което поднесе купата на съотборниците си.
Така Gatsby е новият носител на Misho Sport Cup за Варна и с това си спечели правото за участие в националните финали на Misho Cup през август. Не само това – шампионите са новите притежатели на 12 екипа Misho Sport и ще бъдат специални гости на срещата Олимпиакос – Панатинайкос в Пирея на 04.03.2018 г.
Голмайстор на надпреварата стана Николай Станков от шампиона Gatsby със своите 16 гола, а именно той е и най-полезен играч в турнира с комбинацията от 16-те попадения и 10 асистенции. Призът за най-добър вратар в Misho Sport Cup заслужено отива при Неделчо Добрев от Fullmax.