СПОРТИСТ НА ВАРНА- ФЕВРУАРИ`2018

  1. Елена Георгиева/лека атлетика/- бронзов медал на 400 м на Балканско първенство, девойки.
  2. Станислав Станков /лека атлетика/-бронзов медал на 60 м с пр. на Балканско първенство, юноши.
  3. Силвия Георгиева /лека атлетика/-балканска шампионка на 1500 м., при девойки и бронз на 4х400 м при жени.
  4. Анджелика Казакова /худ.гимнастика/-бронзов медал в многобоя- ДСВ, на международен турнир във Виена, сребро на лента, бронз на обръч.
  5. София Христова /плуване/- два златни медала и един сребърен от турнир „Гладиатор“.
  6. Мартин Желев /плуване/- злато на 50 и 10 м гръб на турнир „Гладиатор“.
  7. Алекс Йолов /бокс/- бронзов медал от ДП за мъже
  8. Йорданка Иванова /л.атлетика/-сребро на 4х400 м и бронзов медал на 60 м от ДП.
  9. Гергана Стефанова / худ.гимнастика/-три сребъни медала от международен турнир „Олимпия“.
  10. Андрей Георгиев /кл.борба/-златен медал при мъжете на ДП, 55 кг.
  11. Руслан Пашкулски/ кл.борба/- златен медал при мъжете на ДП, 77 кг.
  12. Севгин Мехмед /кл.борба/- сребро от ДП-мъже, 63 кг.
  13. Александра Атанасова /синхр.плуване/- спечелени 10 златни медала в 10 старта на ДП. Спечелените златни отличия са при девойки старша възраст и жени.
  14. Пьотр Тестеров/тенис/- шамипон на България до 16 г и сребърен медал от ДП-18 години.
  15. Симона Георгиева/ тенис/- златен медал, шампионка на България до 18 години.
  16. Богомил Костов /карате/-бронзов медал от международен турнир в Москва, 14-15 години.
  17.  Василики Кадоглу/ плуване/-бронзов медал на 1500м свободен стил на открито първенство на Гърция.
  18. Анна Келман/худ.гимнастика/- пето място на МТ в Москва и спечелена квота за младежки олимпийски игри.

 

ОТБОР НА ВАРНА-ФЕВРУАРИ`2018

  1. СКХГ „Грация“ /худ.гимнастика/- 5 златни, 1 сребърен и 2 бронзови медала от международен турнир във Виена. 14 медала от МТ „Олимпия“ и 18 медала от МТ „Берое“.
  2. СК „Академик“/ски ориентиране/-2 златни, 3 сребърни и 2 бронзови медала от ДП на Юндола.
  3. СК „Бегун“/ски ориентиране/-2 бронзови медала от ДП на Юндола.
  4. КПС „Варна“ /водна топка/-три победи в три мача от ДП. За първи в историята на клуба попадат в призовата четворка, където ще се разпределят медалите.
  5. „Аква спорт“ /синхр.плуване/- първо място в България в комплексното класиране след първия етап на ДП. Първи места във всички дисциплини.
  6. КПС „Ч.море“ /плуване/- 18 медала о МТ „Пирин“-6 златни, 9 сребърни и 3 бронзови.