http://sportistnavarna.com/uploads/gallery/e7e08a8ce262c5dbd316e641edaa2383.jpg

               СПОРТНО  УЧИЛИЩЕ  „ГЕОРГИ  БЕНКОВСКИ“ гр. ВАРНА
НОМИНИРАНИ СПОРТИСТИ
  МЕСЕЦ ФЕВРУАРИ  2018 година
Име, фамилия на ученика Клас Клубна принадлежност Учител по спортна подготовка Класи ране  /място Дисциплина, категория Вид първенство, отборно-индивидуално, възрастова група Състезание
място на провеждане време на провеждане
борба класически стил
Айредин Хюсеин 8 СК „Локомотив 93“ Светлозар Стоянов I кат до 48 кг ДЛП, индивидуално, момчета Бургас 24-25.02.2018
Атанас Парушев 8 СК „Локомотив 93“ Светлозар Стоянов III кат до 68 кг ДЛП, индивидуално, момчета Бургас 24-25.02.2018
Кубрат Коев 8 СК „Локомотив 93“ Светлозар Стоянов III кат до 38 кг ДЛП, индивидуално, момчета Бургас 24-25.02.2018
кикбокс
Георги Георгиев 8 СКБИ“Боил“ Красимир Кирилов II кат до 54 кг ДЛП, индивидуално, муай тай, 13-14 г Варна 11-12.02.2018
Ахмед Ахмедов 9 СКБИ“Боил“ Красимир Кирилов II кат до 63,5 кг ДЛП, индивидуално, муай тай, ЮМВ Варна 11-12.02.2018
Георги Найденов 9 СКБИ“Боил“ Красимир Кирилов III кат до 54 кг ДЛП, индивидуално, муай тай, ЮМВ Варна 11-12.02.2018
Мартин Божидаров 9 СКБИ“Боил“ Красимир Кирилов II кат до 75 кг ДЛП, индивидуално, муай тай, ЮМВ Варна 11-12.02.2018
Николас Иванов 11 СКБИ“Боил“ Красимир Кирилов II кат до 54 кг ДЛП, индивидално, муай тай, ЮМВ Варна 11-12.02.2018
Кузман Христов 12 СКБИ“Боил“ Красимир Кирилов II кат до 71 кг ДЛП, индивидуално, муай тай, мъже Варна 11-12.02.2018
лека атлетика
Силвия Георгиева 12 СКЛА“Евър“ Крум Крумов I 1500 м НШ, индивидуално, зала жени София 03-04.02.2018
II 800 м НШ, индивидуално, зала жени София 03-04.02.2018
II 4 х 400 м НШ, индивидуално, зала жени София 03-04.02.2018
I 1500 м БИ, индивидуално, зала до 20 г София 10.02.2018
III 4 х 400 м БИ, индивидуално, зала жени Истанбул 17.02.2018
IV 3000 м БИ, индивидуално, зала жени Истанбул 17.02.2018
Покрит норматив за СП 10-15.07.2018 г. в Темпере, Финландия
Костантина Борисова 12 СКЛА“Евър“ Крум Крумов II 4 х 400 м НШ, индивидуално, зала жени София 03-04.02.2018
Станислав Станков 12 СК“Супер спорт“ Руслан Грозданов I 60 м с препятствия НШ, индивидуално, зала мъже София 03-04.02.2018
Стивън Мариев Лозанов 8 СКЛА“Евър“ Крум Крумов III 800 м НШ, индивидуално, зала до 16 г София 16-17.02.2018
Станислав Светлозаров Станков 12 СК “Супер спорт“ Руслан Грозданов III 60 м с препятствия БИ, индивидуално,  зала до 20 г София 10.02.2018
спортна стрелба
Рени Атанасова 9 СК „Стрелба“ Нина Дякова II пневм. пистолет ДП смесени отбори юноши и девойки София 04-11.02.2018
II пневм. пистолет ДП отборно, ДМВ София 04-11.02.2018
Адриана Петрова Петрова 9 СК „Стрелба“ Нина Дякова II пневм. пистолет ДП отборно, ДМВ София 04-11.02.2018
Кристияна Иванова 9 СК „Стрелба“ Нина Дякова II пневм. пистолет ДП отборно, ДМВ София 04-11.02.2018
тенис
Пьотр Андреевич Нестеров 8 ТК „Черно море Елит“ Кристиян Илиев I индивидуално ДТ, индивидуално, зала юноши до 16 г Албена 22.02.2018
II индивидуално ДТ, индивидуално, зала юноши до 18 г Албена 25.02.2018
художествена гимнастика
Теодора Ковачева 5 КХ „Грация стил“ Добромира Василева V многобой МТ, индивидуално, „Олипмия 74“ ДМВ София 10-11.02.2018
IV обръч
I лента
II многобой МТ, индивидуално,  „Бероe“, ДМВ Стара Загора 17-18.02.2018
I въже
II обръч
Мадлен Сергеева 10 КХ „Грация стил“ Добромира Василева V многобой МТ, индивидуално, „Бероe“, жени Стара Загора 17-18.02.2018
II топка
III обръч