Резултат с изображение за Североизточна Трета лига 2017/18
Североизточна трета лига 2017/18
14 април 2018, събота, 16:00 ч / XXIV кръг:
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                  
Спартак 1918 (Варна) - Калиакра (Каварна)                   
Добруджа 1919 (Добрич) - Суворово 1 (Суворово)              
15 април 2018, неделя, 16:00 ч / XXIV кръг:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Локомотив (Русе)                     
Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Хитрино (Хитрино)              

Северозападна трета лига 2017/18

15 април 2018, неделя, 17:00 ч / XXI кръг:

Левски 2007 (Левски) - Бдин 1923 (Видин)                    
Академик (Свищов) - Янтра 1919 (Габрово)                    
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен)                   
Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)              
Мизия 2005 (Кнежа) - Трявна (Трявна)                        
Ботев (Луковит) - Първа атомна (Козлодуй)                   
Кариана (Ерден) - Севлиево (Севлиево)                       
в Плевен, ст."Плевен": *
Вихър (Славяново) - Янтра Габрово (Габрово)                 
* - в Плевен заради подмяна на тревата на стадиона в Славяново.

Югозападна трета лига 2017/18

11 април 2018, сряда, 16:00 ч / XXII кръг:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     1:0 (0:0) 
ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Гоце Делчев)                   5:0 (1:0) 
Свобода 2011 (Пещера) - Септември (Симитли)               0:0 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)                  3:1 (1:0) 
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)      3:2 (1:1) 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Банско (Банско)             0:2 
Германея (Сапарева баня) - Балкан 1929 (Ботевград)        2:0 (1:0) 
Пирин 1941 (Разлог) - Хебър 1918 (Пазарджик)              0:2 (0:1) 
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                       3:1 (1:1) 
14 април 2018, събота, 16:00 ч / XXVI кръг:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (Симитли)                  
Пирин (Гоце Делчев) - Марек 1915 (Дупница)                 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница)     
ЦСКА 1948 (София) - Банско (Банско)                         
Свобода 2011 (Пещера) - Балкан 1929 (Ботевград)             
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  
Вихрен 1925 (Сандански) - Миньор (Перник)                   
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Чавдар (Етрополе)             
Германея (Сапарева баня) - Пирин 1941 (Разлог)   

Югоизточна Трета лига 2017/18

14 април 2018, събота, 17:00 ч / XXV кръг:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Верея II (Стара Загора)         - 
Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                  - 
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                 - 
Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат)                     - 
Сокол (Марково) - Раковски 2011 (Раковски)                 - 
Загорец (Нова Загора) - Ямбол 1915 (Ямбол)                 - 
Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
15 април 2018, неделя, 17:00 ч / XXV кръг:
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Тунджа 2006 (Ягода) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - сл.