Резултат с изображение за световно първенство по футбол 2018

Група А

14 юни Русия – Саудитска Арабия /Москва, стадион „Лужники“, 17 часа (българско време)/

15 юни Египет – Уругвай /Екатеринбург, 14 часа/

19 юни Русия – Египет /Санкт Петербург, 20 часа/

20 юни Уругвай – Саудитска Арабия /Ростов, 17 часа/

25 юни Уругвай – Русия /Самара, 16 часа/

25 юни Саудитска Арабия – Египет /Волгоград, 16 часа/

Група В

15 юни Мароко – Иран /Санкт Петербург, 17 часа/

15 юни Португалия – Испания /Сочи, 20 часа/

20 юни Португалия – Мароко /Москва, стадион „Лужники“, 14 часа/

20 юни Иран – Испания /Казан, 20 часа/

25 юни Иран – Португалия /Саранск, 20 часа/

25 юни Испания – Мароко /Калининград, 20 часа/

Група С

16 юни Франция – Австралия /Казан, 12 часа/

16 юни Перу – Дания /Саранск, 18 часа/

21 юни Франция – Перу /Екатеринбург, 14 часа/

21 юни Дания – Австралия /Самара, 17 часа/

26 юни Дания – Франция /Москва, стадион „Лужники“, 16 часа/

26 юни Австралия – Перу /Сочи, 16 часа/

Група D

16 юни Аржентина – Исландия /Москва, Спартак, 15 часа/

16 юни Хърватия – Нигерия /Калининград, 21 часа/

21 юни Аржентина – Хърватия /Нижни Новгород, 20 часа/

22 юни Нигерия – Исландия /Волгоград, 17 часа/

26 юни Нигерия – Аржентина /Санкт Петербург, 20 часа/

26 юни Исландия – Хърватия /Ростов, 20 часа/

Група Е

17 юни Коста Рика – Сърбия /Самара, 14 часа/

17 юни Бразилия – Швейцария /Ростов, 20 часа/

22 юни Бразилия – Коста Рика /Санкт Петербург, 14 часа/

22 юни Сърбия – Швейцаярия /Калининград, 20 часа/

27 юни Сърбия – Бразилия /Москва, Спартак, 20 часа/

27 юни Швейцария – Коста Рика /Нижни Новгород, 20 часа/

Група F

17 юни Германия – Мексико /Москва, стадион „Лужники“, 17 часа/

18 юни Швеция – Република Корея /Нижни Новгород, 14 часа/

23 юни Германия – Швеция /Сочи, 17 часа/

23 юни Република Корея – Мексико /Ростов, 20 часа/

27 юни Република Корея – Германия /Казан, 16 часа/

27 юни Мексико – Швеция /Екатеринбург, 16 часа/

Група G

18 юни Белгия – Панама /Сочи, 17 часа/

18 юни Тунис – Англия /Волгоград, 20 часа/

23 юни Белгия – Тунис /Москва, Спартак, 14 часа/

24 юни Англия – Панама /Нижни Новгород, 14 часа/

28 юни Англия – Белгия /Калининград, 20 часа/

28 юни Панама – Тунис /Саранск, 20 часа/

Група Н

19 юни Полша – Сенегал /Москва, стадион „Лужники“, 14 часа/

19 юни Колумбия – Япония /Саранск, 17 часа/

24 юни Япония – Сенегал /Екатеринбург, 17 часа/

24 юни Полша – Колумбия /Казан, 20 часа/

28 юни Япония – Полша /Волгоград, 16 часа/

28 юни Сенегал – Колумбия /Самара, 16 часа/