Община Варна

АКТУАЛНО

04/08/2016 - Открийте „Народен спорт“ и във Facebook Посещавайте страни ... +++ 29/05/2016 - Още спортни новини във Фейсбук страницата – narodensport.eu Четете новините ни ... +++ 17/01/2016 - Четете сайта „Спортист на Варна“ …… На сайта „Спорти ... +++ 18/07/2013 - КАК ДА УЧАСТВАМЕ В АНКЕТАТА „СПОРТИСТ НА ВАРНА“ ? Желаещите да участ ... +++

Archives for ноември 2nd, 2018

02 ное.

Резултати от мъжкото волейболно първенство, 3 кръг

image-252192
image-252192
3 Кръг 02-11-2018 18:00 Черно море Дея спорт Бургас 2:3 21:25 25:27 25:19 25:14 7:15 02-11-2018 18:15 Марек Юнион-Ивкони Добруджа 07 3:2 25:17 27:29 25:23 23:25 15:13 02-11-2018 18:30 ЦСКА Монтана 3:1 25:23 25:15 21:25 25:16 02-11-2018 18:30 Миньор Пирин 1:3 25:27 27:25 24:26 18:25 03-11-2018 18:30 Хебър Левски Васил Левски Пазарджик, България 04-11-2018 17:00 Дунав Нефтохимик 2010 Арена Монбат Русе Русе
02 ное.

Ясни са всички 1/4 финалисти за купата

image-252079
image-252079
Станаха ясни всички 1/4-финалисти за Купата на Българи по футбол. Отборите на Струмска слава, Локомотив (Пловдив), ЦСКА-София, Септември (София), Черно море, Етър, Лудогорец и Ботев (Пловдив) продължават в турнира. със сигурност най-голямата изненада в този ...
02 ное.

Баскетболни срещи-мъже, 5-и кръг

image-252075
image-252075
Мъже: 5 Кръг 03-11-2018 Ямбол Черно море Тича Диана Ямбол 18.00 03-11-2018 Академик София Академик Бултекс 99 Спортен комплекс Правец 18.00 03-11-2018 Спартак Плевен Балкан Балканстрой Плевен 18.00 03-11-2018 Левски Лукойл Берое Триадица София 19.00 6 Кръг   Жени: 4 Кръг 03-11-2018 Монтана 2003 Академик жени Пловдив Младост Монтана 14.00 03-11-2018 Шампион 2006 Берое Стара Загора ЧСУ Свети Георги София 14.00 03-11-2018 НСА Септември 97 НСА София 16.00 03-11-2018 Локомотив Ст. З. Славия Общинска Стара Загора 18.00  
02 ное.

Волейболни срещи днес

image-252073
image-252073
3 Кръг 02-11-2018 18:00 Черно море Дея спорт Бургас Христо Борисов Варна, България 02-11-2018 18:15 Марек Юнион-Ивкони Добруджа 07 Спортна Дупница, България 02-11-2018 18:30 ЦСКА Монтана Васил Симов София, България 02-11-2018 18:30 Миньор Пирин Борис Гюдеров Перник, България 03-11-2018 18:30 Хебър Левски Васил Левски Пазарджик, България 04-11-2018 17:00 Дунав Нефтохимик 2010 Арена Монбат Русе Русе