Във Варна се проведе ДП по муай тай. При перфектна организация на домакините от СК „Вокил“ в Юнашкия салон се проведе силен и оспорван  турнир между най-добрите клубове на България в този стил. Спортен клуб „Йорк“ Варна също взе участие в турнира.
Станислав Бахчеванов, собственик и главен треньор в клуба::
„Взехме участие с 6 състезатели и спечели спечелихме 6 медала. Доволен съм от всички, особено след като за всичките ми състезатели това беше дебют в този стил, а за трима от тях и дебют на ринга. Всички показаха голямо желаните  за победа ,спокойствие и добра скростно силова издръжливост. При дебюта си всички спечелиха медали, 1 златен 4 сребърни и 1 бронзов.
 Шампион стана Бранимир Балинов 13-14год.54кг ; Иван Костов сребърен медал юн.младша 60кг; Радостин Тодоров юн.старша 63.5кг.сребърен медал; Денис Джафер мъже 63.5кг. ;Асен Андреев 13-14г 60кг сребърен медал и Атанас Янчев юн.младша 57кг ,бронзов медал. Благодаря на състезателите, на  пом.треньорите, феновете, на родителите и нашите спонсори: Пластхим Ад,Жълто хранителни добавки и бар Кошера.