Резултат с изображение за тенис на маса

Класиране във всички възрастови групи при мъжете на ДИП-ветерани по тенис на маса 2019г

мъже 40-49 г.

1. Станислав Въляров /СКТМ „СКГВ“ – Бургас/
2. Христо Гюзлев /КТМ „Торнадо“ – Стара Загора/
3. Иван Гагов /КТМ „Торнадо“ – Стара Загора/
3. Антон Малачинов /СКТМ „Асара 08“ – Симеоновград/

ъже 50-59 г.

1. Тихомир Мичев /Варна 2015/
2. Любомир Янакиев /Марек 76 – Дупница/
3. Росен Рачев /Роко – Шумен/
3. Янко Димитров /СКТМ „Корабостроител’92“ – Варна/

мъже 60-64 г.

1. Стойчо Радевски /КТМ „Торнадо“ – Стара Загора/
2. Веселин Ангелов /СКТМ „ДАМА КУПА“ -Добрич/
3. Тихомир Петров /СКТМ „НОВЕ-2018″/
3. Красимир Михайлов /СК „Морски дяволи“ – Варна“/

мъже 65-69 г.

1. Христо Даскалов / СКТМ „Део“ – София/
2. Росен Иванов /СК „Морски дяволи“ – Варна/
3. Коста Титев /КТМ „Торнадо“ – Стара Загора/
3. Димитър Караиванов /Родопи – Момчилград/

мъже 70-74 г.

1. Христо Томов /СК „Морски дяволи“ – Варна/
2. Мирон Дмитриев /СК „Морски дяволи“ – Варна/
3. Владимир Ташев / Варна 2015/
4. Йордан Йорданов /Варна 2015/

мъже 75-79 г.

1. Борис Червенков /СК „Морски дяволи“ – Варна/
2. Георги Михайлов /СК „Морски дяволи“ – Варна/
3. Стефан Иванов /Габрово/
3. Илия Лазаров ./АЕЦ Козлодуй ЕАД/

мъже над 80 г.

1. Петър Абаджиев
2. Иван Лазаров /Лъки спорт – София/
3.Георги Петков /Роко – Шумен/

двойки мъже 40-49 г.

1. Станислав Въляров/Тихомир Мичев 
2. Димитър Иглев/ Цветомир Цонев /Лъки Спорт/
3. Ангел Гюзлев/Свилен Милчев /Торнадо/
3.Антон Малачинов/Стойчо Стоев /Асара 08/

двойки мъже 50-59 г.

1. Ангел Георгиев (Торнадо)/ Любомир Янакиев (Марек 76)
2. Росен Рачев/ Янко Димитров 
3. Владимир Йоцов (Торнадо) / Спас Котев (Марек 76)
4.Живко Алексиев/Красимир Жерков (СКГВ -Бургас)

двойки мъже 60-69 г.

1. Александър Никитов/ Димитър Караиванов /Корабостроител – Родопи/
2. Стойчо Радевски/Коста Титев /Торнадо/
3. Васил Николов/ Сотир Сотиров /СКТМ Павликени 2015- Земеделец -Козловец/
3. Здравко Петров / Росен Иванов /Варна 2015 – СК“Морски дяволи“

двойки мъже над 70 г.

1. Мирон Дмитриев/ Христо Томов
2. Георги Михайлов/ Борис Червенков
3. Владимир Ташев/ Емил Найденов
3. д-р Ангел Ангелов/ Стефан Иванов

жени

40-49г

1Диана Бонева- СК“Морски дяволи“

2.Росица Руменова- СК“Морски дяволи“

50-59г

1.Ани Господинова- СК“Морски дяволи“

2;Екатерина Стратиева- СК“Морски дяволи“

3.Елена Павлова-Козлодуй