І. ЛЕКА АТЛЕТИКА

60 М. ГЛАДКО БЯГАНЕ – МОМЧЕТА

ИМЕ И ФАМИЛИЯ ОТБОР РЕЗУЛТАТ ТОЧКИ
1 Асен Жилов София 10.02 7
2 Мартин Борисов София 11.59 5
3 Максим Михайлов Варна 13.59 4
4 Андриан Тодоров Варна 14.00 3
5 Боремил Найденов София 15.04 2
6 Братан Братанов Варна 15.39 1

60 М. ГЛАДКО БЯГАНЕ – МОМИЧЕТА

ИМЕ И ФАМИЛИЯ ОТБОР РЕЗУЛТАТ ТОЧКИ
1 Ганка Михайлова Варна 11.12 3
2 Йоана Калинова София 12.93 1

100 М. ГЛАДКО БЯГАНЕ – ЮНОШИ B2

ИМЕ И ФАМИЛИЯ ОТБОР РЕЗУЛТАТ ТОЧКИ
1 Емриш Мемишев Варна 11.74 7
2 Йордан Петров Варна 11.83 5
3 Иван Ралчевски София 12.02 4
4 Светлозар Дамянов Варна 12.17 3
5 Хакан Осман София 13.15 2
6 Алекси Динков София 14.35 1

100 М. ГЛАДКО БЯГАНЕ – ЮНОШИ B1

ИМЕ И ФАМИЛИЯ ОТБОР РЕЗУЛТАТ ТОЧКИ
1 Петър Георгиев София 16.25 3
2 Петър Николов Варна 25.29 1

100 М. ГЛАДКО БЯГАНЕ – ДЕВОЙКИ В1

ИМЕ И ФАМИЛИЯ ОТБОР РЕЗУЛТАТ ТОЧКИ
1 Златина Рулева София 18.50 3
2 Клара Георгиева Варна 23.35 1

400 М. ГЛАДКО БЯГАНЕ ЮНОШИ – В2

ИМЕ И ФАМИЛИЯ ОТБОР РЕЗУЛТАТ ТОЧКИ
1 Светлозар Дамянов Варна 60.32 4
2 Иван Ралчевски София 60.86 2
3 Хакан Осман София 68.93 1

400 М. ГЛАДКО БЯГАНЕ – В1

ИМЕ И ФАМИЛИЯ ОТБОР РЕЗУЛТАТ ТОЧКИ
1 Златина Рулева София 1.32.40 3
2 Петър Георгиев София 1.57.29 1

СКОК ДЪЛЖИНА – ЮНОШИ B2

ИМЕ ИФАМИЛИЯ ОТБОР РЕЗУЛТАТ ТОЧКИ
1 Емриш Мемишев Варна 5.28 5
2 Хакан Осман София 4.91 3
3 Йордан Петров Варна 4.88 2
4 Светлозар Дамянов Варна 4.79 1

СКОК ДЪЛЖИНА – ЮНОШИ B1

ИМЕ ИФАМИЛИЯ ОТБОР РЕЗУЛТАТ ТОЧКИ
1 Петър Георгиев София 3.29 4
2 Коста Динков София 2.47 2
3 Петър Николов Варна 1.44 1

СКОК ДЪЛЖИНА – ДЕВОЙКИ B2

ИМЕ И ФАМИЛИЯ ОТБОР РЕЗУЛТАТ ТОЧКИ
1 Йоана Найденова София 2.79 3
2 Ганка Михайлова Варна 2.37 1

СКОК ДЪЛЖИНА – ДЕВОЙКИ В1

ИМЕ И ФАМИЛИЯ ОТБОР РЕЗУЛТАТ ТОЧКИ
1 Златина Рулева София 2.40 3
2 Клара Георгиева Варна 1.17 1

СКОК ДЪЛЖИНА – МОМЧЕТА

ИМЕ И ФАМИЛИЯ ОТБОР РЕЗУЛТАТ ТОЧКИ
1 Мартин Борисов София 3.50 7
2 Асен Жилов София 3.29 5
3 Боремил Найденов София 2.14 4
4 Андриан Тодоров Варна 2.03 3
5 Максим Михайлов Варна 1.68 2
6 Братан Братанов Варна 1.41 1

ХВЪРЛЯНЕ МАЛКА ПЛЪТНА ТОПКА

ИМЕ И ФАМИЛИЯ ОТБОР РЕЗУЛТАТ ТОЧКИ
1 Ганка Михайлова Варна 13.95 8
2 Асен Жилов София 11.50 6
3 Андриан Тодоров Варна 11.40 5
4 Боремил Найденов София 10.55 4
5 Максим Михайлов Варна 10.00 3
6 Мартин Борисов София 9.55 2
7 Братан Братанов Варна 5.50 1

ТЛАСКАНЕ ГЮЛЕ – ЮНОШИ /5 кг./ B2

ИМЕ И ФАМИЛИЯ ОТБОР РЕЗУЛТАТ ТОЧКИ
1 Емриш Мемишев Варна 11.85 7
2 Алекси Чанков София 9.55 5
3 Иван Ралчевски София 9.40 4
4 Иван Илиев Варна 8.25 3
5 Йордан Петров Варна 8.05 2
6 Коста Динков София 6.60 1

КОМПЛЕКСНО ЛЕКА АТЛЕТИКА

Място Училище Точки
І СУ за ученици с нарушено зрение „Луи Брайл” – гр. София 88
ІІ СУ за ученици с нарушено зрение „Проф. д-р Иван Шишманов” – гр. Варна 78

ІІ ШАХМАТ

ВАРНА РЕЗУЛТАТ СОФИЯ
1 Йордан Петров 0:1 1 Алекси Чанков
2 Георги Желязков 0:1 2 Никола Илиев
3 Светлозар Дамянов 0:1 3 Петър Георгиев
4 0:1   Златина Рулева

Резултат отборно класиране

1 място София 12  точки
2 място Варна 0  точка

ІІІ. ШОУДАУН

СЪСТЕЗАТЕЛИ ПО ШОУДАУН

ВАРНА СОФИЯ
1 Божидар Цветанов 1 Хакан Осман
2 Светлозар Дамянов 2 Коста Динков
3 Емриш Мемишев 3 Никола Илиев

Индивидуално класиране на състезателите

ИМЕ И ФАМИЛИЯ ОТБОР Точки
1 Емриш Мемишев Варна 7
2 Светлозар Дамянов Варна 5
3 Божидар Цветанов Варна 4
4 Никола Илиев София 3
5 Хакан Осман София 2
6 Коста Динков София 1

Резултат отборно класиране

1 място Варна 96  точки
2 място София 36  точки

IV КОЛОЕЗДЕНЕ

СЪСТЕЗАТЕЛ ВОДАЧ ОТБОР РЕЗУЛТАТ Точки
1 Иван Ралчевски Дж. Тончев София 1.25.19 9
2 Хакан Осман Дж. Тончев София 1.30.12 7
3 Емриш Мемишев Л. Любенов Варна 1.31.07 6
4 Светлозар Дамянов Л. Любенов Варна 1.33.60 5
5 Алекси Чанков Дж. Тончев София 1.36.94 4
6 Асен Жилов Дж. Тончев София 1.40.81 3
7 Георги Желязков Л. Любенов Варна 1.41.03 2
8 Иван Илиев Л. Любенов Варна 1.49.59 1

Резултат отборно класиране

1 място София 46  точки
2 място Варна 28  точка

V. ГОЛБАЛ

Служебна победа

София – 12 точки

Варна – 0 точки

КРАЙНО КОМПЛЕКСНО КЛАСИРАНЕ ОТ СЪСТЕЗАНИЕТО

ДИСЦИПЛИНА КОЕФИЦИЕНТ КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
  ЛЕКА АТЛЕТИКА   1 1. София –  88 2. Варна –  78
  ШАХМАТ   3   1. София – 12 2. Варна – 0
  ШОУДАУН 6 1. Варна – 96 2. София – 36
  КОЛОЕЗДЕНЕ 2 1. София – 46 2. Варна – 28
ГОЛБАЛ 12 1. София – 12 2. Варна – 0

КРАЙНО КОМПЛЕКСНО КЛАСИРАНЕ

1 МЯСТО     СУУНЗ „Проф. д-р Иван Шишманов” – гр. Варна                       202

2 МЯСТО     СУУНЗ „Луи Брайл” – гр. София                              194