Резултат с изображение за ЦСКА Заря

„ЦСКА“-София и „Зоря“ завършиха 1:1 в първи мач от третия предварителен кръг на Лига Европа. Срещата се игра на стадион „Васил Левски“. Резултата откри Евандро в 13-ата минута, а украинците изравниха чрез Юрченко от дузпа в заключителните секунди на първата част.

Решението на рефера не се харесаха на феновете на червените, които реагираха по смой начин. Дузпата беше доста съмнилетлан.

Старши треньорът на ЦСКА-София Люпко Петрович беше откровен след мача срещу „Зоря“ (Луганск), и призна истинската причина капитанът Николай Бодуров да не попадне в групата за двубоя.

„Бодуров не е в ритъм с мачовете, малко е уморен и затова не игра. Аз реших да не играе, защото прави проблеми в отбора, вика по другите и търси вината в тях“, коментира Петрович.