dav

Предстои поредното издание на международния турнир по пожароприложен спорт „Одесос“. Той ще се продеде във Варна от 24-28 септември. Състезането ще бъде на спортен комплекс „Локомотив“.

Програмата:

Септември 25 (сряда)

               08.30 – 12.30 – 100- метрова пътека с препятствия– жени

               13.00 – 100- метрова пътека с препятствия– жени

               17.00 – 18.30 – Официално откриване- Пантеон, Морска градина

                                                      Септември 26 (четвъртък)

               8.30 – 13.00 –  Изкачване с щурмова стълба –мъже

               13.30-14.30 – Изкачване с щурмова стълба –мъже           

                15.00-18.00 – Бойно разгръщане от мотопомпа-мъже

               18.00-19.00 – Бойно разгръщане от мотопомпа-жени

                                              Септември 27 (петък)

                 09.00 – 10.30 – Пожарна щафета  4×100 метра-мъже

                 10.40 – 11.30 – Пожарна щафета  4×100 метра-жени

     13.00 – 15.30 – Церемония по награждаване

SCHEDULE

    to test the facilities and the equipment by the competitors on 24.09.2019.

Place Lokomotiv Stadium

Team 100- meter trail with obstacles „Climbing with an assault ladder Fire Relay 4×100  meters Combat deployment from  motor pump
    women    
1. Academy of  Ministry of the Interior-Bulgaria 13.00-13.10 13.10-13.20 13.20-13.30 13.30-13.40
2. Odessa-Ukraine 13.10-13.20 13.20-13.30 13.30-13.40 13.40-13.50
3.Ostrava-Czech Republic 13.20-13.30 13.30-13.40 13.40-13.50 13.50-14.00
4. Trebic-Czech Republic 13.30-13.40 13.40-13.50 13.50-14.00 14.00-14.10
5. Varna-Bulgaria 13.40-13.50 13.50-14.00 14.00-14.10  
6. Fire Tv 13.50-14.00 14.00-14.10    
7. Pleven-Bulgaria 14.00-14.10 14.10-14.20    
    men    
1.Academy of  Ministry of the Interior-Bulgaria 14.30-14.40 14.40-14.50 14.50-15.00 15.00-15.10
2. Botoshani-Romania 14.40-14.50 14.50-15.00 15.00-15.10 15.10-15.20
3. Bourgas-Bulgaria 14.50-15.00 15.00-15.10 15.10-15.20 15.20-15.30
4.CeskaRybna-Czech Republic 15.00-15.10 15.10-15.20 15.20-15.30 15.30-15.40
5. Dobrich-Bulgaria 15.10-15.20 15.20-15.30 15.30-15.40 15.40-15.50
6. Varna-Bulgaria 15.20-15.30 15.30-15.40 15.40-15.50 15.50-16.00
7. Vratsa-Bulgaria 15.30-15.40 15.40-15.50 15.50-16.00 16.00-16.10
8. Volin district-Ukraine 15.40-15.50 15.50-16.00 16.00-16.10 16.10-16.20
9. Gazprom-Russia 15.50-16.00 16.00-16.10 16.10-16.20 16.20-16-30
10.I.G.S.U. Team-Romania 16.00-16.10 16.10-16.20 16.20-16.30 16.30-16.40
11.Odessa-Ukraine 16.10-16.20 16.20-16.30 16.30-16.40 16.40-16.50