лого спорт 00

Спортен клуб Вид спорт телефони име
1 2 3 4 5
1 Авиомодел клуб – „Варна“ Авиомоделизъм 0889/834339 – Иванов председател 0887/721426 – Стефан Димитров
2 СБА автомобилни спортове 602 270, 631 210, sbavarna@uab.org, Ангелова – 0888/580 386 Георги Христов Гинев  0895/558 601; Орлин Пенев 0899/000 739
3 „Клуб по Автомоделни Спортове – Варна“ Автомодел. 615-270; 0899/323-078 Румен Мандов rmandov@abv.bg
4 СК“Темпо“ аеробика 0886/660122 Ивелина Вълчева
5 СГК“Черно море“ акад.гребане 370-734 база Емил Нейков 0884/312175
6 КАР“Тим“ акр.рокендрол  0899/912525 Бойка Боева 0898/446630 – Неделчо Недялков
7 КСА“Акрос“ акробатика 0878/606462 Павлина Станкова     Т.Цонков-председател
8 СК „Стар Денс“ акробатичен рокендрол 0899/912529 Радостина Христова
9 СК „Ракетлон“ бадминтон 0888/388688 Христо Ишков
10 СКБ „Елит“ бадминтон 0897965946 Красен Зандов
11 Басейн „Делфини“ басейн 052/820640 каса/инфо
12 Басейн „Приморски“ басейн 052/820 646 каса/инфо
13 БК „Черно море“ баскетбол д-р Ташев – 0888/623892   Варчев
14 БК“Одесос“ баскетбол Гечева 0899/834513 Венци Гечев 0899/834 994
15 КБСК Титаните бейзбол, софтбол, крикет 634424; 385 722-доц. Златев Боян Атанасов 0888 319547
16 СК „КА – ДЖУ – КАЙ“ бойни спортове 0899/690 979 Димитър Георгиев Узунов
17 СК „Ахил“ бокс 0899/335596 Димитър Любенов
18 БК“Ивайло Маринов“ бокс 0898/596 988 Ивайло Маринов
19 БК“Черно море-Варна“ бокс 63-46-02; 0899 903706 Димчо Савов Мариян Савов – 0885/806849
20 СКБ „Витяз – Панев“ борба  431 030; Керан -0888/888 389 Неделчо Тодоров Панев – 0885/315 428
21 СК“Лазур“ бордсейлинг  Стилиян Дъчев           0885/303318 Селвия Щумпф 0888/522855
22 Бридж клуб „Бриз“ бридж 636864 Казаков 0887278984
23 СК“Титан“ вдиг.тежести 919 272 Радостин Димитров – 0896/861107;                 Йордан Михайлов – 0877/205131                    Живко 0897/879001
24 ТК“Черно море“ вдиг.тежести 302192 Зам. Председател Иван Жечев – 0887 563 850
25  Вело клуб Устрем велоклуб 0889/775661 Здравко
26 Асоциация на ветераните Ветерани 600 970 Стефан Филипов – 0889/719113
27 СК „Понтос“ ветроходство Павел Дуков 0888/266409 Кольо Дуков 0878/ 444 134
Камен Димитров 0878/796 206 треньор
28 СК“Черно море-Бриз“ ветроходство 453753-база;  briz@bulsaf.bg Петър Ташев                      сл.616780; Марангозов 0888/ 951 022
29 яхт-клуб „Кап. Георги Георгиев – порт Варна“ ветроходство Димитър Илиев /секретар/ 614 801, 0888/558 955 Михаил Ковчазов – Председател, Ангел Анегностиев 0888/805 917
30 КВТ“Черно море-1948″ водна топка факс-302985       тел-620684 Гергинов -преседател 0889/888 863;    Петър Дойчинов – 0887/417 153
31 МСК „Дръзки“ водна топка 608541; 0888 365 495 Венцислав Дражев dimmeda@abv.bg
32 СК“Комодор“ водна топка 615 279; 0885/686 060
052/684576 Евелина
0888/263338 Диан Радев пред.
0888/773 853
33 „Фреш спийд“ водомоторен спорт Жанета Петкова                 0888/970 715
34 ВК „Спартак“ – Варна волейбол Ставри Димитров                   0878/ 637 476 ; 0882/ 440 101 Стефан Илиев Капитанов       сл.361247; 0888/702360
35 ВК“Черно море“ волейбол fax 300281; 610353; 0888/767 811 Димитър Величков Иванов Красимир Илиев
36 СК „Перун“ волейбол  0898/468 268 Стоянов
37 Детски комплекс Детски комплекс 612 106, 612 102 Монка Николова; Бинева
38 СК“Одесос“ джудо 466-488; 0887 230148; marinslavov@yahoo.com Марин Славов 0885/438838
39 Летателен клуб „Прелет“ Екстремни спортове 614 654, 601 933 Момчил Кръстев – 0888/518 368; Даниел Димов – 0899/915 696
40 СК „Адреналин“ екстремни спортове 606 605, adrenalin@bungy.bg Росен Касабов – 0896/693777
41 СК „Колобар“ йога Ружа 0888/212110
42 СК „Черно море – кану каяк“ кану – каяк 0888/705 480 Никола Белев
43 СК“Черно море-Бриз“ кану-каяк 302987; 453753-гр.база;    Христина Иванова Петър Ташев                      сл.616780;
44 Централен полицейски клуб карате джу – джицу 0888/850410 Станислав Карастоянов
45 СК „Ичи-геки“ карате киокушинкай 0897/978122 Емил Костов
46 „Окинава Годжу- Рю“ Карате Клуб – Варна карате-до 776283; 0888/765823 Ангел Попов
47 СК „Ронин“ кендо 0888/518368 Момчил Кръстев
48 СК „Вокил“ кик-бокс 0898/524349 Галин Димов
49 СК „Шихан“ кик-бокс 0897/276537 Марин Пеев
50 СК“Джет“ кик-бокс 637-453д.; 0888-291-547 Виктор Великов
51 СК“Динамик“ кик-бокс 63-65-05; 0887-055 882 Десислава Любомирова Найденова
52 СК“Тим“ кик-бокс Краси Димов 0886/ 555 563 Иван Огнянов 0897/938 335
53 Вакизаши кик-бокс 0894/376768 Костадин Костов
54 СК „Аргус“ кикбокс и муайтай 0898/781028 Николай Скипаров
55 СК „Боил“ кикбокс и муайтай 0896/678974 Красимир Кирилов
56 СК „Сторм“ кикбокс и муайтай 0888/791311 Ивайло Тодоров
57 СК „Викинг“ кик-бокс и муай-тай Владимир Кондов – 0888/335162; Марко Марков – 0898/533050
58 СККБ“Локомотив-93″ класическа борба 0898/590 490, 611 188,0898/243777 Орлин Димитров, Левон
59 Варн.черн.колоезд.клуб колоездене 303 398; Неделчо Неделчев – 0888/512 331 Георги Георгиев – Председател
60 Сдружение варненски колоездачен клуб „Алекси Николов“ колоездене 0889/159849 Жераир Торос
61 СК „Велос“ колоездене Ицо 0888/ 331 376 Петър 0887/851174
62 ККС „Ангард“ конен спорт 0887/356 558; 370 237; 603 362 д-р Павлин Коварик
63 СК“Конен спорт“ Варна конен спорт 841760; Веселин Кирилов – 0888/499 604, 0894/300 570 Даниел Манев Тихов
leontinapopova@abv.bg – съпруга
64 СК“Хан Кубрат“ конен спорт 887 123; 776 951; 0888 335 529 – Жечо Жеков
65 СК“Велев“ Културизъм Елеонора Велева                   0878/ 748 137 Велислав Велев     0887/549286
66 СК“Черно море-Атлетик“ лека атлетика 302985, Тихов – 0885/109 886; Тихова 0889/918 703 Бончо Бонев – 0888/809 457
67 СКЛА „Супер спорт“ лека атлетика 0889/625 839
sksupersport@abv.bg
Руслан Търпов Грозданов
68 СКЛА“Евър“ лека атлетика  0889/705990 Цонка Господинова
69 СК Виктория“ лека атлетика“ 0887/361424 Даниела Христова
70 СК“Сокол“ ловна стрелба 0888/897632 Любомир Димов
71 МФК „Варна“ мини – футбол 0888/613626 Сашо Неделчев
72 СК“Одесос 2008″ мод. Петобой Детелина 0888/ 510 068 Невена Димитрова   0889/ 813213
73 СК“Черно море-69″ мод. Петобой 302987; 450851; Михайлов – 0898/590517 Георги Георгиев
74 „Спортен моделклуб – Варна“ моделни спортове 620 731; 301 637; Владимир Миров – 0887/394629 Еню Раличков vladimirm@abv.bg
75 СК „Галата“ Модерен петобой и плуване 0889/522246, 0897/806969 Силвия Желязкова
76 СК „Крейзи фокс“ мотоциклетизъм
77 СК „Моторейсинг“ мотоциклетизъм Красимир Куцаров                 0888/ 743 703 Живко Желев 0888/ 577 070
78 Мото спорт Варна мотоциклетизъм 0896/661624 Димитър Димитров
79 СКО „Темпо“ ориентиране 0887/ 847 851 Захари Захариев
80 СКО“Академик“ ориентиране 643447; 356080; academic@abv.bg; Календжиев 0888/306 754 Пламен Драганов
81 СК „БЕГУН“ ориентиране 0897/408566 http://www.begun.bg/
82 „Офроуд клуб Черно море“ офроуд 0888/ 205 220 Веселин Петков
83 Офроуд клуб „Варна“ офроуд 0889/ 777 171 Пламен Тенев
84 КПС“Варна“ плуване тел/факс 600 244               0882/426 616; 0899/ 397 735 Станчо Велков
85 ПСК“Делфин“ плуване 0889 381030; vas.ko@abv.bg Ангел Чакъров
86 ПСК“Черно море“ плуване Борко Георгиев 0886/151 438 Васил Колесниченко 0887/793995 Калояна Димитрова   602-074
87 СК „Аква спорт“ плуване 0898/ 601 224 Галина Георгиева
88 СК „Торпедо“ плуване 0887/056058 Монева
89 СК“Аргос“ плуване 63-39-54; 0878/215282 Димитър Златинов Димитров
90 СК“Юлиян Русев“ плуване 45-34-44; 254531; 0887/206129; 0899/121 304 Минна Гешева – 0899/121 304; Йовка Николова
91 СК „Радиоуправляеми модели“ Радиоуправляеми модели 0885/838318 Светослав Янакиев
92 СК“Варна“ ръгби Иван Иванов – 0898/529960 Даниел Папазов
93 СКБ“Черноморски сокол“ своб. борба Ивайло Баев -
94 КПС“Черно море“ синхр.плуване 332190f; 826077; 621945 ; kspbg@yahoo.com Снежана Пенева – 0898/737483; Светлана Рудницка
95 СК „Албатрос 2001″ синхр.плуване 611 474; albatros_2001@abv.bg Мирослава Пеева     Бистра Петкова – 0888/563 490
96 МСК „Атлет“ СК за хора с увреждания 370414, 0887/728197, 0894/636 504 Люси Петър Петров 0889/303209 Рени Ибрахимова 0899/ 938 601
97 СК „Атлант“ СК за хора с увреждания 0898/220 340 Стела Енева
98 СК „Икар“ СК за хора с увреждания 527 227 Богомилка Манолова 0899/175 565; 0899/964 513
99 СК „Тича“ СК за хора с увреждания 0888/133017 Нина Петрова
100 СК „Успех“ СК за хора с увреждания 500696, 740804 Петър Дечев 0887/722617
101 СК за хора с увреждания СК за хора с увреждания 0898/685308 Кирил Савов,
052/730305 клуб Младост
Тодор Мутафов
102 СКХУ „Варна 2010″ СК за хора с увреждания 0887/803544 Жельо Желев
103 Слепо – глухи СК за хора с увреждания 0887/ 466 476 Ваньо Биячев
104 СК“Скейт“ скейтборд  0897/838 989 Радослав
105 СК“Рефлекс“ скуош 303638 Б. Миленова
106 СК „Кадо“ смесени бойни изкуства 0887/962572 Кольо Тотев
107 СКО“Академик“ социален туризъм 643447; 356080;Календжиев 0888/306 754 Пламен Драганов
108 ТД „Владислав Варненчик“ социален туризъм 984341, 0882/966477 Деян Даскалов – Председател, Дочка Спахиева
109 ТД „Галата“ социален туризъм 631 631, 0889/382 301 Вичева Румяна Йорданова Вичева
110 ТД „Родни балкани“ социален туризъм 630 283; 0896/688425 Живка Карова
111 ТД „Хан Аспарух“ социален туризъм 370 640, 370 639 Русанка Добрева Жекова – 0899/017155
112 ТД „Черноморски простори“ социален туризъм 732161 дом 0882/995030,
Атанас Сивков
Янко Коренчев – Председател,
113 ГСК“Черноморски юнак“ сп. гимнастика сл.302987; сл.301876; Тодор Тодоров       0888/821 054
114 АК“Родни балкани“ сп.катер.,алпин. 0878/579252 Мартин Михайлов
115 „Варна клайминг“ сп.катерене 630-283, 0888/663772 Камен Кукуров
116 КСТ“Варна“ сп.танци 613144; 613146; Франциска – 0898/231 201 Марияна Астраджиева – 0897/266 311
117 КСТ“Варна-2000″ сп.танци 342 320; 0888-806395; 0888-614 512 Юри Гендов
118 СК“Кристал“ сп.танци 648 800; 600 208; 0888 335364; cristalbgdf@hotmail.com Диана Филипова
119 СК“Стрелба“ стрелба 228508; 0887/705 239 -      Светльо Граматиков
120 СК „Млади стрелци“ стрелба с лък 0889/202541 Николай Тягов
121 СК „Стрела“ стрелба с лък 0889/ 547 486 Мирослав Тодоров
122 СК „Варна 60″ сумо 0888/944724 Марин Калчев
123 СК“Таекуон-до Варна“ таекуон – до 0894/716149    tkd_varna@abv.bg Димо Милчев
124 СК „Велто“ тенис 0897/889293 Георги Гергинов
125 СК“Младост“ тенис 44-65-53, 0887/500 611 Д-р Цанко Янков , Спахиев
126 ТК“Черно море-Елит“ тенис тел/факс 612 799 Огнян Илиев; Чавдар Ангелов-предс.
127 СК „Йовев“ тенис 0884/225698 Йовев mitkoyovev@gmail.com
128 СК“Корабостроител-92″ тенис на маса 311 015; 0888/376697; ceco3xs@hotmail.com Цецо Николов
129 СК“Тенис на маса“ тенис на маса 88-02-64; 0887/467025 Антон Радушев
130 ХК „Локомотив“ хандбал 614 782, hclokomotiv@abv.bg,  0885/020466 Христо Стоянов
131 ХК „Черно море“ хандбал Джипов
132 ХК“Спартак“ хандбал 0892/204422-Златев; 0888/562824-Добрев, rosen.dobrev@abv.bg Пенко Златев; Росен Добрев
133 КХ  „Свети Климент – Варна“ хокей на трева 0889/722518 Николай Янчев
134 СК  „Силвия“ худ.гимн. 639 067, 0899/618615 Лиляна Димитрова
135 КХГ „Грация-Мебел стил“ худ.гимн. Димитър Костадинов Меглена Михайлова
136 СК „Надежда“ худ.гимн. 616182 Росица Александрова          0887/518890
137 СКХГ“Чар-ДКС“ худ.гимн.  0889-903 952 Мария Чиприянова
138 ВШК“Г.Даскалов“ шахмат 634608сл./639628; angelov_kosta@yahoo.com Коста Ангелов 0885/ 464 256; инж. Красимир Даскалов – 612024
139 ф-я „Морско конче“ и СК „Веселин Топалов“ шахмат Борис Христов – 0886/025403
140 ШК“Варна“ шахмат 255-102 Красен Николов – 0897/ 721 318
141 ШК“Каиса-Варна“ шахмат 621191 сл. Теодоси Костадинов – 0889/ 813 509

 

 

 

logo NARODENSPORT.EU

 

СПОРТЕН КАЛЕНДАР- ВАРНЕНСКИ КЛУБОВЕ-2013