Община Варна

АКТУАЛНО

04/08/2016 - Открийте „Народен спорт“ и във Facebook Посещавайте страни ... +++ 29/05/2016 - Още спортни новини във Фейсбук страницата – narodensport.eu Четете новините ни ... +++ 17/01/2016 - Четете сайта „Спортист на Варна“ …… На сайта „Спорти ... +++ 18/07/2013 - КАК ДА УЧАСТВАМЕ В АНКЕТАТА „СПОРТИСТ НА ВАРНА“ ? Желаещите да участ ... +++

Archives for ВОЛЕЙБОЛ - Page 113

14 февр.

НВЛ, резултати 17-ти кръг-мъже и 11-ти кръг жени

image-117561
image-117561
НВЛ-мъже 17 Кръг 14-02-2014 17:00 Дунав Славия Иван Хаджиев Русе, България 3:2 25:22 20:25 25:21 16:25 15:9 14-02-2014 18:00 Пирин ЦСКА Септември Разлог, България 1:1 19:25 25:18 17:13 14-02-2014 18:00 Нефтохимик 2010 Левски Бол Младост Бургас, България 0:3 13:25 19:25 12:25 14-02-2014 18:00 КВК Габрово Монтана Орловец Габрово, България 3:1 25:18 21:25 25:22 25:22 14-02-2014 18:00 Марек Юнион-Ивкони Добруджа 07 Спортна Дупница, България 3:1 19:25 25:21 25:19 25:19 Резултати -жени: 11 Кръг 14-02-2014 17:00 ЦСКА-Демакс Левски Христо Ботев София, България 2:3 19:25 28:26 23:25 25:21 15:17 14-02-2014 17:30 Славия Казанлък Волей Панайот Пондалов София, България 0:3 23:25 23:25 22:25 14-02-2014 18:00 ЕПУ Спартак 1996 Борис Гюдеров Перник, България 3:0 25:14 25:21 25:19  
11 февр.

Суперлига и Висша лига, предстоящи срещи

image-117043
image-117043
Суперлига, България 2013/2014 (мъже) 17 Кръг 14-02-2014 17:00 Дунав Славия Иван Хаджиев Русе, България 14-02-2014 18:00 Пирин ЦСКА Септември Разлог, България 14-02-2014 18:00 Нефтохимик 2010 Левски Бол Младост Бургас, България 14-02-2014 18:00 КВК Габрово Монтана Орловец Габрово, България 14-02-2014 18:00 Марек Юнион-Ивкони Добруджа 07 Спортна Дупница, България 15-02-2014 18:00 Ботев Арда Христо Ботев Луковит, България Висша лига: 12 Кръг 15-02-2014 16:00 Миньор Локомотив 1926 Борис Гюдеров Перник, България 15-02-2014 17:00 Раковски-1964 Черно море БАСК Дан ...
08 февр.

НВЛ, резултати 16-ти кръг и Висша лига, 11-ти кръг

image-116669
image-116669
НВЛ, Супиерлига-16 кръг 08-02-2014 17:00 Дунав Марек Юнион-Ивкони Дунав Русе, България 0:3 12:25 24:26 15:25 08-02-2014 17:00 Арда Славия Арпезос Кърджали, България 3:0 25:17 25:22 25:14 08-02-2014 18:00 Левски Бол КВК Габрово Христо Ботев София, България 3:0 25:12 25:23 25:22 11-ти кръг -Висша лига: 08-02-2014 16:00 Пирин Йел-ЛТУ Раковски-1964 Икономист София, България 3:1 27:25 25:19 22:25 25:14 08-02-2014 17:00 Локомотив 1926 Виктория Волей Лаута Пловдив, България 3:1 23:25 25:22 26:24 25:15 08-02-2014 17:00 Черно море БАСК Миньор зала ИУ 3:2 20:25 19:25 25:23 25:23 15:11 08-02-2014 17:00 Инвестбанк Тетевен Волей УНСС Георги Бенковски Тетевен, България 3:1 25:15 23:25 25:15 25:21
08 февр.

НВЛ, резултати-мъже и жени

image-116550
image-116550
16 Кръг 07-02-2014 16:20 ЦСКА Добруджа 07 Васил Симов София, България 3:1 27:29 25:17 25:19 25:23 07-02-2014 18:00 Пирин Нефтохимик 2010 Септември Разлог, България 3:0 25:20 25:15 25:22 07-02-2014 18:00 Монтана Ботев Огоста Монтана, България 3:1 25:19 25:17 22:25 25:22 Жени: 10 Кръг 07-02-2014 17:00 Левски Казанлък Волей Сиконко София, България 3:0 25:14 25:16 25:13 07-02-2014 18:00 Спартак 1996 Славия Спартак Плевен, България 1:3 18:25 14:25 26:24 11:25 07-02-2014 18:45 ЦСКА-Демакс Марица Васил Симов София, България 2:3 25:23 25:18 21:25 20:25 13:15
07 февр.

НВЛ, срещи от 16-ти кръг и Висша лига

image-116459
image-116459
НВЛ 'Бачково' изворна вода - Суперлига 16 Кръг 07-02-2014 16:00 ЦСКА Добруджа 07 Васил Симов София, България 07-02-2014 18:00 Пирин Нефтохимик 2010 Септември Разлог, България 07-02-2014 18:00 Монтана Ботев Огоста Монтана, България 08-02-2014 17:00 Дунав Марек Юнион-Ивкони Дунав Русе, България 08-02-2014 17:00 Арда Славия Арпезос Кърджали, България 08-02-2014 18:00 Левски Бол КВК Габрово Христо Ботев София, България   НВЛ, Висша лига: 11 Кръг 08-02-2014 16:00 Пирин Йел-ЛТУ Раковски-1964 Икономист София, България 08-02-2014 17:00 Локомотив ...
05 февр.

Резултати от турнира за купата на България-мъже

image-116292
image-116292
04-02-2014 17:30 Пирин Марек Юнион-Ивкони Септември Разлог, България 1:3 21:25 23:25 25:23 17:25 Подробности 04-02-2014 18:00 Ботев Монтана Христо Ботев Луковит, България 1:3 30:32 25:17 17:25 25:27 04-02-2014 18:00 Добруджа 07 Арда Добротица Добрич, България 3:0 33:31 25:12 25:15 04-02-2014 18:30 УНСС ЦСКА Икономист София, България 0:3 21:25 20:25 24:26 04-02-2014 18:30 Миньор КВК Габрово Борис Гюдеров Перник, България 1:3 9:25 25:21 12:25 13:25 04-02-2014 18:30 Инвестбанк Тетевен Волей Левски Бол Георги Бенковски Тетевен, България 2:3 25:19 25:19 23:25 15:25 9:15