На снимката: Наставникът Пенко Златев разговаря с рефера

ХК „Спартак/Вн/ е 4-ят номиниран отбор в анкетата „Спортист на Варна” за февруари`2011.

Хандбалният тим на Спартак/Вн/ много трудно се добра до бронзовите медали в турнира за купата на България. Варненци не успяха да се класират за финала, но направиха всичко, което бе по силите им за да спечелят бронзовите медали. В мача за 3-о място варненци се наложиха над НСА с 26-25 . На полувремето столичани водеха с 11-10. До последният момент резултатът се движеше гол за гол. Изключително оспорван двубой. В последните минути гостите от НСА играха с човек по-малко.Варненският тим Спартак бе домакин на финалния кръг от турнира за купата на страната. Организацията бе перфектна, за което ръщоводството на Спартак/Вн/ получи специални поздравления от участващите отбори.