01.03.2011
19:30 Баскетбол: Европейска купа
Естудиантес (Испания) – Галатасарай (Турция)
21:45 Футбол Челси – Манчестер Юнайтед

02.03.2011
21:45 Футбол Селтик-Глазгоу Рейнджърс
21:45 Футбол Бенфика-Спортинг Лисабон
21:30 Волейбол Кунео-Динамо Москва CEV Шампионска лига
23:00 Футбол Валенсия-Барселона

06.03.2011
15:30 Футбол Ливърпул-Манчестер Юнайтед

17.03.2011
19:00 Футбол Лига Европа PSG-Бенфика
19:00 Футбол Лига Европа Ман.Сити-Динамо Киев
19:00 Футбол Лига Европа Зенит-Twente
19:00 Футбол Лига Европа Спартак Москва-Аякс
21:05 Футбол Лига Европа Порто-ЦСКА Москва
21:05 Футбол Лига Европа Рейнджърс-PSV
21:05 Футбол Лига Европа Виелреал-Леверкузен
21:05 Футбол Лига Европа Ливърпул-Брага

20.03.2011
18:00 Футбол Атлетико Мадрид-Реал Мадрид
18:00 Футбол Челси-Манчестер Сити

25.03.2011
21:30 Футбол Евро 2012 Австрия-Белгия
21:30 Футбол Евро 2012 Сърбия-С.Ирландия
21:45 Футбол Евро 2012 Словения-Италия
22:00 Футбол Евро 2012 Люксембург-Франция
21:30 Футбол Евро 2012 Унгария-Холандия
23:00 Футбол Евро 2012 Испания-Чехия

26.03.2011
21:00 Футбол Евро 2012 Германия-Казахстан
17:00 Футбол Евро 2012 Армения-Русия
21:00 Футбол Евро 2012 Андора-Словакия
21:45 Футбол Евро 2012 Ирландия-Македония
21:15 Футбол Евро 2012 БоснаХЦ-Румъния
21:00 Футбол Евро 2012 Албания-Беларус
19:00 Футбол Евро 2012 Грузия-Хърватия
21:00 Футбол Евро 2012 Израел-Латвия
21:30 Футбол Евро 2012 Малта-Гърция
21:30 Футбол Евро 2012 Уелс-Англия
18:45 Футбол Евро 2012 България-Швейцария
20:00 Футбол Евро 2012 Кипър-Исландия
21:00 Футбол Евро 2012 Норвегия-Дания

26.03.2011
Бокс Denton Vassell-Bethuel Ushona

27.03.2011
08:30 Формула 1 Australian Gran Prix

29.03.2011
20:30 Футбол Евро 2012 Турция-Австрия
21:45 Футбол Евро 2012 Белгия-Азербайджан
21:30 Футбол Евро 2012 Естония-Сърбия
21:45 Футбол Евро 2012 С.Ирландия-Словения
20:45 Футбол Евро 2012 Румъния-Люксембург
20:00 Футбол Евро 2012 Швеция-Молдова
21:30 Футбол Евро 2012 Холандия-Унгария
21:00 Футбол Евро 2012 Израел-Грузия
21:00 Футбол Евро 2012 Латвия-Испания