МЪЖЕ

Участвуващи отбори

1. СКХДЮ                                        -Шумен

2. ХК”Добруджа”                             -Добрич

3. ХК”Спартак”                                -Варна

4. ХК”Локомотив”                           -Г.Оряховица

5. ХК  НСА                                       -София

6. ХК”Локомотив”                           -Варна

7. ХК   ЦСКА                                   -София

8. ХК”Левски”                                  -Левски

9. ХК”Осъм”                                     -Ловеч

10. ХК”Интер-Академик”                -Благоевград

26 февруари – десети кръг

 

1046 Ловеч                16.00ч.            „Осъм”           –         СКХДЮ                      з.Ловеч

1047 Българене         16.00ч.            „Левски”        –         „Добруджа”                 з.Хр. Ботев

1048  София              16.00ч.            „ЦСКА”         –          „Спартак”                   з.ЦСКА 

1049  Варна               16.00ч.            “Локо” Вн     –           „Локо” ГО                  з.Ч. море 

1050 София               16.00ч.            „НСА”            –          “Интер”                      з. НСА

05 март – единадесети  кръг

1051 Благоевград      16.00ч.            “Интер”         –           СКХДЮ                    з.Пирин 

1052 Добрич             16.00 ч.           „Добруджа”   –          “Осъм”                        з.Русалка

1053 Българене         16.00 ч.           „Левски”       –           Спартак                      з Хр.Ботев

1054Г. Оряховица    16.00 ч.           “Локо” ГО      –         ЦСКА                         з. Н. Петров

1055 София               16.00 ч.           НСА                –         “Локо” Вн                   з. НСА

12 март – дванадесети  кръг

1056 Шумен              16.00 ч.           СКХДЮ        –         “Добруджа”                 з. Плиска

1057 Варна                18.30 ч.          “Спартак”      –          „Осъм”                        з.Конгресна

1058 Българене         16.00 ч.           “Левски”        –           “Локо” ГО                 з.Хр. Ботев

1059 София               16.00 ч.           ЦСКА              –            НСА                        з.ЦСКА  

1060 Варна                16.00 ч.           “Локо” Вн       –          “Интер”                     з. Ч. Море

19 март – тринадесети кръг

1061 Благоевград      16.00 ч.           “Интер”         –          “Добруджа”                 з.Пирин

1063 Г. Оряховица   16.00 ч.           “Локо” ГО     –          “Осъм”            з.Н. Петров   

1064 София               16.00 ч.           НСА                –          “Левски”                    з.НСА 

1065 Варна                16.00 ч.           “Локо” Вн      –          ЦСКА                        з.Ч. Море

20 март  

1062 Варна               16.00 ч.          “Спартак”      –           СКХДЮ                 з.ДКС

22 март

1087 Варна               16.00 ч.          “Спартак”  –       Локомотив Вн              з. Конгресна

26 март – четиринадесети  кръг

1067 Шумен              16.00 ч.           СКХДЮ         –     “Локо” ГО                       з.Плиска

1068 Ловеч                16.00 ч.           “Осъм”           –          НСА                           з.Ловеч

1069Българене          16.00 ч.           “Левски”        –          “Локо” Вн                  з.Хр. Ботев

1070 София               16.00 ч.           ЦСКА            –          „Интер”                      з.ЦСКА

27 март

1066 Варна               16.00 ч.          “Спартак”  –        Добруджа”                    з. Конгресна

02 април– петнадесети  кръг

1071 Благоевград      16.00 ч.           “Интер”          –          “Спартак”                  з.Пирин

1072 Г. Оряховица   16.00 ч.           “Локо” ГО      –          “Добруджа”               з.Н. Петров

1073 София               16.00 ч.           НСА              –          СКХДЮ                    з.НСА

1074 Варна                16.00 ч.           “Локо” Вн      –          “Осъм”                       з.Ч. Море

1075 София               16.00 ч.           ЦСКА             –          “Левски”                    з.ЦСКА

03  април/неделя/

1048 София              16.00 ч           ЦСКА   –                   Спартак

 

09 април  – шестнадесети  кръг

1076 Варна               11.30   “Спартак”    –           „Локо” ГО               з.ДКС

1077 Добрич             16.00 ч.           “Добруджа”    –          НСА                           з.Русалка

1078 Шумен              16.00 ч.           СКХДЮ         –          “Локо” Вн                  з.Плиска

1079 Ловеч                16.00 ч.           “Осъм”           –          ЦСКА                        з.Ловеч

1080 Българене         16.00 ч.           “Левски”        –          “Интер”                      з.Хр. Ботев

16 април – седемнадесети   кръг

1081 Благоевград      16.00 ч.           “Интер”          –          “Локо” ГО                  з.Пирин  

1082 София               16.00 ч.           НСА                –          „Спартак”                  з. НСА 

1083 Варна                16.00 ч.           “Локо” Вн      –          “Добруджа”               з. Ч. Море

1084 София               16.00 ч.           ЦСКА             –          СКХДЮ                    з. ЦСКА

1085 Българене         16.00 ч.           “Левски”        –          “Осъм”                       з.Хр. Ботев

23 април – осемнадесети   кръг

 

1086 Г. Оряховица   16.00 ч.           “Локо” ГО      –           НСА                         з.Н. Петров

1088 Добрич             16.00 ч.           “Добруджа”    –          ЦСКА                        з.Русалка

1089 Шумен              16.00 ч.           СКХДЮ“       –          Левски”                      з. Плиска

1090 Ловеч                16.00 ч.           “Осъм”           –          “Интер”                      з. Ловеч

Полуфинали:

 

07 май     –     1 – 4                23

11 май     –     4 – 1                3 – 2

14 май     –     1 – 4                2 – 3    ако се наложи 

Финали :

 

21 май          1  – 2                

22 май          1  – 2                

28 май          2 – 1                            

29 май           2 – 1                            условно

04 юни          1 – 2                            условно

 

 

20 май          3 – 4

22 май          4  – 3

25 май          3 –  4                             условно