Отборите на Ч.море и Локо /Пд/ не успяха да се победят. Краен резултат 1-1 в този мач игран на „Тича”. Варненци завършиха мача с човек по-малко. В 33-та минута Танко Дяков получи директен червен ктартон за игра с ръка пред вратата. Бе отсъдена и дузпа, която Здравко Лазаров обаче пропусна да отбележи. Иначе домакините откриха резултата в 14-та минута след попадение на Георги Божилов. Гостите изравниха от дузпа в 53-та минута, реализирана от Златински. Александров събори в наказателното поле Данчо Тодоров.Теренът бе доста тежък и това затрудни и двата тима.Добро впечатление с играта си напправи новопривлеченият в Ч.море Самуел Камазола. Младият рефер Таско Тасков може да се каже, че свърши сравнително добре работата си. След мача феновее на двата тима се сбиха в непосредствена близост до стадиона. Полицията веднага се намеси. Очаквайте след малко много снимков материал и интервю с Коко Динев.