Постъпиха нови номинации за анкетата на спортните журналисти във Варна „Спортист на Варна“.  Номинациите по реда по който са подадени:

17. Ани Крумова /шах, „Г.даскалов”/- шампионка на класически шах на ДП в шабла. Ани спечели още една титла-злато на ускорен шах на същия шампионат.

18. Павел Янев/шах, „Каиса”/-шампион на ускорен шах на ДП в Шабла. Павел има сребърен медал на класически шах.

19. Радина Филипова /худ.гимнастика, „ЧАР-ДКС”/- 5 медала от турнира „Жулиета Шишманова” в бургас- 2 златни /обръч и бухалки/, 2 сребърни/многобой и топка/ и 1 бронзов/лента/.

20. Яница Добрева /сп.гимнастика/-златни медали на прескок и смесена успоредка и сребро на греда на Купа България в Пловдив.

При отборите:

6. ГСК „Интерком груп Черноморски юнак” –спечелена купа на България при мъжете

Младежите на клуба са втори за Купата. Кадетките спечелиха златните медали, а жените останаха със сребърни отличия.