Четвърти етап:

 

Двадесет и втори кръг: 26.03.2011 г. /събота/

 

 

 
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
85 18:00 Черноморец Левски Бойчо Брънзов
86 19:00 Балкан Ямбол Балкан – К3
87 18:00 Спартак Плевен Лукойл Академик Балканстрой
88 17:00 Рилски спортист Евроинс Черно море Арена Самоков

 

Двадесет и трети кръг: 01.04.2011 г. /петък/    
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
89 19:00 Балкан Черноморец Балкан – К3
*90 17:30 Левски Лукойл Академик Универсиада – БНТ
92 17:00 Евроинс Черно море Спартак Плевен Христо Борисов
                                         02.04.2011 г /събота/
91 18:00 Ямбол Рилски спортист Диана

 

*При участие на Финална четворка на Eurochallenge, мачът ще се играе на 02.04 /събота/

03.04.2011      МАЧ НА ЗВЕЗДИТЕ

Двадесет и четвърти кръг: 09.04.2011г. /събота/    
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
93 18:00 Черноморец Лукойл Академик Бойчо Брънзов
94 19:00 Рилски спортист Балкан Арена Самоков – К3
95 18:00 Левски Евроинс Черно море Универсиада
96 18:00 Спартак Плевен Ямбол Балканстрой

 

 

 

 

 

Двадесет и пети кръг: 12.04.2011 г./вторник/    
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
100 17:30 Ямбол Левски Диана – БНТ
                                       14.04.2011 г. /четвъртък/
      *97            18:00         Рилски Спортист                      Черноморец                              Арена Самоков – К3
98 18:00 Евроинс Черно море Лукойл Академик Христо Борисов
99 18:00 Балкан Спартак Плевен Балкан
         

*При участие на Финална четворка на Балканска Лига, мачът ще се играе на 12.04 /вторник/

 

15-17.04.2011 – Final Four BBL      

 

 

Двадесет и шести кръг: 21.04.2011 г. /четвъртък/

   
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
101 18:00 Черноморец Евроинс Черно море Бойчо Брънзов
102 18:00 Спартак Плевен Рилски спортист Балканстрой
103 18:00 Лукойл Академик Ямбол СК Правец
104 18:00 Левски Балкан Универсиада – К3
         

 

 

22 – 23.04.2011 Младежка лига – финална четворка

 

 

Двадесет и седми кръг: 26.04.2011 г. /вторник/    
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
105 18:00 Спартак Плевен Черноморец Балканстрой
106 19:00 Ямбол Евроинс Черно море Диана
107     17:30 Рилски спортист Левски Арена Самоков – БНТ
108 18:00 Балкан Лукойл Академик Балкан – К3

 

Двадесет и осми кръг: 29.04.2011 г. /петък/    
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
109 18:00 Черноморец Ямбол Бойчо Брънзов
110 19:00 Левски Спартак Плевен Универсиада
111 17:30 Евроинс Черно море Балкан Христо Борисов – БНТ
112 18:00 Лукойл Академик Рилски спортист СК Правец – К3