ВСИЧКИ МЕДАЛИСТИ В ОТДЕЛНИТЕ КЛАСОВЕ НА РЕГАТА “БРИЗ ПРОЛЕТ” -ВАРНА

 

REGATTA ‘PROLET 2011’  – FINAL RESULTS CLASS OPTIMIST

 

Rank Fleet Class SailNo Club HelmName
1st BOY Q 240 OMK NESSEBAR 2000 GEORGI MAKSIMOV
2nd BOY Q BUL 705 YC PORT VARNA IVAN KANCHEV
3rd BOY JUNIOR Q BUL 951 YC PORT BURGAS LIUBEN TENEKEDZHIEV

 

 

FINAL RESULTS CLASS OPTIMIST BOYS

 

1st BOY Q 240 OMK NESSEBAR 2000 GEORGI MAKSIMOV
2nd BOY Q BUL 705 YC PORT VARNA IVAN KANCHEV
3rd BOY JUNIOR Q BUL 951 YC PORT BURGAS LIUBEN TENEKEDZHIEV

 

 

FINAL RESULTS CLASS OPTIMIST BOYS JUNIOR

 

1 BOY JUNIOR Q BUL 951 YC PORT BURGAS LIUBEN TENEKEDZHIEV
2 BOY JUNIOR Q 241 OMK NESSEBAR 2000 DIMITAR VANGELOV
3 BOY JUNIOR Q 243 OMK NESSEBAR 2000 HRISTO ZHEGLEV

 

 

FINAL RESULTS CLASS OPTIMIST GIRLS

 

1 GIRL JUNIOR Q BUL 700 YC PORT VARNA VILIANA DIMITROVA
2 GIRL Q BUL 709 YC PORT VARNA KALINA GEORGIEVA
3 GIRL Q BUL 720 YC PORT VARNA MAGDALENA DANCHEVA

 

 

FINAL RESULTS CLASS OPTIMIST GIRLS JUNIOR

 

1 GIRL JUNIOR Q BUL 700 YC PORT VARNA VILIANA DIMITROVA
2 GIRL JUNIOR Q 244 OMK NESSEBAR 2000 NIKOLETA PETKOVA
3 GIRL JUNIOR Q ROU 91 STIINA – CONSTANTA GEANINA CHIRON

 

 

REGATTA ‘PROLET 2011’  – FINAL RESULTS CLASS FINN

 

Rank SailNo Club HelmName
1st BUL 24 YC PORT BURGAS MIHAIL KOPANOV
2nd BUL 80 OMK NESSEBAR 2000 VASIL STOYANOV
3rd 666 SK CHERNO MORE-BRIZ BOIAN KOSTOV

 

 

REGATTA ‘PROLET 2011’ – FINAL RESULTS CLASS LASER 4.7

 

Rank Class SailNo Club HelmName
1st L 4.7 186414 OMK NESSEBAR 2000 IVAN PETRUSHEV
2nd L 4.7 11 SK CHERNO MORE BRIZ DANIEL NIKOLOV
3rd L 4.7 114 YC PORT BURGAS DANIELA KOSTOVA

 

 

REGATTA ‘PROLET 2011’ – FINAL RESULTS CLASS LASER RADIAL

 

Rank Class SailNo Club HelmName
1st L R 8 OMK NESSEBAR 2000 RADOSTIN DAMIANOV
2nd L R BUL 9 YC PORT BURGAS ZHULIEN VLADOV
3rd L R 165271 OMK NESSEBAR 2000 HRISTO ANDREEV

 

 

REGATTA ‘PROLET 2011’ – FINAL RESULTS CLASS LASER RADIAL GIRLS

 

Rank Class SailNo Club HelmName
4th L R 4 SK CHERNO MORE-BRIZ DAYANA DIMITROVA
5th L R 707 MK KOMPAS GERGANA GEORGIEVA
6th L R 189438 SK CHERNO MORE-BRIZ IOANNA IVANOVA

 

 

REGATTA ‘PROLET 2011’ – FINAL RESULTS CLASS CADET

 

1st C BUL 62 MK BALCHIK ALEKSANDAR SLAVCHEV MARTIN PENCHEV
2nd C 6 SK CHERNO MORE BRIZ VESELIN MASHKAROV DAVID DIMITROV
3rd C BU 45 SK CHERNO MORE BRIZ SVETLIN POPOV VENCISLAV KOSTADINOV

 

 

REGATTA ‘PROLET 2011’ – FINAL RESULTS CLASS 420

 

Rank Class SailNo Club HelmName CrewName
1st 420 7 YC PORT VARNA KALOIAN SHANTANOV IASEN OBRETENOV
2nd 420 11 SK CHERNO MORE-BRIZ IVAN KOSTOV PETAR STEFANOV
3rd 420 ITA 53647 MK BALCHIK VASIL MITEV TODOR PARVANOV

 

 

REGATTA ‘PROLET 2011’ – FINAL RESULTS CLASS 470

 

Rank Class SailNo Club HelmName
1st 470 BUL 32 SK CHERNO MORE-BRIZ ALEKSANDAR LAZAROV
2nd 470 BUL 91 YC PORT BURGAS GEORGI STERGIDOV
3rd 470 BUL 241 OMK NESSEBAR 2000 KOSTA VALCHANOV