Resultlist Ж10  

 

Place Name Team                   Time
1 Петкова,Йоана Академик 11:06 + 00:00
DSQ Димитрова,Стефания Темпо  

 

 

Resultlist М10

 

Place Name Team                   Time
1 Танев,Калоян Бегун 08:24 + 00:00
2 Николов,Алекс Академик 08:41 + 00:17
3 Карачоров,Никола Бегун 10:03 + 01:39

 

 

Resultlist М12

 

Place Name Team                   Time
1 Манов,Мартин Младост 15:48 + 00:00
2 Иванов,Стоян Младост 22:09 + 06:21
3 Цачев,Виктор NOTEAM 28:03 + 12:15

 

 

Resultlist Ж12  

 

Place Name Team                   Time
1 Атанасова,Елица Трапезица-1954 10:32 + 00:00
2 Попова,Мариела КомпасКрос 11:15 + 00:43
3 Костадинова,Анджела Академик 11:16 + 00:44

 

 

Resultlist Ж14

 

Place Name Team                   Time
1 Петкова,Калина Трапезица-1954 17:59 + 00:00
2 Василева,Радост Младост 18:14 + 00:15
3 Симеонова,Невена Вариант 5 22:14 + 04:15

 

 

Resultlist М14

 

Place Name Team                   Time
1 Серафимов,Владимир КомпасКрос 15:58 + 00:00
2 Самарджиев,Венимир Младост 18:51 + 02:53
3 Бонев,Денис КомпасКрос 18:56 + 02:58

 

 

 

Resultlist Ж16

 

Place Name Team                   Time
1 Великова,Йоанна КомпасКрос 22:29 + 00:00
2 Рачева,Гергана КомпасКрос 22:30 + 00:01
3 Христова,Християна КомпасКрос 25:42 + 03:13

 

 

Resultlist Ж45

 

Place Name Team                   Time
1 Медарева,Недялка Темпо 22:55 + 00:00
2 Стоянова,Маргарита КомпасКрос 30:34 + 07:39

 

 

Resultlist М16

 

Place Name Team                   Time
1 Генов,Желязко Добротица 24:29 + 00:00
2 Костадинов,Марк Академик 24:38 + 00:09
3 Стефанов,Димитър Академик 24:46 + 00:17

 

 

Resultlist Ж18

 

Place Name Team                   Time
1 Гоцева,Кристина Младост 24:04 + 00:00
2 Мутафова,Невин Трапезица-1954 25:06 + 01:02
3 Стоянова,Александра Добротица 44:56 + 20:52

 

 

Resultlist Ж35

 

Place Name Team                   Time
1 Живкова,Галина Темпо 27:51 + 00:00
2 Кашева,Илияна Добротица 38:38 + 10:47
3 Нанева,Валя Вариант 5 46:58 + 19:07

 

 

Resultlist М45

 

Place Name Team                   Time
1 Кателиев,Румен Академик 21:52 + 00:00
2 Койчев,Тони Халден 22:15 + 00:23
3 Бояров,Янко МадКонник 23:22 + 01:30

 

 

Resultlist М18

 

Place Name Team                   Time
1 Енчев,Александър КомпасКрос 21:52 + 00:00
2 Стефанов,Росен КомпасКрос 22:37 + 00:45
3 Илиев,Ангел КомпасКрос 23:13 + 01:21

 

 

Resultlist Ж21

 

Place Name Team                   Time
1 Гоцева,Людмила Младост 25:34 + 00:00
2 Джулиева,Мартина Трапезица-1954 26:18 + 00:44
3 Атансова,Марияна Трапезица-1954 29:49 + 04:15

 

 

Resultlist М35

 

Place Name Team                   Time
1 Николов,Даниел Бегун 24:21 + 00:00
2 Иванов,Пламен Бегун 24:25 + 00:04
3 Николов,Диян Вариант 5 30:25 + 06:04

 

 

Resultlist М21

 

Place Name Team                   Time
1 Каменаров,Златко КомпасКрос 26:08 + 00:00
2 Атанасов,Владимир Бегун 26:17 + 00:09
3 Каменаров,Ивайло КомпасКрос 26:46 + 00:38

 

Заб. Малко по-късно очаквайте резултатите и от състезанието „Купа Академик“, което се проведе днес в с.Приселци.