Предлагам на вниманието ви крайното класиране от Аматьорския турнир по ММА в гр. Хасково, който се проведе на 2 април и бе организиран от БФММА.

В класирането са включени състезателите достигнали до полу финалите.

до 18г. 55кг.

1. Мирослав Асенов „КБПИ Локомотив“,
2. Владимир Владимиров „Лъвовете“,
3. Светозар Дулев „Анаконда“,
3. Калоян Чакъров „Марек“

до 18г. 60кг.

1. Йоан Стоянов „Уориърс“,
2. Християн Иванов „Анаконда“,
3. Ивайло Бошнаков, Карлово,
3. Денислав Александров, Димитровград

до 18г. 65кг.

1. Велизар Иванов „Анаконда“,
2. Драгомир Кацаров „Марек“,
3. Мануил Манчев, КБПИ „Локомотив“,
3. Димитър Димитров „Цербер“

до 18г. 77кг.

1. Георги Петков „ММА-300“,
2. Веселин Митов „Уориар“,
3. Симеон Андров „Марек“ ,
3. Евтим Мехмед „Цербер“

до 18г. 84кг.

1. Павел Тодоров „Уориар“,
2. Ивайло Димов „Уориар“,
3. Станислав Чолаков „Ранчев ММА“,
3.Константин Дедов „Анаконда“

до 21г. 65кг.

1. Младен Илиев „Брадърхуд“
2. Виктор Димитров „Десант“
3. Валентин Гарушев „ХОУП“ ,
3. Емилиян Атанасов „Респект“

до 21г. 70кг.

1. Калоян Бонев „Хоуп Габрово“
2. Панайот Барбезанов „Анаконда“
3. Ивайло Василев „Анаконда“

до 21г. 77кг.

1. Георги Василев „Слави Тийм“
2. Бинко Вълков „Уориърс“
3. Райчо Велинов Първомай,
3. Красимир Димитров, Велико Търново

до 21г. 84кг.

1.Октай Османов „Лъвовете“
2. Микаел Закарян „Десант“
3. Бирджан Бюлент „Респект“,
3. Пламен Пенчев „Респект“

до 21г. 93кг.

1. Емилиян Плахов „Цербер“
2. Янко Апостолов „СТ ГИМ“
3. Марсел Цветанов „Брадърхуд“,

мъже 60кг.

1. Мирчо Гарнизов „Лъвовете“
2.Красимир Стоянов „Десант“
3. Митко Асенов „Ранчев ММА“,
3. Филип Николов „Лъвовете“

мъже 65кг.

1. Мирослав Стоянов „Лъвовете“
2. Мартин Колев „Уориарс“
3. Стоян Иванов „Цербер“,

мъже 70кг.

1. Владимир Бяндов „Лъвовете“
2. Осман Осман „Цербер“
3. Георги Киров „Уориарс“,
3. Александър Димитров „Десант“

мъже 77кг.

1. Алиш Закир „Десант“
2. Валентин Чучев Сопот
3. Йордан Кирчев „Анаконда“,
3. Красимир Христов Велико Търново

мъже 84кг.

1. Тошо Тошев „Уориарс“
2. Павел Атанасов „Уориарс“
3. Александър Евтимов „Брадърхуб“,
3. Митко Вълчев „Ранчев ММА“

мъже 93кг.

1. Виктор Валентинов „Анаконда“
2. Иван Джимов „Цербер“
3. Валентин Парашкевов „ХОУП“ ,
3. Джунейт Вахид „Десант“

мъже тежка

1. Николай Димитров „Лъвовете“
2.Марин Хаджиев Сопот
3. Тодор Терзиев „СТ ГИМ“