В 21-ия кръг на Елитната ни юношеска група до 17 г , варненския Черно море разгроми като гост връстниците си от Локомотив Пд с 5:1. Въпреки лошото време младите моряци взеха инициативата още в самото начало и след като уцелиха на 2 пъти гредите , в 20 мин национала Бекир Расим изведе отлично Мустафа за 1:0. Веднага след почивката Христо Андонов покачи на 2:0 , а в 55-ата мин плеймейкъра Расим отказа домакините с 3-о попадение. Все пак малко по късно смърфовете стигнаха до почетен гол ,след статично положение . В 70-ата мин Драго Стоянов продължи наказателната акция на варненци с 4-и гол , в 76-ата след поредната образцова контраатака Станимир Николов оформи разгромното 5:1 , като преди това Атанас Илиев отново уцели гредата. Наставникът на победителите Тодор Каменов заяви , че това е бил най-силния мач на неговите възпитаници от началото на сезона , като основното оръжие са били мълниеносните контри. Преди останалите срещи от този кръг Черно море отново е лидер в класирането.

Юношите старша възраст на Черно море отстъпиха в голов екшън с 3:6 при гостуването си на Чавдар Етрополе, в мач от 23-ия кръг на Елитната ни група до 19 г . 1-ото полувреме бе равностойно , като 2-ата тима си размениха по едно  попадение  , а варненци уцелиха и гредата. В началото на 2-ата част обаче домакините нанесоха своя удар с 4 бързи гола на изкуствения терен и това наклоните везните в тяхна полза . Малко преди края моряците все пак върнаха 2 гола , но в продължението Чавдар оформиха  крайното 6:3.