На снимката: Михаил Копанов

 КРАЙНО КЛАСИРАНЕ РЕГАТА „КОМПАС 2011“ КЛАС ОПТИМИСТ 
Rank Fleet Class SailNo Club HelmName
1st BOY Q BUL 240 OMK NESSEBAR 2000 GEORGI MAKSIMOV
2nd BOY Q BUL 245 OMK NESSEBAR 2000 GEORGI MENCHEV
3rd BOY Q BUL 705 YC PORT VARNA IVAN KANCHEV

 

  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ РЕГАТА „КОМПАС 2011“ КЛАС ОПТИМИСТ – МОМЧЕТА СТАРША ВЪЗРАСТ
Rank Fleet Class SailNo Club HelmName
1 BOY Q BUL 240 OMK NESSEBAR 2000 GEORGI MAKSIMOV
2 BOY Q BUL 245 OMK NESSEBAR 2000 GEORGI MENCHEV
3 BOY Q BUL 705 YC PORT VARNA IVAN KANCHEV
КРАЙНО КЛАСИРАНЕ РЕГАТА „КОМПАС 2011“ КЛАС ОПТИМИСТ – МОМЧЕТА МЛАДША ВЪЗРАСТ
Rank Fleet Class SailNo Club HelmName
1 BOY JUNIOR Q BUL 951 YC PORT BURGAS LIUBEN TENEKEDZHIEV
2 BOY JUNIOR Q BUL 243 OMK NESSEBAR 2000 HRISTO ZHEGLEV
3 BOY JUNIOR Q 855 NESSEBAR YACHT CLUB IVAN DIMOV
 КРАЙНО КЛАСИРАНЕ РЕГАТА „КОМПАС 2011“ КЛАС ОПТИМИСТ МОМИЧЕТА СТАРША ВЪЗРАСТ
Rank Fleet Class SailNo Club HelmName
1 GIRL Q 3 OMSK CIKLON STEFANI  MUZAKOVA
2 GIRL Q BUL 340 CSYC ACADEMIC RALICA MILENOVA
3 GIRL Q BUL 709 YC PORT VARNA KALINA GEORGIEVA
 КРАЙНО КЛАСИРАНЕ РЕГАТА „КОМПАС 2011“ КЛАС ОПТИМИСТ МОМИЧЕТА МЛАДША  ВЪЗРАСТ
Rank Fleet Class SailNo Club HelmName
1 GIRL JUNIOR Q BUL 244 OMK NESSEBAR 2000 NIKOLETA PETROVA
2 GIRL JUNIOR Q BUL 9 YC PORT BURGAS MARIA PENCHEVA
3 GIRL JUNIOR Q 464 SK CHERNO MORE BRIZ KALINA BAGREVA

 

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ РЕГАТА „КОМПАС 2011“ КЛАС LASER S

 

Rank Class SailNo Club HelmName
1st LASER S 165273 OMK NESEBAR 2000 ZLATKO ATANASOV
2nd LASER S 180278 SK CHERNO MORE BRIZ IVILIN ILCHEV
3rd LASER S 186414 OMK NESEBAR 2000 DIMITAR MENCHEV

 

  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ РЕГАТА „КОМПАС 2011“ КЛАС LASER R
Rank Class SailNo Club HelmName
1st LASER R 165271 OMK NESEBAR 2000 HRISTO ANDREEV
2nd LASER R B OMK NESEBAR 2000 RADOSTIN MAIANOV
3rd LASER R 4 SK CHERNO MORE-BRIZ DANIEL NIKOLOV

 

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ РЕГАТА „КОМПАС 2011“ КЛАС LASER R – ЖЕНИ
Rank Class SailNo Club HelmName
1 LASER R 7 SK CHERNO MORE-BRIZ DAIANA DIMITROVA
2 LASER R 189438 SK CHERNO MORE-BRIZ IOANA IVANOVA
3 LASER R 180640 CSYC ACADEMIC IOANA PETROVA

 

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ РЕГАТА „КОМПАС 2011“ КЛАС LASER R – МЪЖЕ
Rank Class SailNo Club HelmName
1 LASER R 165271 OMK NESEBAR 2000 HRISTO ANDREEV
2 LASER R B OMK NESEBAR 2000 RADOSTIN MAIANOV
3 LASER R 4 SK CHERNO MORE-BRIZ DANIEL NIKOLOV

 

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ РЕГАТА „КОМПАС 2011“ КЛАС LASER R – ЖЕНИ
Rank Class SailNo Club HelmName
1 LASER R 7 SK CHERNO MORE-BRIZ DAIANA DIMITROVA
2 LASER R 189438 SK CHERNO MORE-BRIZ IOANA IVANOVA
3 LASER R 180640 CSYC ACADEMIC IOANA PETROVA

 

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ РЕГАТА „КОМПАС 2011“ КЛАС C
Rank Class SailNo Club HelmName CrewName
1st C BUL 62 MK BALCHIK VASIL MITEV MARTIN PENEV
2nd C 6 SK CHERNO MORE BRIZ VESELIN MASHKAROV DAVID DIMITROV
3rd C BU 45 SK CHERNO MORE BRIZ SVETLIN POPOV VENCISLAV KOSTADINOV

 

  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ РЕГАТА „КОМПАС 2011“ КЛАС ФИН  
Rank Fleet Class SailNo Club HelmName
1st MAN FINN BUKL 24 YC PORT BURGAS MIHAIL KOPANOV
2nd MAN FINN BUL 83 OMK NESEBAR 2000 GEORGI IORDANOV
3rd MAN FINN 88 YC CHERNOMOREC BURGAS ATANAS KOBARELOV

 

  КРАЙНО КЛАСИРАНЕ РЕГАТА „КОМПАС 2011“ КЛАС 470

 

Rank Class SailNo Club HelmName CrewName
1st 470 BUL 241 OMK NESEBAR 2000 KOSTA VALCHANOV IVAILO KOLEV
2nd 470 BUL 707 YC PORT VARNA MARTIN TODOROV HRISTO ANGELOV
3rd 470 BUL 91 YC PORT BURGAS GEORGI STERGIDOV ATANAS RADEV