В дербито на 22-ия кръг в Елитната ни юношеска група до 17 г Черно море и ЦСКА завършиха 0:0 , в здрав и динамичен двубой. Пред около стотина зрители на спортен комплекс Черно море под Аспаруховия мост 2-ата отбора изиграха един от най-стойностните мачове през този сезон. Още в 12-ата мин плеймейкъра на варненци Бекир Расим уцели гредата от пряк свободен удар. След почивката бе още по интересно като армейците вече по сериозно погледнаха към вратата на резервата Тодоров, заменил национала Георги Китанов. В 56-ата мин младите моряци  бяха близко до гола , но бомбения шут на Найденов отново уцели гредата. Малко по късно след асистенция на Расим – Илиев остана сам срещу стража на червените , но стреля в тялото му. В последната минута Радев пропусна да донесе победата за домакините след като при поредното разбъркване в полето на гостите , от няколко метра стреля над вратата. Наставникът на Черно море Тодор Каменов остана доволен от играта , но не и от резултата и изрази съжалението си че възпитаниците му пропуснаха възможноста да излязат еднолично начело в класирането.

Черно море:Васил Тодоров, Костадин Иванов, Цветан Караколев, Георги Радев, Петър Иванов, Драго Стоянов, Станимир Николов, Никола Найденов, Бекир Расим, Диян Стоянов, Атанас Илиев. /Мустафа Мустафа, Христо Андонов, Ангел Рупенян, Антонио Павлов, Мартин Богданов, Карен Мадоян/.