Програмата с коригирани часове на последните два кръга от НБЛ.

Както знаете, всички срещи трябва да започнат едновременно и тъй като и в двата кръга има срещи,които ще бъдат излъчени пряко по БНТ САТ, се налага всички срещи да започнат в 17:30 ч.

Също така, поради заетост на зала СК Правец, среща N 112 от 28 Кръг между отборите на ПБК Лукойл Академик и БК Рилски Спортист ще се проведе в зала Балкан, гр. Ботевград

Четвърти етап:

 

 

 

 

Двадесет и втори кръг: 26.03.2011 г. /събота/

 

 

 

 

 

 
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
85 18:00 Черноморец Левски Бойчо Брънзов
86 19:00 Балкан Ямбол Балкан – К3
87 18:00 Спартак Плевен Лукойл Академик Балканстрой
88 17:00 Рилски спортист Евроинс Черно море Арена Самоков

 

Двадесет и трети кръг: 01.04.2011 г. /петък/    
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
89 18:00 Балкан Черноморец Балкан – К3
92 17:00 Евроинс Черно море Спартак Плевен Христо Борисов
                                         03.04.2011 г /неделя/
90 17:00 Левски Лукойл Академик Универсиада – БНТ
91 18:30 Ямбол Рилски спортист Диана

 

Двадесет и четвърти кръг: 08.04.2011г. /петък/    
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
94 18:00 Рилски спортист Балкан Арена Самоков – К3
96 18:00 Спартак Плевен Ямбол Балканстрой
    09.04.2011г. /събота/    
95 18:00 Левски Евроинс Черно море 4-ти км
    16.04.2011г. /събота/    
93 18:00 Черноморец Лукойл Академик Бойчо Брънзов

 

 

Двадесет и пети кръг: 11.04.2011 г./понеделник/    
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
      97            18:00 Рилски Спортист                      Черноморец Арена Самоков – К3
100 18:00 Ямбол Левски Диана
                                       14.04.2011 г. /четвъртък/
98 18:00 Евроинс Черно море Лукойл Академик Христо Борисов
99 18:00 Балкан Спартак Плевен Балкан
 

 

       
           

15-17.04.2011 – Final Four BIBL     

 

Двадесет и шести кръг: 21.04.2011 г. /четвъртък/

   
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
101 18:00 Черноморец Евроинс Черно море Бойчо Брънзов
102 18:00 Спартак Плевен Рилски спортист Балканстрой
103 18:00 Лукойл Академик Ямбол СК Правец
104 18:00 Левски Балкан Универсиада – К3
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
         

22 – 23.04.2011 Младежка лига – финална четворка

 

 

 

Двадесет и седми кръг: 26.04.2011 г. /вторник/    
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
105 17:30 Спартак Плевен Черноморец Балканстрой
106 17:30 Ямбол Евроинс Черно море Диана
107     17:30 Рилски спортист Левски Арена Самоков – БНТ
      108 17:30 Балкан Лукойл Академик Балкан – К3

 

Двадесет и осми кръг: 29.04.2011 г. /петък/    
Мач No Нач. час Отбор-домакин Отбор-гост Спортна зала
109 17:30 Черноморец Ямбол Бойчо Брънзов
110 17:30 Левски Спартак Плевен Универсиада
111 17:30 Евроинс Черно море Балкан Христо Борисов – БНТ
112 17:30 Лукойл Академик Рилски спортист Балкан – К3