В 1-ви мач от 29-ия кръг на Елитната ни юношеска група до 19 г , старшата възраст на Черно море отстъпи с 0:2 на ЦСКА. Двубоят се игра на занемарения терен в Мировяне и това допълнително затрудни действията на 2-ата отбора. 1-ото полувреме бе равностойно с лек превес за варненци , но без сериозни голови положения. След почивката статуквото се запази до 55 –ата мин , когато след 3-метрова засада армейците откриха резултата. Само 2 мин по късно след грешка в отбраната на моряците , червените стигнаха до 2-о попадение и това реши изхода на двубоя. След това гостите се опитаха да направят обрат , но нямаха шанс пред гола. Според треньорския щаб на Черно море – 1-ия гол е повлиял на психиката на момчетата и това се е отразило на играта им

Черно море:Радослав Русев, Добромир Николов, Иван Георгиев, Исмет Мурадов, Свилен Петков, Янимир Янков, Иван Добрев/88-Мартин Костадинов/, Вилиян Николов, Васил Тачев/78-Рафет Керемидов/,Николай Димитров, Виктор Митев /80-Красимир Николов/.