Драматична победа с 4:3 срещу Любимец записаха юношите старша възраст на варненския Черно море , в 1-а среща от 30-ия кръг на Елитната ни група до 19 г. Още в 3-ата мин Цуцов изведе гостите напред , но 5 мин по късно с хубав шут от пеналтерията Иван Добрев изравни. В 15-ата мин Николай Димитров даде аванс на варненци , като засече добре с глава центриране  от статично положение . Веднага след почивката далеч по здравите физически играчи на Любимец подсилени с 4-а футболисти от мъжкия отбор , отново излязоха напред в резултата след попадения на Иванов и Катранков. Възпитаниците на треньора Венци Маринов  реагираха веднага  и в разстояние само на 5 мин от 73-ата до 78-ата направиха пълен обрат. Централният нападател Васил Тачев възстанови равенство с техничен диагонален удар , а влезлия като резерва Симеон Михайлов с глава донесе 3-ите точки за домакините . Преди останалите срещи от този кръг Черно море е на 8-а позиция с актив от 45 т , а в четвъртък приема в отложен мач от 18-ия кръг връстниците си от Локомотив Пд.