Крайно класиране Плажен футбол – мъже

  Отбор Държава   т.
1 ОБЩИНА АНТОНОВО .БЪЛГАРИЯ   7
2 АЕЦ КОЗЛОДУЙ .БЪЛГАРИЯ   5
3 ОБЩИНА ШУМЕН .БЪЛГАРИЯ   4
4 ТОПЛОФИКАЦИЯ ПЕРНИК ЕАД .БЪЛГАРИЯ   3
5 ФУТБОЛЕН КЛУБ „РОГОШ“ .БЪЛГАРИЯ   2
6 ОБЩИНА НИКОЛА КОЗЛЕВО .БЪЛГАРИЯ   1
         
КУПА ФЕЪРПЛЕЙ: ОБЩИНА ШУМЕН

 

Крайно класиране Тенис на маса – мъже
  Отбор Държава   т.
1 „АТОМ-СПОРТ“ РУСИЯ РУСИЯ   7
2 БЕЛОРУСКИ ПРОФСЪЮЗ на РАБОТНИЦИТЕ БЕЛАРУС   5
3 ОБЩИНА ШУМЕН .БЪЛГАРИЯ   4
4 МИНИ МАРИЦА ИЗТОК ЕАД .БЪЛГАРИЯ   3
5 АСАРЕЛ МЕДЕТ АД-ПАНАГЮРИЩЕ 2 .БЪЛГАРИЯ   2
6 ПРОМО-1 ХАСКОВО .БЪЛГАРИЯ   1
         
КУПА ФЕЪРПЛЕЙ: ТРИКОМ – ГАМА КОНСУЛТ

 

Крайно класиране Дартс – жени
  Отбор Държава   т.
1 УНИФАРМ АД-СОФИЯ .БЪЛГАРИЯ   7
2 АЕЦ КОЗЛОДУЙ .БЪЛГАРИЯ   5
3 ВИК СТАРА ЗАГОРА .БЪЛГАРИЯ   4
4 РЕГИОКОМ ВАРНА .БЪЛГАРИЯ   3
5 „АТОМ-СПОРТ“ РУСИЯ РУСИЯ   2
6 МИНИ МАРИЦА ИЗТОК ЕАД .БЪЛГАРИЯ   1
         
КУПА ФЕЪРПЛЕЙ: БЕЛГРАДСКА ЕЛЕКТРОСТАНЦИЯ

 

Крайно класиране – индивидуално Дартс – жени
  Име  
1 КУНКА ИВАНОВА – УНИФАРМ АД  
2 ИЛИЯНА АНГЕЛОВА – УНИФАРМ АД  
3 МАРИЯ СТОЯНОВА – ТЕЦ МАРИЦА ИЗТОК 2  

 

Крайно класиране Плуване – мъже
  Отбор Държава   т.
1 „АТОМ-СПОРТ“ РУСИЯ РУСИЯ   7
2 БЕЛОРУСКИ ПРОФСЪЮЗ на РАБОТНИЦИТЕ БЕЛАРУС   5
3 НАЭК ЭНЕРГОАТОМ УКРАЙНА   4
4 МИНИ МАРИЦА ИЗТОК ЕАД .БЪЛГАРИЯ   3
5 HAPOEL S.P.K. ИЗРАЕЛ   2
6 РАБОТНИЧЕСКИ ЦЕНТЪР ЗА МЕЖДУНАРОДЕН ОБМЕН КИТАЙ   1
         
КУПА ФЕЪРПЛЕЙ: РАБОТНИЧЕСКИ ЦЕНТЪР ЗА МЕЖДУНАРОДЕН ОБМЕН

 

Крайно класиране – индивидуално Плуване – мъже
  Име  
1 SERGEY KUTS – ATOM SPORT 00:24:18
2 ALEXEY AVDUNKOV – ATOM SPORT 00:24:93
3 KIRILL KIREEV – ATOM SPORT 00:25:38

 

Крайно класиране Плуване – жени
  Отбор Държава   т.
1 „АТОМ-СПОРТ“ РУСИЯ РУСИЯ   7
2 БЕЛОРУСКИ ПРОФСЪЮЗ на РАБОТНИЦИТЕ БЕЛАРУС   5
3 АЕЦ КОЗЛОДУЙ .БЪЛГАРИЯ   4
4 ТЕЦ ВАРНА ЕАД .БЪЛГАРИЯ   3
5 HAPOEL S.P.K. ИЗРАЕЛ   2
6 ОВЕРГАЗ ХОЛДИНГ АД .БЪЛГАРИЯ   1
         
КУПА ФЕЪРПЛЕЙ: HAPOEL S.P.K.

 

Крайно класиране – индивидуално Плуване – жени
  Име  
1 IRINA PLOTNIKOVA – ATOM SPORT 00:29:82
2 БЕАТРИЧЕ ГЕНЧЕВА – АЕЦ КОЗЛОДУЙ 00:30:01
3 EKATERINA NADONNAY – БЕЛАРУС 00:30:65

 

Крайно класиране Плуване щафета – мъже
  Отбор Държава   т.
1 „АТОМ-СПОРТ“ РУСИЯ РУСИЯ   7
2 РАБОТНИЧЕСКИ ЦЕНТЪР ЗА МЕЖДУНАРОДЕН ОБМЕН КИТАЙ   5
3 БЕЛОРУСКИ ПРОФСЪЮЗ на РАБОТНИЦИТЕ БЕЛАРУС   4
4 НАЭК ЭНЕРГОАТОМ УКРАЙНА   3
5 АЕЦ КОЗЛОДУЙ .БЪЛГАРИЯ   2
6 HAPOEL S.P.K. ИЗРАЕЛ   1
         
КУПА ФЕЪРПЛЕЙ:

 

Крайно класиране Плуване щафета – жени
  Отбор Държава   т.
1 БЕЛОРУСКИ ПРОФСЪЮЗ на РАБОТНИЦИТЕ БЕЛАРУС   7
2 АЕЦ КОЗЛОДУЙ .БЪЛГАРИЯ   5
3 „АТОМ-СПОРТ“ РУСИЯ РУСИЯ   4
4 ТЕЦ ВАРНА ЕАД .БЪЛГАРИЯ   3
5 HAPOEL S.P.K. ИЗРАЕЛ   2
         
КУПА ФЕЪРПЛЕЙ:

 

Крайно класиране Тенис – мъже
  Отбор Държава   т.
1 БАБАНОВИ ООД-СТ.ЗАГОРА .БЪЛГАРИЯ   7
2 МИНИ МАРИЦА ИЗТОК ЕАД .БЪЛГАРИЯ   5
3 ТЕЦ ВАРНА ЕАД .БЪЛГАРИЯ   4
4 R.A.T. БУКУРЕЩ РУМЪНИЯ   3
5 БАНКА ДСК – ПЛОВДИВ .БЪЛГАРИЯ   2
6 ДЪГА ПЛЮС ООД .БЪЛГАРИЯ   1
         
КУПА ФЕЪРПЛЕЙ: R.A.T. БУКУРЕЩ

 

Крайно класиране Стрелба с въздушна пушка – мъже
  Отбор Държава   т.
1 АЕЦ КОЗЛОДУЙ .БЪЛГАРИЯ   7
2 АЕЦ КОЗЛОДУЙ 2 .БЪЛГАРИЯ   0
3 ТЕЦ МАРИЦА ИЗТОК 2 .БЪЛГАРИЯ   5
4 ОБЩИНА ШУМЕН .БЪЛГАРИЯ   4
5 ТЕЦ ВАРНА ЕАД .БЪЛГАРИЯ   3
6 „АТОМ-СПОРТ“ РУСИЯ РУСИЯ   2
7 „АТОМ-СПОРТ“ РУСИЯ 2 РУСИЯ   0
8 ЕНЕЛ ОПЕРЕЙШЪНС БЪЛГАРИЯ АД .БЪЛГАРИЯ   1
         
КУПА ФЕЪРПЛЕЙ: ЕНЕЛ ОПЕРЕЙШЪНС БЪЛГАРИЯ АД

 

Крайно класиране – индивидуално Стрелба с въздушна пушка – мъже
  Име  
1 ДОНЧО КЮЛАНОВ – АЕЦ КОЗЛОДУЙ 170
2 ИВАН ПАНАЙОТОВ – ТЕЦ МАРИЦА ИЗТОК 2 164
3 КРАСИМИР ЕМИЛОВ – АЕЦ КОЗЛОДУЙ 2 154