I кръг, 6 август 2011, събота
Черно море (Варна) – Монтана (Монтана)
Левски (София) – Славия (София)
Ботев (Враца) – Светкавица (Търговище)
Миньор (Перник) – Видима-Раковски (Севлиево)
Литекс (Ловеч) – Берое (Стара Загора)
Лудогорец (Разград) – Локомотив (Пловдив)
Локомотив (София) – ЦСКА (София)
Черноморец (Бургас) – Калиакра (Каварна)

II кръг
Монтана – Калиакра
ЦСКА – Черноморец
Локомотив (Пд) – Локомотив (Сф)
Берое – Лудогорец
Видима-Раковски – Литекс
Светкавица – Миньор
Славия – Ботев (Вр)
Черно море – Левски

III кръг
Левски – Монтана
Ботев (Вр) – Черно море
Миньор – Славия
Литекс – Светкавица
Лудогорец – Видима-Раковски
Локомотив (Сф) – Берое (Стара Загора)
Черноморец – Локомотив (Пд)
Калиакра – ЦСКА

IV кръг
Монтана – ЦСКА
Локомотив (Пд) – Калиакра
Берое – Черноморец
Видима-Раковски – Локомотив (Сф)
Светкавица – Лудогорец
Славия – Литекс
Черно море – Миньор
Левски – Ботев (Вр)

V кръг
Ботев (Вр) – Монтана
Миньор – Левски
Литекс – Черно море
Лудогорец – Славия
Локомотив (Сф) – Светкавица
Черноморец – Видима-Раковски
Калиакра – Берое
ЦСКА – Локомотив (Пд)

VI кръг
Монтана – Локомотив (Пд)
Берое – ЦСКА
Видима-Раковски – Калиакра
Светкавица – Черноморец
Славия – Локомотив (Сф)
Черно море – Лудогорец
Левски – Литекс
Ботев (Вр) – Миньор

VII кръг
Миньор – Монтана
Литекс – Ботев (Вр)
Лудогорец – Левски
Локомотив (Сф) – Черно море
Черноморец – Славия
Калиакра – Светкавица
ЦСКА – Видима-Раковски
Локомотив (Пд) – Берое

VIII кръг
Монтана – Берое
Видима-Раковски – Локомотив (Пд)
Светкавица – ЦСКА
Славия – Калиакра
Черно море – Черноморец
Левски – Локомотив (Сф)
Ботев (Вр) – Лудогорец
Миньор – Литекс

IX кръг
Литекс – Монтана
Лудогорец – Миньор
Локомотив (Сф) – Ботев (Вр)
Черноморец – Левски
Калиакра – Черно море
ЦСКА – Славия
Локомотив Пд) – Светкавица
Берое – Видима-Раковски

X кръг
Монтана – Видима-Раковски
Светкавица – Берое
Славия – Локомотив (Пд)
Черно море – ЦСКА
Левски – Калиакра
Ботев (Вр) – Черноморец
Миньор – Локомотив (Сф)
Литекс – Лудогорец

XI кръг
Лудогорец – Монтана
Локомотив (Сф) – Литекс
Черноморец – Миньор
Калиакра – Ботев (Вр)
ЦСКА – Левски
Локомотив (Пд) – Черно море
Берое – Славия
Видима-Раковски – Светкавица

XII кръг
Монтана – Светкавица
Славия – Видима-Раковски
Черно море – Берое
Левски – Локомотив (Пд)
Ботев (Вр) – ЦСКА
Миньор – Калиакра
Литекс – Черноморец
Лудогорец – Локомотив (Сф)

XIII кръг
Локомотив (Сф) – Монтана
Черноморец – Лудогорец
Калиакра – Литекс
ЦСКА – Миньор
Локомотив (Пд) – Ботев (Вр)
Берое – Левски
Видима-Раковски – Черно море
Светкавица – Славия

XIV кръг
Монтана – Славия
Черно море – Светкавица
Левски – Видима-Раковски
Ботев (Вр) – Берое
Миньор – Локомотив (Пд)
Литекс – ЦСКА
Лудогорец – Калиакра
Локомотив (Сф) – Черноморец

XV кръг
Черноморец – Монтана
Калиакра – Локомотив (Сф)
ЦСКА – Лудогорец
Локомотив (Пд) – Литекс
Берое – Миньор
Видима-Раковски – Ботев (Вр)
Светкавица – Левски
Славия – Черно море