Класиране след първия ден на 17-я международен турнир по худ.гимнастика „Руми и Албена“. Във всяка възраст има по две класирания. Едното важи за републиканско първенство, а другото е за турпнира.

Републиканско Класиране

Многобой Девойки старша възраст

   Име Фамилия  Клуб  Обръч  Топка  Уред  Тотал

1

 Ася Иванова  СК „Импала“

12.100

12.450

12.600

37.150

2

 Мария Стилянова  СК „Чар ДКС“

10.000

11.650

9.950

31.600

3

 Йоана Пенева  СК „Левски Илиана“

10.400

11.300

9.600

31.300

4

 Мария Карамитева  СК „Тракия“

10.000

9.800

9.000

28.800

5

 Антоанет Кехайова  СК „Грация“

11.150

7.750

9.800

28.700

6

 Стейси Банчева  СК „Берое“

10.000

9.700

7.550

27.250

7

 Виолета Горанова  СК „Академик „

8.650

7.900

10.100

26.650

8

 Мария Цандева  СК „Черноморец“

9.900

8.350

7.800

26.050

9

 Кандела Кокал  СК „Чар ДКС“

8.800

8.850

7.350

25.000

10

 Вяра Спасова  СК „Диляна“

8.950

7.850

7.800

24.600

11

 Елизабет Душкова  СК „Лс Триадица“

8.000

8.300

7.500

23.800

12

 Никол Колева  СК „Дун ЦСКА“

7.200

7.950

7.850

23.000

13

 Моника Неделчева  СК „Чар ДКС“

7.300

7.250

8.350

22.900

14

 Нели Чапърова  СК „Акро“

6.450

6.350

7.950

20.750

 

 Антонина Итова  СК „Левски Илиана“

9.500

8.550

9.700

27.750

 

Обръч

   Име Фамилия  Клуб  Оценка

1

 Ася Иванова  СК „Импала“

12.100

2

 Антоанет Кехайова  СК „Грация“

11.150

3

 Йоана Пенева  СК „Левски Илиана“

10.400

4

 Мария Стилянова  СК „Чар ДКС“

10.000

5

 Стейси Банчева  СК „Берое“

10.000

6

 Мария Карамитева  СК „Тракия“

10.000

7

 Мария Цандева  СК „Черноморец“

9.900

8

 Вяра Спасова  СК „Диляна“

8.950

 

Топка

   Име Фамилия  Клуб  Оценка

1

 Ася Иванова  СК „Импала“

12.450

2

 Мария Стилянова  СК „Чар ДКС“

11.650

3

 Йоана Пенева  СК „Левски Илиана“

11.300

4

 Мария Карамитева  СК „Тракия“

9.800

5

 Стейси Банчева  СК „Берое“

9.700

6

 Кандела Кокал  СК „Чар ДКС“

8.850

7

 Мария Цандева  СК „Черноморец“

8.350

8

 Елизабет Душкова  СК „Лс Триадица“

8.300

Уред по избор

   Име Фамилия  Клуб  Оценка

1

 Ася Иванова  СК „Импала“

12.600

2

 Виолета Горанова  СК „Академик „

10.100

3

 Мария Стилянова  СК „Чар ДКС“

9.950

4

 Антоанет Кехайова  СК „Грация“

9.800

5

 Йоана Пенева  СК „Левски Илиана“

9.600

6

 Мария Карамитева  СК „Тракия“

9.000

7

 Моника Неделчева  СК „Чар ДКС“

8.350

8

 Нели Чапърова  СК „Акро“

7.950

  Международно Класиране

Многобой Девойки старша възраст

   Име Фамилия  Клуб  Обръч  Топка Уред  Тотал

1

 Georgia Martha  Spartakos

11.450

11.150

12.900

35.500

2

 Катерина Маринова  СК „Чар ДКС“

12.150

12.050

10.750

34.950

3

 Любовь Бурова  СДЮШСОР №25, Москва

11.300

8.700

10.250

30.250

4

 Vlachogianni Lamprini  Palmos

10.050

10.500

8.500

29.050

5

 Drakotou Maria  Filathlitikos

9.800

9.350

9.600

28.750

6

 Габриела Бахчеванова  СК „Чар ДКС“

9.150

9.800

9.050

28.000

7

 Kaedyn Lashley  H.P.T.C.Internation

8.000

8.700

9.450

26.150

8

 Елина Димитрова  СК „Чар ДКС“

8.900

8.300

7.900

25.100

 

Обръч

   Име Фамилия  Клуб  Оценка

1

 Катерина Маринова  СК „Чар ДКС“

12.150

2

 Georgia Martha  Spartakos

11.450

3

 Любовь Бурова  СДЮШСОР №25, Москва

11.300

4

 Vlachogianni Lamprini  Palmos

10.050

5

 Drakotou Maria  Filathlitikos

9.800

6

 Габриела Бахчеванова  СК „Чар ДКС“

9.150

7

 Елина Димитрова  СК „Чар ДКС“

8.900

8

 Kaedyn Lashley  H.P.T.C.Internation

8.000

 

Топка

   Име Фамилия  Клуб  Оценка

1

 Катерина Маринова  СК „Чар ДКС“

12.050

2

 Georgia Martha  Spartakos

11.150

3

 Vlachogianni Lamprini  Palmos

10.500

4

 Габриела Бахчеванова  СК „Чар ДКС“

9.800

5

 Drakotou Maria  Filathlitikos

9.350

6

 Kaedyn Lashley  H.P.T.C.Internation

8.700

7

 Любовь Бурова  СДЮШСОР №25, Москва

8.700

8

 Елина Димитрова  СК „Чар ДКС“

8.300

 

Уред по избор

   Име Фамилия  Клуб  Оценка

1

 Georgia Martha  Spartakos

12.900

2

 Катерина Маринова  СК „Чар ДКС“

10.750

3

 Любовь Бурова  СДЮШСОР №25, Москва

10.250

4

 Drakotou Maria  Filathlitikos

9.600

5

 Kaedyn Lashley  H.P.T.C.Internation

9.450

6

 Габриела Бахчеванова  СК „Чар ДКС“

9.050

7

 Vlachogianni Lamprini  Palmos

8.500

8

 Елина Димитрова  СК „Чар ДКС“

7.900

 

Републиканско Класиране

Многобой Жени

   Име Фамилия  Клуб  Бухалки  Лента  Уред  Тотал

1

 Кристина Ташева  СК „Академик „

15.000

15.150

15.550

45.700

2

 Симона Дянкова  СК „Чар ДКС“

15.250

13.650

15.650

44.550

3

 Радина Филипова  СК „Чар ДКС“

15.450

14.250

13.900

43.600

4

 Любомира Казанова  СК „Левски Илиана“

12.200

12.400

13.050

37.650

5

 Стелиана Янкова  СК „Лс Плюс“

13.150

11.500

12.600

37.250

6

 Симона Иванова  СК „Грация“

13.400

13.200

9.300

35.900

7

 Калина Богоева  СК „Грация 07“

11.950

11.500

11.200

34.650

8

 Ева Балева  СК „Черноморец“

10.100

10.550

11.200

31.850

9

 Василена Иванова  СК „Олимпия“

10.700

10.400

9.250

30.350

   Женина Трашлиева  СК „Черноморец“

13.950

14.250

14.350

42.550

 

Бухалки

   Име Фамилия  Клуб  Оценка

1

 Радина Филипова  СК „Чар ДКС“

15.450

2

 Симона Дянкова  СК „Чар ДКС“

15.250

3

 Кристина Ташева  СК „Академик „

15.000

4

 Симона Иванова  СК „Грация“

13.400

5

 Стелиана Янкова  СК „Лс Плюс“

13.150

6

 Любомира Казанова  СК „Левски Илиана“

12.200

7

 Калина Богоева  СК „Грация 07“

11.950

8

 Василена Иванова  СК „Олимпия“

10.700

 

Лента

   Име Фамилия  Клуб  Оценка

1

 Кристина Ташева  СК „Академик „

15.150

2

 Радина Филипова  СК „Чар ДКС“

14.250

3

 Симона Дянкова  СК „Чар ДКС“

13.650

4

 Симона Иванова  СК „Грация“

13.200

5

 Любомира Казанова  СК „Левски Илиана“

12.400

6

 Калина Богоева  СК „Грация 07“

11.500

7

 Стелиана Янкова  СК „Лс Плюс“

11.500

8

 Ева Балева  СК „Черноморец“

10.550

 

Уред  по избор

   Име Фамилия  Клуб  Оценка

1

 Симона Дянкова  СК „Чар ДКС“

15.650

2

 Кристина Ташева  СК „Академик „

15.550

3

 Радина Филипова  СК „Чар ДКС“

13.900

4

 Любомира Казанова  СК „Левски Илиана“

13.050

5

 Стелиана Янкова  СК „Лс Плюс“

12.600

6

 Ева Балева  СК „Черноморец“

11.200

7

 Калина Богоева  СК „Грация 07“

11.200

8

 Симона Иванова  СК „Грация“

9.300

  

Международно Класиране

Многобой Жени

   Име Фамилия  Клуб  Бухалки  Лента  Уред  Тотал

1

 Ромина Радева  СК „Чар ДКС“

11.700

9.750

11.750

33.200

2

 Симона Якимова  СК „Чар ДКС“

12.150

10.950

10.100

33.200

3

 Илина Костова  СК „Чар ДКС“

9.000

8.800

8.450

26.250

4

 Korlie Ioanna  OGIRA

8.050

8.600

8.950

25.600

 

Бухалки

   Име Фамилия  Клуб  Оценка

1

 Симона Якимова  СК „Чар ДКС“

12.150

2

 Ромина Радева  СК „Чар ДКС“

11.700

3

 Илина Костова  СК „Чар ДКС“

9.000

4

 Korlie Ioanna  OGIRA

8.050

 

Лента

   Име Фамилия  Клуб  Оценка

1

 Симона Якимова  СК „Чар ДКС“

10.950

2

 Ромина Радева  СК „Чар ДКС“

9.750

3

 Илина Костова  СК „Чар ДКС“

8.800

4

 Korlie Ioanna  OGIRA

8.600

 

Уред по избор

   Име Фамилия  Клуб  Оценка

1

 Ромина Радева  СК „Чар ДКС“

11.750

2

 Симона Якимова  СК „Чар ДКС“

10.100

3

 Korlie Ioanna  OGIRA

8.950

4

 Илина Костова  СК „Чар ДКС“

8.450