футбол 1

Ето резултатите от днешния ден ан Световните работнически игри, 7.06:

 

BASKETBALL – men INDET 2 – INDET 1 7.06.2013 г., 14:00 ч. 92 : 64
VOLLEYBALL – men BAAMWU – FSGT 7.06.2013 г., 9:30 ч. 2 : 3 /25:21;16:25;24:26;25:14;6:15/
VOLLEYBALL – women FSGT – ASKO 7.06.2013 г., 9:30 ч. 0 : 3 /24:26;24:26;17:25/
VOLLEYBALL – women VARNA MUNICIPALITY – ENERGOATOM 7.06.2013 г., 11:00 ч. 0 : 3
STREETBALL (3 х 3) – men IDEAL STANDARD VIDIMA – ASKO 7.06.2013 г., 9:00 ч. 4 : 14
STREETBALL (3 х 3) – men VARNA MUNICIPALITY – FSPK 7.06.2013 г., 9:00 ч. 0 : 10
STREETBALL (3 х 3) – men ATOM – SPORT – NPP KOZLODUY 7.06.2013 г., 9:20 ч. 12 : 5
STREETBALL (3 х 3) – men INDET – MARITZA EAST MINE 7.06.2013 г., 9:20 ч. 14 : 4
STREETBALL (3 х 3) – men SSRTU „ROSSIYA“ – VARNA MUNICIPALITY 7.06.2013 г., 10:00 ч. 10 : 0
STREETBALL (3 х 3) – men CWCIE – IDEAL STANDARD VIDIMA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 11 : 0
STREETBALL (3 х 3) – men FSPK – INDET 7.06.2013 г., 10:20 ч. 5 : 8
STREETBALL (3 х 3) – men ASKO – ATOM – SPORT 7.06.2013 г., 10:20 ч. 9 : 10
STREETBALL (3 х 3) – men INDET – CWCIE 7.06.2013 г., 11:00 ч. 6 : 9
STREETBALL (3 х 3) – men SSRTU „ROSSIYA“ – ATOM – SPORT 7.06.2013 г., 11:00 ч. 13 : 11
STREETBALL (3 х 3) – men ASKO – FSPK 7.06.2013 г., 11:20 ч. 11 : 9
STREETBALL (3 х 3) – men INDET – FSPK 7.06.2013 г., 12:10 ч. 6 : 8
STREETBALL (3 х 3) – men CWCIE – ASKO 7.06.2013 г., 12:35 ч. 10 : 6
STREETBALL (3 х 3) – women UNIPHARM PLC-SOFIA – NPP KOZLODUY 7.06.2013 г., 9:40 ч. 8 : 6
STREETBALL (3 х 3) – women IDEAL STANDARD VIDIMA – MARITZA EAST MINE 7.06.2013 г., 9:40 ч. 2 : 12
STREETBALL (3 х 3) – women NPP KOZLODUY – MARITZA EAST MINE 7.06.2013 г., 10:40 ч. 10 : 8
STREETBALL (3 х 3) – women UNIPHARM PLC-SOFIA – ENERGOATOM 7.06.2013 г., 10:40 ч. 7 : 6
STREETBALL (3 х 3) – women IDEAL STANDARD VIDIMA – UNIPHARM PLC-SOFIA 7.06.2013 г., 11:20 ч. 11 : 6
STREETBALL (3 х 3) – women ENERGOATOM – NPP KOZLODUY 7.06.2013 г., 11:40 ч. 3 : 5
TABLE TENNIS – men individual OTTO TENNILÄ – TIHOMIR PETROV 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – men individual HRISTO DIMOV – IVAYLO VASILEV 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – men individual IVAN ALEKSANDROV – TIHOMIR PETROV 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – men individual TIMUR VOYTEHOV – ALEKSANDAR SAVOV 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – men individual KÖBERL MARTIN – IVAYLO VASILEV 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – men individual TIMUR VOYTEHOV – DANAIL PIPEROV 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – men individual ALEKSANDAR SAVOV – MOSHE DAYAN 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – men individual IVAN ALEKSANDROV – BORISLAV NIKOLOV 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – men individual OTTO TENNILÄ – IVAN ALEKSANDROV 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – men individual HRISTO DIMOV – EDMUNDO SOTELO AVILA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – men individual TIMUR VOYTEHOV – MOSHE DAYAN 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – men individual KÖBERL MARTIN – HRISTO DIMOV 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – men individual MOSHE DAYAN – DANAIL PIPEROV 7.06.2013 г., 10:00 ч. 0 : 3
TABLE TENNIS – men individual KÖBERL MARTIN – EDMUNDO SOTELO AVILA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – men individual JUKKA NIEMINEN – IVAN MUTANOV 7.06.2013 г., 10:00 ч. 2 : 3
TABLE TENNIS – men individual THEUERMANN VALENTIN – VESELIN KOLEV 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – men individual OTTO TENNILÄ – BORISLAV NIKOLOV 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – men individual BORISLAV NIKOLOV – TIHOMIR PETROV 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – men individual ALEKSANDAR SAVOV – DANAIL PIPEROV 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 1
TABLE TENNIS – men individual EDMUNDO SOTELO AVILA – IVAYLO VASILEV 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 1
TABLE TENNIS – women individual YUANYUAN HUANG – SLAVKA TSOKINA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – women individual JIAQI SONG – SVETLA PETROVA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – women individual SVETLA PETROVA – LUCIANA NIDORE FASAI MORIMOTO 7.06.2013 г., 10:00 ч. 0 : 3
TABLE TENNIS – women individual MARIETA GEORGIEVA – QIUMEI LI 7.06.2013 г., 10:00 ч. 0 : 3
TABLE TENNIS – women individual SLAVKA TSOKINA – DENISE TEREZINHA FURTADO TELLES 7.06.2013 г., 10:00 ч. 0 : 3
TABLE TENNIS – women individual AYLIN AHMEDOVA – NIKOLINKA PETKOVA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 0 : 3
TABLE TENNIS – women individual SVETLANA KIRYAKOVA – SVETLA PETROVA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – women individual JIAQI SONG – SVETLANA KIRYAKOVA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – women individual SLAVKA TSOKINA – MIROSLAVA KOLEVA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 0 : 3
TABLE TENNIS – women individual QIUMEI LI – AYLIN AHMEDOVA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – women individual AYLIN AHMEDOVA – MARIETA GEORGIEVA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 0 : 3
TABLE TENNIS – women individual VENELINA TSVETKOVA – SLAVKA TSOKINA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – women individual MIROSLAVA KOLEVA – VENELINA TSVETKOVA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 0 : 3
TABLE TENNIS – women individual MIROSLAVA KOLEVA – YUANYUAN HUANG 7.06.2013 г., 10:00 ч. 0 : 3
TABLE TENNIS – women individual KAMELIYA PETKOVA – AYLIN AHMEDOVA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 0 : 3
TABLE TENNIS – women individual MARIETA GEORGIEVA – KAMELIYA PETKOVA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – women individual VENELINA TSVETKOVA – YUANYUAN HUANG 7.06.2013 г., 10:00 ч. 1 : 3
TABLE TENNIS – women individual KAMELIYA PETKOVA – NIKOLINKA PETKOVA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 0 : 3
TABLE TENNIS – women individual QIUMEI LI – KAMELIYA PETKOVA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – women individual JIAQI SONG – LUCIANA NIDORE FASAI MORIMOTO 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – women individual SVETLANA KIRYAKOVA – LUCIANA NIDORE FASAI MORIMOTO 7.06.2013 г., 10:00 ч. 2 : 3
TABLE TENNIS – women individual DENISE TEREZINHA FURTADO TELLES – VENELINA TSVETKOVA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 0 : 3
TABLE TENNIS – women individual DENISE TEREZINHA FURTADO TELLES – MIROSLAVA KOLEVA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 0 : 3
TABLE TENNIS – women individual NIKOLINKA PETKOVA – QIUMEI LI 7.06.2013 г., 10:00 ч. 0 : 3
TABLE TENNIS – women individual YUANYUAN HUANG – DENISE TEREZINHA FURTADO TELLES 7.06.2013 г., 10:00 ч. 3 : 0
TABLE TENNIS – women individual NIKOLINKA PETKOVA – MARIETA GEORGIEVA 7.06.2013 г., 10:00 ч. 0 : 3
FOOTBALL – men FSGT – SSRTU „ROSSIYA“ 7.06.2013 г., 10:30 ч. 4 : 6
FOOTBALL – men HAPOEL BANK DISCONT – VARNA MUNICIPALITY 7.06.2013 г., 10:30 ч. 4 : 2