Анджелика Казакова и  Габриела Георгиева 2

Анджелика Казакова,  Габриела Георгиева и председателката на клуба Кристиана Генчева

Във Варна се проведе състезанието по худ.гимнастика-ЗОНА за ДЕЦА, кат. „А“ и „Б“. Надпреварата бе уважена от изтъкнати деятели на този спорт във Варна. Присъстваха  Мария Чипрянова – почетен гражданин на Варна, президент на СК ‘ЧАР’,  Кристиана Генчева – Директор дирекция „ОМДС“ – Община Варна, Меглена Михайлова – почетен гражданин на Варна  и  почетен президент на клуб „Грация – мебел стил“, Минка Ванкова – заслужил деятел и почетен член на УС на клуб „Грация – мебел стил“. Представителките на клуба-домакин на проявата „Грация” спечелиха по-голяма част от златните отличия. Клубът за отново доказва, че пътят начертан от клубното и треньорското ръководство е правилен.

 

 

Гр. Варна

 

 

Гл. съдия: Светлана Юриева
секретар; М. Максимова

 

УЧАСТВАЩИ КЛУБОВЕ:

  1. СК „Акро“
  2. СК „Алегро“
  3. СК „Грация 07“
  4. СК „Грация“
  5. СК „Елегант-Плевен“
  6. СК „Етър  Елит“
  7. СК „Мизия“
  8. СК „Ритмик“
  9. СК „Светкавица“

10. СК „Силвия“

11. СК „Чар“

Съдии:

СК „Акро“ – 1. Славена Александрова

2. Цветомила Тодорова

СК „Алегро“ – Светлана Куюмджиева

СК „Грация 07“ – Петя Димитрова

СК „Грация“ – Меглена Генчева, Габриела Живкова

СК „Елегант-Плевен“ – 1. Татяна Димитрова

2. Мариана Козова

СК „Етър  Елит“ – Савина Ганчева

СК „Мизия“ – Ивета Иванова

СК „Ритмик“ –

СК „Светкавица“ – Лидия Русева

СК „Силвия“ – Лиляна Димитрова

СК „Чар“ – 1. Вилиана Николова

2. Таня Иванова

 

ансамбъл кат.“А“
СК „Чар“:

Вероника Шоповска
Елизабет Йовчева
Елина Теофилова
Кристиана Василева
Алисия Лечева

 

ансамбъл кат „Б“
СК „ЧАР“:

Магдалена Чавдарова
Веселина Скопчанова
Катерина Баева
Марго Дралчева
Елена Иванова

СК „Светкавица“:

Дилек Мехмедова
Йоанна Трифонова
Стилияна Христова
Тюлияй Нарен
Зийнеб Мустафова
Сема Адемова

СК „Мизия“:

Рая Великова
Йордана Михайлова
Виктория Иванова
Елис Мехмедова

СК „Акро“:

Цвета Иванова
Весела Илиева
Елеонора Йорданова
Виктория Петрова

 

СК „Елегант-Плевен“:

Елица Цонева
Александра  Георгиева
Ванеса Николова
Мария Димитрова
СК „Силвия“:

Никол Петрова
Илиана Дичева
Ванина Ангелова
Ромина Янева
Ива Иванова

 

СК „Алегро“:

Владислава Янева
Елена Лисичкова
Зорница Йеросалимова
Йоанна Ненчева

СК „Ритмик“:

Даяна Андреева
Михаела Тодорова
Симона Русева
Дилара Илхан
Татяна Веселинова
Сияна Здравкова

СК „Грация 07“

Райна Радева
Моника Димоваа
Мария Лангерова
Александра Андонова
Александра Савова

 

СК „Грация“:

Галена Пенева
Ивелина Стоянова
Ива Недева
Гергана Попова

 

 

 

 

 

 

                                                                       КЛАСИРАНЕ

 

ансамбъл кат.“А“ 

No

Име

Клуб

Тотал

1

СК „ЧАР-ДКС“ СК „ЧАР-ДКС“

17.550

 

 

ансамбъл кат „Б“

No

Име

Клуб

Тотал

1

СК „Грация“ СК „Грация“

7.600

7.150

14.750

1

СК „Грация 07“ СК „Грация 07“

7.500

7.250

14.750

2

СК „Силвия“ СК „Силвия“

6.750

7.650

14.400

3

СК „Светкавица“ СК „Светкавица“

6.650

6.800

13.450

4

СК „Алегро“ СК „Алегро“

6.650

6.650

13.300

5

СК „Мизия“ СК „Мизия“

6.300

6.350

12.650

6

СК „ЧАР-ДКС“ СК „ЧАР-ДКС“

4.300

4.950

9.250

7

СК „Ритмик“ СК „Ритмик“

3.000

3.700

6.700

8

СК „Елегант-Плевен“ СК „Елегант-Плевен“

2.700

3.500

6.200

 

 

Деца кат.“А“    Отборно  

No

Име

Клуб

Тотал

1

СК „Грация“ 1 СК „Грация“

42.500

2

СК „ЧАР-ДКС“ 1 СК „ЧАР-ДКС“

30.350

3

СК „Елегант-Плевен“ 1 СК „Елегант-Плевен“

29.400

4

СК “Етър Елит“ 1 СК “Етър Елит“

29.400

5

СК „Акро“ 1 СК „Акро“

27.550

 

 

 

 

Индивидуално кат.“А“  без уред и въже

No

Име

Клуб

Тотал

1

Анджелика Казакова СК „Грация“

10.600

10.650

21.250

1

Габриела Георгиева СК „Грация“

10.850

10.400

21.250

2

Елизабет Йовчева СК „ЧАР-ДКС“

10.600

9.650

20.250

3

Вероника  Шоповска СК „ЧАР-ДКС“

10.100

9.150

19.250

4

Николета Бижева СК „Елегант-Плевен“

7.950

7.100

15.050

5

Християна Денева СК “Етър Елит“

7.750

7.050

14.800

6

Стефания Антонова СК “Етър Елит“

8.100

6.500

14.600

7

Юлиана Андреева СК „Акро“

8.400

6.200

14.600

8

Бранимира Петкова СК „Елегант-Плевен“

7.650

6.700

14.350

9

Цветелина Миланова СК „Акро“

8.250

4.700

12.950

 

 

Индивидуално кат.“Б“   Отборно

No

Име

Клуб

Тотал

1

СК „Грация“ 1 СК „Грация“

29.250

2

СК „Силвия“ 1 СК „Силвия“

28.800

3

СК „ЧАР-ДКС“ 1 СК „ЧАР-ДКС“

23.400

4

СК „Акро“ 1 СК „Акро“

19.750

6

СК „Светкавица“ 1 СК „Светкавица“

17.900

7

СК „Елегант-Плевен“ 1 СК „Елегант-Плевен“

17.849

8

СК „Ритмик“ 1 СК „Ритмик“

13.650

9

СК „Ритмик“ 2 СК „Ритмик“

13.300

 

 

 

 

 

 

 

Индивидуално кат.“Б“   без уред и въже

No

Име

Клуб

Тотал

1

Никол Петрова СК „Силвия“

8.400

8.150

16.550

2

Ивелина  Стоянова СК „Грация“

7.600

7.350

14.950

3

Галена  Пенева СК „Грация“

7.250

7.050

14.300

4

Магдалена Чавдарова СК „ЧАР-ДКС“

6.550

6.000

12.550

5

Илиана Дичева СК „Силвия“

7.000

5.250

12.250

6

Веселина Скопчанова СК „ЧАР-ДКС“

6.050

4.800

10.850

7

Лейдис Исмаилова СК „Алегро“

5.500

4.950

10.450

8

Елеоонора Иванова СК „Акро“

5.650

4.700

10.350

9

Цвета Иванова СК „Акро“

5.300

4.800

10.100

10

Александра Георгиева СК „Елегант-Плевен“

5.450

4.100

9.500

11

Виктория Петрова СК „Акро“

5.600

3.800

9.400

12

Весела Илиева СК „Акро“

5.150

4.100

9.250

13

Стилиана Христова СК „Светкавица“

5.450

3.500

8.950

14

Йоана Трифонова СК „Светкавица“

4.750

4.200

8.950

15

Елица Цонева СК „Елегант-Плевен“

4.900

3.400

8.300

16

Дилек Мехмедова СК „Светкавица“

4.550

2.900

7.450

17

2 Ритмик СК „Ритмик“

3.900

3.300

7.200

18

1.1 Ритмик СК „Ритмик“

4.100

2.900

7.000

19

Ванеса Николова СК „Елегант-Плевен“

3.900

2.900

6.800

20

1. Ритмик СК „Ритмик“

3.650

3.000

6.650

21

2.2 Ритмик СК „Ритмик“

2.900

3.200

6.100

22

Зийнеб  Мустафова СК „Светкавица“

3.250

0.000

3.250