ne16
„Спартак 1918” завърши наравно срещу „Раковски 2011” – 1:1, в мач от 9 кръг на първенството в „Б” група, игран на стадиона в Раковски.

Янаки Смирнов откри резултата за варненци в 71-а минута, а домакините изравниха 4 минути по-късно.

„Спартак 1918”: Н. Банков, Дж. Кямил (Сл. Събков), К. Иванов, Ст. Иванов, В. Митев, Ст. Желязков, Г. Коруджиев, Ян. Смирнов, Ем. Николов (Игн. Дамянов), Б. Беадиров, Бл. Пасков (С. Ганчев).

В следващия кръг от първеството на „Б” група „Спартак 1918” е домакин на „Хасково 2009”.
Мачът „Спартак 1918” – „Хасково 2009”, от 10 кръг на първенството в „Б” група, ще се играе на 18 октомври, петък, от 16 ч. на стадион „Спартак”.

Преди това, „Спартак 1918” е домакин на „Литекс” (Ловеч), в турнира за националната купа.

Мачът „Спартак 1918” – „Литекс” от 1/16 финалните срещи – реванш в турнира за националната купа ще се играе на 12 октомври, събота, от 15 ч. на стадион „Спартак”.
Днес има два мача за купата. Черноморец Бургас приема днес на стадион „Лазур” отбора на Шумен в мач реванш за „Купата на България”. В първата среща Черноморец се наложи с 4:0 на стадион „Панайот Волов“ във Шумен.