Леонид Базан

Леонид Базан

 

                 І.  ОТБОР НА  2013 ГОДИНА.

                     На ОСК” ЖСК- СПАРТАК”-ВАРНА

                     

                        ХАНДБАЛ- МЪЖЕ

         ПЪРВО МЯСТО – КУПА НА  БЪЛГАРИЯ

         ТРЕТО МЯСТО – ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО

         УЧАСТИЕ  в 1/8  финал  ЕВРОПЕЙСКА КЛУБНА КУПА.

                                       Тренъор: ПЕНКО  ЗЛАТЕВ

 

 

ХК Спартак Варна

ХК Спартак Варна

 

 

                ІІ.  ОТБОР НА 2013 ГОДИНА- ИНД. СПОРТОВЕ

                      На ОСК”ЖСК-СПАРТАК”- ВАРНА

                 

           ТЕНИС НА МАСА – ЖЕНИ  СК” КОНФОРТ”-ВАРНА

         ШАМПИОНИ НА –БЪЛГАРИЯ /ОТБОРНО/

                                         

                                      Тренъор: АНТОН  РАДУШЕВ

 

Тортите за хандбала и тениса на маса

Тортите за хандбала и тениса на маса

 

                 ІІІ.   СПОРТИСТ НА  2013 ГОДИНА

                     На  ОСК”ЖСК-СПАРТАК”- ВАРНА

                    

               Л Е О Н И Д   Б А З А Н – КАТ.   66 КГ. СВОБ.БОРБА

 

         УЧАСТНИК В ЛОИ- ЛОНДОН

         БРОНЗОВ  МЕДАЛ ОТ ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ    2013  год.

IMG_20131216_174007

 

                                        Тренъор: ИВАН  ЯНКОВ

С П И С Ъ К

на най-добрите състезатели

от ОСК”ЖСК- Спартак” Варна

за 2013г.

 

 

1. СК „Локомотив-93”

                   Нестър Нестъров кл.борба-кадети

                   7-мо м. кадети на Световно първенство

                                                                           Треньор:Христо Филчев

 

2.ВК „Спартак -Интерком груп”

                   Симона Пламенова волейбол –девойки до 13г.

                   5-то м. Държавно първенство

                   Включена в Олемпийски надежди

                                                                  Треньор: Ставри Димитров

 

3.СК „Титан”

                   Николай Георгиев вд.тежести –кат.77кг.

                   1-во място Републиканско за кадети

                   Шампион за юноши

                   Проекто Олимпиец

                   Национален състезател

                                                             Тренъор: Живко Николов

4.ККС „Хан Кубрат”

                   Дафи Чавдарова-конен спорт

                   7-мо м. Клас L висша ездаобеска.

                                                                  Треньор:Жечо Жечев

5.РК „Варна”

                   Радко Дамянов ръгби-мъже

                   Национален състезател

                   Участник в Европейски и Световни първенства

                                                                  Треньор: Пламен Киров

 


   6.СК „Стрелба”

                   – Пламена Добрева сп.стрелба девойки старша възраст пистолет

                   2-ро  м.-Държавно първенство .                                   

                                                        

                                                                 Тренъор: Нина Дякова

 

 

7.СК по Сумо „Варна- 60”

                   Стелиян Георгиев сумо–мъже

                   1-во м. на Държавно първенство

                   2-ро м. на Европейско първенство

                                                                           Треньор:Марин Калчев

 

8.СКТМ „Комфорт”

                   Стефани Илиева- тенис на маса

                   2-ро м. Млад Олимпиец

                                                                  Треньор: Георги Даскалов

 

9.СКТМ „Корабостроител-92”

                   Денислав Коджабашев тенис на маса-мъже

                   1-во м. двойки мъже

                   2-ро м.отборно мъже

                   Шампион Балкански игри смесени двойки

                   3-то м. Балкански игри двойки мъже

                   Шампион мъже отборно в Балкански игри:

 

                                                                           Треньор: Цецо Николов

 

10.СК „Грация”

                   Антоанета Кехайова худ. гимнастика-девойки

                   Национална състезателка

                   6-то и 8-мо м. на Държавно първенство

                                                                  Треньор:Светлана Юриевна

 

 

 

 

11.ХК „Спартак”

                   Бранимир Балчев хандбал-мъже

                   3-то м. на Държавно първенство

                   Носител на купата на България мъже

                   Държавен шампион и носител на купата на България                           ЮСВ и ЮМВ

                   Голмайстор на „А” РХГ мъже

                   Национален състезател мъже и ЮСВ

                                                                           Треньор:Пенко Златев

 

 

12.ВШК „Г.Даскалов”

                   м.с.Ани Крумова- шамат

                   учасничка в Световно първенство за девойки  до                                   20г.Турция

                   шампионка за девойки до 20г.-класически шах

                   5-то място финал жени -класически шах

                   Сребърен медал девойки до 20г. –ускорен шах

                   Бронзов медал – жени- ускорен шах

                   Шампионка за девойки до 20г. на блиц

                                                        Треньор: Константин Ангелов