Община Варна

АКТУАЛНО

04/08/2016 - Открийте „Народен спорт“ и във Facebook Посещавайте страни ... +++ 29/05/2016 - Още спортни новини във Фейсбук страницата – narodensport.eu Четете новините ни ... +++ 17/01/2016 - Четете сайта „Спортист на Варна“ …… На сайта „Спорти ... +++ 18/07/2013 - КАК ДА УЧАСТВАМЕ В АНКЕТАТА „СПОРТИСТ НА ВАРНА“ ? Желаещите да участ ... +++

Archives for януари 11th, 2014

11 ян.

НБЛ, резултати от 13-ти кръг

image-114098
image-114098
13 Кръг 10-01-2014 Черно море Порт Варна Балкан Конгресна, ДКС Варна 80 63 11-01-2014 Ямбол Берое Диана Ямбол 105 67 11-01-2014 Спартак Плевен Черноморец Балканстрой Плевен 88 72 11-01-2014 Рилски спортист Левски Арена Самоков Самоков 72 80 Предстоящшите срещи от 14-я кръг: 14 Кръг 18-01-2014 Берое Спартак Плевен Общинска Стара Загора 18.00 18-01-2014 Левски Черно море Порт Варна Универсиада София 18.00 18-01-2014 Черноморец Лукойл Академик Бойчо Брънзов Бургас 18.00 19-01-2014 Балкан Ямбол Балкан Арена Ботевград 18.00  
11 ян.

Лукин и Куртеан: Избрахме Ботев заради треньора и амбициите на клуба

image-114088
image-114088
Серджан Лукин и Алесандру Куртеан Новите попълнения на Ботев - Серджан Лукин и Алесандру Куртеан, коментираха трансфера си малко след като бяха официално представени като ...
11 ян.

Феликс Нойройтер със злато в Аделбоден

image-114049
image-114049
 Германецът Феликс Нойройтер спечели гигантския слалом за Световната купа по ски-алпийски дисциплини в Аделбоден, Швейцария. Втори остана Томас Фанара от Франция-на 2.34,70 минути, а трети е ...
11 ян.

Гьоргъл отново нареди Австрия сред медлистите

image-114046
image-114046
Елизабет Гьоргъл триумфира  в Алтенмаркт в спускането от Световната купа при жените. На 0,56 секунди остана сънародничкат й Ана Фенингер. Третото място зае германката Мария Хьофъл-Рийш, ...
11 ян.

Резултати -мъже, 11-ти крът

image-114023
image-114023
НВЛ 'Бачково' изворна вода - Суперлига, България 2013/2014 (мъже) : 11 Кръг 10-01-2014 17:30 Нефтохимик 2010 Марек Юнион-Ивкони Младост Бургас, България 0:3 33:35 19:25 22:25 10-01-2014 18:00 Монтана Арда Огоста Монтана, България 3:1 25:22 27:25 21:25 25:19 10-01-2014 18:00 Пирин Добруджа 07 Септември Разлог, България 2:3 17:25 25:23 23:25 25:14 14:16 11-01-2014 17:00 КВК Габрово Славия Орловец Габрово, България 11-01-2014 18:00 Ботев ЦСКА Христо Ботев Луковит, България 11-01-2014 18:00 Левски Бол Дунав Христо Ботев София, България