1488591

„Черно море Порт“ дава 2 GSM апарата и оригинална баскетболна топка на мача с „ЛУКойл Академик“ утре! Чакат феновете за 2:2 победи в
„Конгресна“ в четвъртък от 18 ч. На полувремето 3 номера на билетите ще бъдат печеливши. При победа на варненци петият мач от 1/2-финалният плейоф ще е в София на 18 май (неделя). При загуба „Черно море Порт“ ще играе за третото място вероятно срещу „Левски“, защото „Балкан“ (Ботевград) води с 2:0 победи. Днес е третият мач между двата отбора в София.
За бронза се играе до 2 победи от 3 мача. Заради Световната лига по волейбол България – САЩ от варненският клуб предлагат мачът във Варна за третото място да е на 27 май. Всичко обаче ще се обърка, ако „Черно море Порт“ победи „ЛУКойл Академик“ още 2 пъти и се класира на финала.