_75535033_chilecommenatorgoallarge

Чили води на Испания с 2-0 на полувремето в  мач от СП по футбол. Не е за вярване, но е факт. Чилийците играят добре и постоянно атакуват вратата на световните шампиони. Те отбелязаха два закономерни гола. Едуардо Варгас се разписа в 20-та минута, а Шарл Аранхис отбеляза втория гол в 43-та. Старомодната схема на игра, ясна на всички и пълна липса на мотивация доведоха испанците до крах. Той обаче е напълно закономерен. Испания си тръгва от Бразилия, нищо общо от „онази“ Испания, жалко. Дел Боске направи много за испанците, но и падението ще е свързано с неговото име. СП в Бразилия е СП  на „малките“ отбори. Това е края на една велика ера за испанския футбол. Тези футболисти направиха много за Испания и за световния футбол. Сигурен съм, че голяма част от тях ще се откажат от нац.тим. Какво е бъдещето на Дел Боске, ще разберем?? Испания се нуждае от нов отбор. Ще има нов световен шампион.