2015-07-16_143231

 

П Р О Г Р А М А

НА ВТОРИ ФИНАЛЕН ТУРНИР ОТ ДП2015 ПО ВОДНА ТОПКА  – „ДЕВОЙКИ”

17 – 19.07.2015 ГОД. ВАРНА

 

УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ

 

  1. КПС „ВАРНА” – ВН
  2. СКВТ БОТЕВ 2000 – ВР
  3. КВТ  ЛОКОМОТИВ-Н.Н.-СФ.
  4. СК ЧЕРНОМОРЕЦ – БС.
  5. КВТ “АРДА 2008” – КЖ

 

17.07.ПЕТЪК

                          

18,00 ч. 1. ЛОКОМОТИВ-Н.Н. – ЧЕРНОМОРЕЦ

  1. АРДА 2008 –  БОТЕВ 2000

 

18.07.СЪБОТА

 

09,00 ч. 1. АРДА 2008  –   ВАРНА                         16,00 ч. 1. АРДА 2008 – ЛОКОМОТИВ

  1. БОТЕВ 2000 – ЛОКОМОТИВ-Н.Н. 2. ВАРНА – ЧЕРНОМОРЕЦ

 

19.07.НЕДЕЛЯ

 

09,00 ч. 1. ВАРНА – ЛОКОМОТИВ                       15,00 ч. 1.ЧЕРНОМОРЕЦ – АРДА 2008

  1. БОТЕВ 2000 – ЧЕРНОМОРЕЦ 2. ВАРНА –  БОТЕВ 2000

 

Техническата конференция ще се проведе на 17.07.2015 г. от 17,00 ч. на басейн ”Приморски” –Варна.

Домакин на турнира: СКПС „ВАРНА” – Варна.

 

КЛАСИРАНЕ

 

СЛЕД ПЪРВИ ФИНАЛЕН ТУРНИР ОТ ДП2015 ЗА ЮН.МЛ.ВЪЗРАСТ/род. 1999-2000 г./ – София – 24-26.04.2015 год.

 

ГРУПА”А”-ПЪРВА ШЕСТИЦА

 

 

ОТБОР 1 2 3 4 5 6 Голова разлика Точки
1 ЛОКОМОТИВ-Н.НАНОВ Х 9-4 9-9 12-0 13-5 20-6 63-24 13
2 ЧЕРНОМОРЕЦ 4-9 Х 8-7 8-4 14-7 12-2 46-29 12
3 АКВА-СПОРТ 9-9 7-8 Х 15-2 16-6 15-0 62-25 10
4 КОМОДОР 0-12 4-8 2-15 Х 12-5 14-6 32-46 6
5 СЛАВИЯ 5-13 7-14 6-16 5-12 Х 13-8 36-63 3
6 БОТЕВ 6-20 2-12 0-15 6-14 8-13 Х 22-74 0

 

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ

 

СЛЕД ПЪРВИ И ВТОРИЯ ФИНАЛЕН ТУРНИР ОТ ДП2015 ЗА ЮН.МЛ.ВЪЗРАСТ/род. 1999-2000 г./

 

ГРУПА”А”-ПЪРВА ШЕСТИЦА

 

ОТБОР 1 2 3 4 5 6 Голова разлика Точки МЯСТО
1 ЛОКОМОТИВ-Н.Н. Х 9-47-6 9-95-3 12-010-1 13-511-3 20-614-5 110-42 28 1
2 ЧЕРНОМОРЕЦ 4-96-7 Х 8-76-10 8-411-7 14-78-3 12-210-5 107-61 21 3
3 АКВА-СПОРТ 9-93-5 7-810-6 Х 15-211-4 16-612-7 15-07-5 105-52 22 2
4 КОМОДОР 0-121-10 4-87-11 2-154-11 Х 12-514-8 14-68-10 66-96 9 4
5 СЛАВИЯ 5-133-11 7-143-8 6-167-12 5-128-14 Х 13-89-6 66-114 6 5
6 БОТЕВ 6-205-14 2-125-10 0-155-7 6-1410-8 8-136-9 Х 53-122 3 6

 

 

„Аква спорт” – „Комодор” 11:4, „Локомотив НН” – КВТ „Ботев” 15:4, събота сутрин – КНТ „Ботев” – „Комодор” 10:8, „Локомотив НН” – „Славия” 11:3, „Аква спорт” – „Черноморец” 10:6, събота следобяд – „Локомотив НН” – „Комодор” 10:1, „Аква спорт” – „Славия” 12:7, „Черноморец” – КВТ „Ботев” 10:5, неделя сутрин – „Славия” – КВТ „Ботев” 9:5, „Черноморец” – „Комодор” 11:7, „Локомотив НН” – „Аква спорт” 5:3, неделя следобяд – „Комодор” – „Славия” 14:8, „Аква спорт” . КВТ „Ботев” 7:5, „Локомотив НН” – „Черноморец” 7:6.

Крайно класиране: „Локомотив НН” 28 т., „Аква спорт” 22, „Черноморец” 21, „Комодор” 9, „Славия” 6, КВТ „Ботев” 3.

 

П Р О Г Р А М А

 

ПЛЕЙОФИ ЗА КЛАСИРАНЕ ЗА 3-ТО И 4-ТО МЯСТО ОТ ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ВОДНА ТОПКА ЗА 2015 ГОД. ЗА МЪЖЕ

 

УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ

 

КВТ”Ч.Море1948”-ВАРНА

КВТ”Комодор”-ВАРНА

 

Съгласно Наредбата на БФВТ са предвидени 2 победи от 3 мача, както следва:

 

17 юли 2015 год.- петък – 19,30 часа – 1-ви мач

 

18 юли 2015 год.- събота – 19,30 часа – 2-ри мач

 

19 юли 2015 год.- неделя – 19,00 часа – 3-ти мач

/отпада в случай, че някой от двата отбора реализира 2 победи в първите 2 мача/

 

Техническата конференция ще се проведе на 17.07.2015 г. от 17,00 ч. на басейн ”Приморски” –Варна. Домакини на плейофите: КВТ”Ч.Море1948” и КВТ”Комодор”