08-IMG_20160819_103622

Лошите метеорологични условия затруниха организаторите на турнира. Дъжд не позволи да се изиграят някои от финалните срещи. Организаторите категорично решиха, че първите места ще са две. Те обявиха за победители в групите отборите-финалисти, които получиха еднакви купи и медали.

2004

A Group


  1. FC STROGINO-MOSCOW (RUS)
  2. FC BALZAN (MALTA)
  3. LOKOMOTIV PLOVDIV – 1 (BUL)
  4. SPARTAK PLEVEN (BUL)
  5. FC DOBRUDZHA DOBRICH (BUL)


 

15 August, Monday

1 FC BALZAN (MALTA) – FC DOBRUDZHA DOBRICH (BUL)                                0 : 4

3 LOKOMOTIV PLOVDIV – 1 (BUL) – SPARTAK PLEVEN (BUL)                           0 : 3

5 FC STROGINO-MOSCOW (RUS) – FC BALZAN (MALTA)                                              7 : 0

16 August, Tuesday

7 SPARTAK PLEVEN (BUL) – FC DOBRUDZHA DOBRICH (BUL)                          1 : 2

9 LOKOMOTIV PLOVDIV – 1 (BUL) – FC STROGINO-MOSCOW (RUS)                        2 : 1

11 SPARTAK PLEVEN (BUL) – FC BALZAN (MALTA)                                                          1 : 1

17 August, Wednesday

13 FC DOBRUDZHA DOBRICH (BUL) – LOKOMOTIV PLOVDIV – 1 (BUL)                   0 : 4

15 FC STROGINO-MOSCOW (RUS) – SPARTAK PLEVEN (BUL)                          6 : 0

17 FC BALZAN (MALTA) – LOKOMOTIV PLOVDIV – 1 (BUL)                              0 : 6

18 August, Thursday

19 FC DOBRUDZHA DOBRICH (BUL) – FC STROGINO-MOSCOW (RUS)                     1 : 4

 

½ Final

21 LOKOMOTIV PLOVDIV – 1 (BUL) – FC PRECIZ MONTANA (BUL)                1 : 0

22 FC REAL NIS (SER) – FC STROGINO-MOSCOW (RUS) –                                             2 : 1

 

19 August, Friday

23 FC PRECIZ MONTANA (BUL) – FC STROGINO-MOSCOW (RUS)     08:00                        field 1

24 LOKOMOTIV PLOVDIV – 1 (BUL) – FC REAL NIS (SER)                                   11:00                        field 3

 

2004

B Group


  1. FC REAL NIS (SER)
  2. ORLETA PAZARDZHIK (BUL)
  3. FC PRECIZ MONTANA (BUL)
  4. FC BANSKO – BANSKO (BUL)
  5. LOKOMOTIV PLOVDIV – 2 (BUL)


 

15 August, Monday

2 FC PRECIZ MONTANA (BUL) – FC BANSKO – BANSKO (BUL)                         1 : 0

4 ORLETA PAZARDZHIK (BUL) – LOKOMOTIV PLOVDIV – 2 (BUL)                               0 : 1

16 August, Tuesday

6 FC REAL NIS (SER) – ORLETA PAZARDZHIK (BUL)                                                           7 : 1

8 FC BANSKO – BANSKO (BUL) – LOKOMOTIV PLOVDIV – 2 (BUL)                 1 : 3

12 FC PRECIZ MONTANA (BUL) – FC REAL NIS (SER)                                            1 : 2

17 August, Wednesday

14 FC REAL NIS (SER) – FC BANSKO – BANSKO (BUL)                                          6 : 1

16 LOKOMOTIV PLOVDIV – 2 (BUL) – FC PRECIZ MONTANA (BUL)                 1 : 2

10 FC BANSKO – BANSKO (BUL) – ORLETA PAZARDZHIK (BUL)                                   1 : 2

18 August, Thursday

18 ORLETA PAZARDZHIK (BUL) – FC PRECIZ MONTANA (BUL)                         0 : 4

20 LOKOMOTIV PLOVDIV – 2 (BUL) – FC REAL NIS (SER)                                               1 : 1

 

½ Final

21 LOKOMOTIV PLOVDIV – 1 (BUL) – FC PRECIZ MONTANA (BUL)                1 : 0

22 FC REAL NIS (SER) – FC STROGINO-MOSCOW (RUS) –                                             2 : 1

 

19 August, Friday

23 FC PRECIZ MONTANA (BUL) – FC STROGINO-MOSCOW (RUS)     08:00                        field 1

24 LOKOMOTIV PLOVDIV – 1 (BUL) – FC REAL NIS (SER)                                   09:30                        field 3

 

 

2003 A Group


  1. RADNICKI NIS (SER)
  2. VASLUI – VASLUI (ROM)
  3. LOKOMOTIV PLOVDIV (BUL)
  4. FC ARISTON RUSE (BUL)
  5. ORLETA PAZARDZHIK (BUL)


 

15 August, Monday

1 RADNICKI NIS (SER) – ORLETA PAZARDZHIK (BUL)                                           9 : 0

3 VASLUI – VASLUI (ROM) – FC ARISTON RUSE (BUL)                                         1 : 2

7 LOKOMOTIV PLOVDIV (BUL) – ORLETA PAZARDZHIK (BUL)                          5 : 0

11 RADNICKI NIS (SER) – VASLUI – VASLUI (ROM)                                                          1 : 1

16 August, Tuesday

13 VASLUI – VASLUI (ROM) – ORLETA PAZARDZHIK (BUL)                               11 : 0

17 LOKOMOTIV PLOVDIV (BUL) – FC ARISTON RUSE (BUL)                              1 : 1

17 August, Wednesday

19 FC ARISTON RUSE (BUL) – ORLETA PAZARDZHIK (BUL)                                5 : 0

21 RADNICKI NIS (SER) – LOKOMOTIV PLOVDIV (BUL)                                      3 : 2

18 August, Thursday

27 VASLUI – VASLUI (ROM) – LOKOMOTIV PLOVDIV (BUL)                             1 : 0

29 RADNICKI NIS (SER) – FC ARISTON RUSE (BUL)                                                           4 : 2

 

½ Final

31 RADNICKI NIS (SER) – Akademia Goran Pandev (MCD)                               3 : 2

32 FC REAL NIS 1 (SER) – FC ARISTON RUSE (BUL)                                                           3 : 1

 

19 August, Friday

33 Akademia Goran Pandev (MCD) – FC ARISTON RUSE (BUL)                      09:30                        field 3

34 RADNICKI NIS (SER) – FC REAL NIS 1 (SER)                                           11:00                        field 1

 

2003 B Group


  1. FC BALZAN (MALTA)
  2. FC REAL NIS 1 (SER)
  3. Akademia Goran Pandev (MCD)
  4. FC LOKOMOTIV SOFIA (BUL)
  5. FC CHERNO MORE VARNA (BUL)
  6. FC SOKOL MARKOVO (BUL)


 

15 August, Monday

2 FC BALZAN (MALTA) – FC SOKOL MARKOVO (BUL)                                         4 : 0

4 Akademia Goran Pandev (MCD) – FC LOKOMOTIV SOFIA (BUL)                 3 : 0

6 FC REAL NIS 1 (SER) – FC CHERNO MORE VARNA (BUL)                                              3 : 1

8 FC LOKOMOTIV SOFIA (BUL) – FC SOKOL MARKOVO (BUL)                         2 : 0

16 August, Tuesday

10 Akademia Goran Pandev (MCD) – FC CHERNO MORE VARNA (BUL)                    0 : 2

12 FC BALZAN (MALTA) – FC REAL NIS 1 (SER)                                                      0 : 4

14 FC REAL NIS 1 (SER) – FC SOKOL MARKOVO (BUL)                                        9 : 0

16 FC LOKOMOTIV SOFIA (BUL) – FC CHERNO MORE VARNA (BUL)             1 : 0

18 FC BALZAN (MALTA) – Akademia Goran Pandev (MCD)                              1 : 6

17 August, Wednesday

20 FC CHERNO MORE VARNA (BUL) – FC SOKOL MARKOVO (BUL)                6 : 0

22 FC BALZAN (MALTA) – FC LOKOMOTIV SOFIA (BUL)                                     3 : 4

24 FC REAL NIS 1 (SER) – Akademia Goran Pandev (MCD)                                1 : 1

18 August, Thursday

26 Akademia Goran Pandev (MCD) – FC SOKOL MARKOVO (BUL)                5 : 0

28 FC BALZAN (MALTA) – FC CHERNO MORE VARNA (BUL)                              0 : 2

30 FC REAL NIS 1 (SER) – FC LOKOMOTIV SOFIA (BUL)                                      5 : 0

 

½ Final

31 RADNICKI NIS (SER) – Akademia Goran Pandev (MCD)                               3 : 2

32 FC REAL NIS 1 (SER) – FC ARISTON RUSE (BUL)                                                           3 : 1

 

19 August, Friday

33 Akademia Goran Pandev (MCD) – FC ARISTON RUSE (BUL)                      09:30                        field 3

34 RADNICKI NIS (SER) – FC REAL NIS 1 (SER)                                          11:00                        field 1

 

 

2001/2002

A Group


  1. FC STROGINO-MOSCOW (RUS) – 2001
  2. FC REAL NIS – 1 (SER)
  3. FC BALZAN (MALTA) – 2001
  4. FC DUNAV RUSE (BUL)
  5. FC PIRIN GOTSE DELCHEV (BUL)


 

15 August, Monday

1 FC BALZAN (MALTA) – 2001 – FC DUNAV RUSE (BUL)                                      2 : 3

3 FC REAL NIS – 1 (SER) – FC PIRIN GOTSE DELCHEV (BUL)                               7 : 1

5 FC STROGINO-MOSCOW (RUS) – 2001 – FC REAL NIS – 1 (SER)                   6 : 0

16 August, Tuesday

7 FC DUNAV RUSE (BUL) – FC REAL NIS – 1 (SER)                                                 0 : 0

9 FC BALZAN (MALTA) – 2001 – FC STROGINO-MOSCOW (RUS) – 2001                   0 : 5

11 FC DUNAV RUSE (BUL) – FC PIRIN GOZE DELCHEV (BUL)                             5 : 0

17 August, Wednesday

13 FC PIRIN GOTSE DELCHEV (BUL) – FC BALZAN (MALTA) – 2001                 2 : 3

15 FC STROGINO-MOSCOW (RUS) – 2001 – FC DUNAV RUSE (BUL)              1 : 0

18 August, Thursday

17 FC REAL NIS – 1 (SER) – FC BALZAN (MALTA) – 2001                                     3 : 0

19 FC PIRIN GOTSE DELCHEV (BUL) – FC STROGINO-MOSCOW (RUS) – 2001                0 : 6

 

½ Final

21 FC STROGINO-MOSCOW – 2001 (RUS) – FC REAL NIS – 2 (SER)               3 : 0

22 DOXA – DRAMA (GREECE) – FC DUNAV RUSE (BUL)                                      2 : 0

 

19 August, Friday

23 FC REAL NIS – 2 (SER) – FC DUNAV RUSE (BUL)                                             09:30                        field 1

24 FC STROGINO-MOSCOW – 2001 (RUS) – DOXA – DRAMA (GREECE)11:00      field 2

 

2001/2002

B Group


  1. LEVSKI KARLOVO (BUL)
  2. DOXA – DRAMA (GREECE)
  3. FC REAL NIS – 2 (SER)
  4. FC BALZAN (MALTA) – 2002
  5. FC LAVCHETATA-SOFIA (BUL)


 

15 August, Monday

2 FC REAL NIS – 2 (SER) – FC BALZAN (MALTA) – 2002                                       10 : 0

4 DOXA – DRAMA (GREECE) – FC LAVCHETATA-SOFIA (BUL)                           3 : 0

16 August, Tuesday

6 LEVSKI KARLOVO (BUL) – DOXA – DRAMA (GREECE)                                      0 : 4

8 FC BALZAN (MALTA) – 2002 – FC LAVCHETATA-SOFIA (BUL)                                    1 : 5

17 August, Wednesday

10 FC REAL NIS – 2 (SER) – LEVSKI KARLOVO (BUL)                                                         2 : 0

12 FC BALZAN (MALTA) – 2002 – DOXA – DRAMA (GREECE)                            0 : 3

14 LEVSKI KARLOVO (BUL) – FC BALZAN (MALTA) – 2002                                            3 : 0

16 FC LAVCHETATA-SOFIA (BUL) – FC REAL NIS – 2 (SER)                                             1 : 1

18 August, Thursday

18 DOXA – DRAMA (GREECE) – FC REAL NIS – 2 (SER)                                        1 : 0

20 FC LAVCHETATA-SOFIA (BUL) – LEVSKI KARLOVO (BUL)                             1 : 2

 

½ Final

21 FC STROGINO-MOSCOW – 2001 (RUS) – FC REAL NIS – 2 (SER)               3 : 0

22 DOXA – DRAMA (GREECE) – FC DUNAV RUSE (BUL)                                     2 : 0

 

19 August, Friday

23 FC REAL NIS – 2 (SER) – FC DUNAV RUSE (BUL)                                             09:30                        field 1

24 FC STROGINO-MOSCOW – 2001 (RUS) – DOXA – DRAMA (GREECE)11:00      field 2

 

1999/2000

A Group


  1. FC STROGINO-MOSCOW (RUS)
  2. FC KOPERNIKUS NIS (SER)
  3. FC CHIRPAN (BUL)
  4. FC PIRIN RAZLOG (BUL)


 

15 August, Monday

1 FC STROGINO-MOSCOW (RUS) – FC PIRIN RAZLOG (BUL)                            9 : 0

3 FC KOPERNIKUS NIS (SER) – FC CHIRPAN (BUL)                                               2 : 4

16 August, Tuesday

5 FC STROGINO-MOSCOW (RUS) – FC KOPERNIKUS NIS (SER)                                   3 : 0

7 FC PIRIN RAZLOG (BUL) – FC CHIRPAN (BUL)                                                      1 : 2

17 August, Wednesday

9 FC KOPERNIKUS NIS (SER) – FC PIRIN RAZLOG (BUL)                                       4 : 1

11 FC CHIRPAN (BUL) – FC STROGINO-MOSCOW (RUS)                                                1 : 3

18 August, Thursday

½ Final

 

13 FC STROGINO-MOSCOW (RUS) – FC PIRIN GOZE DELCHEV (BUL)                        3 : 0

14 RADNICKI NIS (SER) – FC CHIRPAN (BUL)                                                                      3 : 0

 

19 August, Friday

15 FC PIRIN GOZE DELCHEV (BUL) – FC CHIRPAN (BUL)                                   09:30                        field 2

16 FC STROGINO-MOSCOW (RUS) – RADNICKI NIS (SER)                                3 : 0

 

1999/2000

B Group


  1. RADNICKI NIS (SER)
  2. FC BALZAN (MALTA)
  3. FC BANSKO – BANSKO (BUL)
  4. FC PIRIN GOTSE DELCHEV (BUL)


 

15 August, Monday

2 RADNICKI NIS (SER) – FC PIRIN GTSE DELCHEV (BUL)                                      5 : 1

4 FC BALZAN (MALTA) – FC BANSKO – BANSKO (BUL)                                       6 : 0

16 August, Tuesday

6 RADNICKI NIS (SER) – FC BALZAN (MALTA)                                                         8 : 0

8 FC PIRIN GOTSE DELCHEV (BUL) – FC BANSKO – BANSKO (BUL)                 8 : 1

17 August, Wednesday

10 FC BALZAN (MALTA) – FC PIRIN GOTSE DELCHEV (BUL)                               0 : 5

12 FC BANSKO – BANSKO (BUL) – RADNICKI NIS (SER)                                       0 : 10

18 August, Thursday

½ Final

 

13 FC STROGINO-MOSCOW (RUS) – FC PIRIN GOZE DELCHEV (BUL)                        3 : 0

14 RADNICKI NIS (SER) – FC CHIRPAN (BUL)                                                                      3 : 0

 

19 August, Friday

15 FC PIRIN GOZE DELCHEV (BUL) – FC CHIRPAN (BUL)                                   09:30                        field 2

16 FC STROGINO-MOSCOW (RUS) – RADNICKI NIS (SER)                                3 : 0

 

EVIMA CUP BANSKO 2016

 

2004

 

PARTICIPATION

– FC BALZAN (MALTA)

– FC BANSKO – BANSKO (BUL)

– ORLETA PAZARDZHIK (BUL)

– SPARTAK PLEVEN (BUL)

– LOKOMOTIV PROVDIV – 2 (BUL)

– FC DOBRUDZHA DOBRICH (BUL)

 

III PLACE

FC PRECIZ MONTANA (BUL)

FC STROGINO-MOSCOW (RUS)

 

I PLACE

LOKOMOTIV PROVDIV – 1 (BUL)

FC REAL NIS (SER)

 

BEST GOALKEEPER – / /

BEST DEFENDER – / /

BEST MIDFIEDER – / /

TOP SKORER – / /

 

EVIMA CUP BANSKO 2016

 

 

2003

 

 

PARTICIPATION

– FC BALZAN (MALTA)

– VASLUI – VASLUI (ROM)

– LOKOMOTIV PLOVDIV (BUL)

– ORLETA PAZARDZHIK (BUL)

– FC LOKOMOTIV SOFIA (BUL)

– FC SOKOL MARKOVO (BUL)

– FC CHERNO MORE VARNA (BUL)

 

III PLACE

FC ARISTON RUSE (BUL)

Akademia Goran Pandev (MCD)

I PLACE

RADNICKI NIS (SER)

FC REAL NIS (SER)

 

 

BEST GOALKEEPER – / /

BEST DEFENDER – / /

BEST MIDFIEDER – / /

TOP SKORER – / /

 

EVIMA CUP BANSKO 2016

 

 

2001/2002

 

 

PARTICIPATION

– FC BALZAN – 2001 (MALTA)

– FC BALZAN – 2002 (MALTA)

– FC LAVCHETATA-SOFIA (BUL)

– LEVSKI KARLOVO (BUL)

– FC PIRIN GOTSE DELCHEV (BUL)

– FC REAL NIS – 1 (SER)

 

III PLACE

FC REAL NIS – 2 (SER)

FC DUNAV RUSE (BUL)

 

I PLACE

DOXA – DRAMA (GREECE) FC STROGINO-MOSCOW – 2001 (RUS)

 

 

BEST GOALKEEPER – / /

BEST DEFENDER – / /

BEST MIDFIEDER – / /

TOP SKORER – / /

 

EVIMA CUP BANSKO 2016

 

 

1999/2000

 

 

PARTICIPATION

– FC BALZAN (MALTA)

– FC BANSKO – BANSKO (BUL)

– FC KOPERNIKUS NIS (SER)

– FC PIRIN RAZLOG (BUL)

 

III PLACE –

FC CHIRPAN (BUL)

FC PIRIN GOTSE DELCHEV (BUL)

I PLACE

FC STROGINO-MOSCOW (RUS)

RADNICKI NIS (SER)

 

BEST GOALKEEPER – / /

BEST DEFENDER – / /

BEST MIDFIEDER – / /

TOP SKORER – / /