Резултат с изображение за футбол

Отборът на Берое победи като домакин Пирин (Благоевград) с 1:0 в мач от петия кръг на Първа професионална футболна лига на България. Кохей Като вкара единствения гол в мача, в 47-ата минута. Берое се приближи на точка зад лидерите Черно море и Дунав (Русе).

Славия победи с 2:1 Монтана, след като 2 минути преди края губеше в резултата с 0:1. На трибуните бе националният селекционер Ивайло Петев, както и собственикът на ЦСКА-София Гриша Ганчев.

Нри мача има днес. В Разград  Дунав (Русе) приема Черно море. Мачът между лидерите в класирането след първите четири кръга е от 17:00 часа.

В 19:00 часа на стадиона на базата на Ботев (Пловдив) в Коматево е двубоят Ботев (Пловдив) и Нефтохимик (Бургас).
Отборът на ЦСКА-София приема Локомотив (Горна Оряховица). Мачът на стадион „Българска армия“ е от 21:15 часа.