Резултат с изображение за лудогорец арсенал

Лудогорец загуби от Арсенал 2:3 в мач от четвъртия кръг от груповата фаза на ШЛ.

На стадион „Васил Левски“ в София Лудогорец поведе с два гола на Джонатан Кафу Кафу в 12-ата и Клаудиу Кешерю15-ата минута. Гранит Джака в 20-ата, Оливие Жиру в 42-ата и Месут Йозил в 87-ата, донесоха трите точки за Арсенал. Англичаните с 10 точки се класират за елиминациите два кръга преди края на груповата фаза.

Георги Дерменджиев каза, че е доволен от играта и представянето. „Продължаваме да се учим, но се развиваме добре. Силни мачове срещу силни противници“, допълни той.

Арсен Венгер: „Знаех, че предстои тежък сблъсък. Изненадан съм от скоростта, която показаха футболистите на Лудогорец“, каза Венгер. Той отличи вратаря Давид Оспина, като зопълни, че в пореден мач вижда, че Арсенал разполага с двама вратари от суперкласа.